Windows Phone Telefonda Skype Açamama

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açsanız Bile Kasa Kasa Gider,Kasa Kasa Gitse Bile Sohbeti Sil Dersiniz 50 Saat Sonra Siler Öyle Acayip Bişey Yani :D
Tabi Asıl Sorun Açılmaması Değil Gençler Yanlış Anlamayın.Bundan Önce 8.1 1020 Kullanıyordum Onda Tamamıyle Desteği Kesmişlerdi Hİç Açılmıyordu.Ulan Windows 10 a Geçtik Bundada Rezillik Diz Boyu.Hayır Açılıp Kastığınamı Yanarsınız Yoksa Açılmamasına Mı? Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video Bu. 2 Kez Sıfırladım Cihazi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve sinan yüksel
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Microsoft telefon piyasasına girmemeli idi . Nokiayı kullandı yine beceremedi. Halen bu tip (S40,S60,Lumia,asha) cihazların telif hakkını elinde tutmalarına rağmen destek vermeyip üstüne üstlük bu telefonların yazılımların bir çoğunu kaldıran rezalet bir firma telefon konusunda . Sanki eski telefonlar rakip olabilirdi bunlara . Neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim . Microsoft telefon ve telefon yazılımı konusunda cahil , rezil vs . benim gözümde.
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok . Daha kendi telefonunda kendi yazılımında kendi programını çalıştıramıyor.

• Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Microsoft telefon piyasasına girmemeli idi . Nokiayı kullandı yine beceremedi. Halen bu tip (S40,S60,Lumia,asha) cihazların telif hakkını elinde tutmalarına rağmen destek vermeyip üstüne üstlük bu telefonların yazılımların bir çoğunu kaldıran rezalet bir firma telefon konusunda . Sanki eski telefonlar rakip olabilirdi bunlara . Neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim . Microsoft telefon ve telefon yazılımı konusunda cahil , rezil vs . benim gözümde.
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok . Daha kendi telefonunda kendi yazılımında kendi programını çalıştıramıyor.
Öyle Olsa Yine İyi. 8.1 Den 10 a Geçtim Halen Rezaletler Devam Ediyor.Birçok Hata Var Cep Telefonunda. :D Hatta 8.1 de Çocuk Odası Vardı Yada 8.0 da Son Gelen Güncelleme İle Kaldırmışlar :D Abi Adamlar Güncelleme İle Bişey Ekler Benim Bildiğim Bunlar İse Kaldırıyor :D asfghjk

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video
Telefonu aç kapa :)
Normal tarayıcıdan microsoft hesabı ile oturum aç orada skype seçeneği olacak oradan bir dene bakalım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonu aç kapa :)
Normal tarayıcıdan microsoft hesabı ile oturum aç orada skype seçeneği olacak oradan bir dene bakalım :hmmm
Bunu Her Zaman Yapamam.Tıkladığımda Açılmıyorsa Buradan Microsoftun Tüm Çalışanlarının Alayını Saygıyla Selamlıyorum :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Açsanız Bile Kasa Kasa Gider,Kasa Kasa Gitse Bile Sohbeti Sil Dersiniz 50 Saat Sonra Siler Öyle Acayip Bişey Yani :D
Tabi Asıl Sorun Açılmaması Değil Gençler Yanlış Anlamayın.Bundan Önce 8.1 1020 Kullanıyordum Onda Tamamıyle Desteği Kesmişlerdi Hİç Açılmıyordu.Ulan Windows 10 a Geçtik Bundada Rezillik Diz Boyu.Hayır Açılıp Kastığınamı Yanarsınız Yoksa Açılmamasına Mı? Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video Bu. 2 Kez Sıfırladım Cihazi
ooo Mağaza'ya bile girmiyor :S
Resmen rezillik. Yazık ettiler güzelim cihazları

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ooo Mağaza'ya bile girmiyor :S
Resmen rezillik. Yazı ettiler güzelim cihazları
Skype Kitlendiği İçin Girmiyordu Mağazaya :D Aslında Normal Zamanlardada ÇoK Sağlıklı Çalıştığıda Söylenemezde Neyse :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Üst Alt