Haber Windows Phone Mağaza Fırsatları

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Microsoft bugüne özel 10 tane albümü ücretsiz yaptı.

abi türkşye bölgesinde görünmüyor mağazaya giriyor ama giriş sayfası yazıyor öle bekletiyor :hmmm

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
abi türkşye bölgesinde görünmüyor mağazaya giriyor ama giriş sayfası yazıyor öle bekletiyor :hmmm

Sınırlı süre teklifi. Amerika Birleşik Devletleri'nde sadece Windows 10 cihazlar kullanılabilir Diyor yani bölgeyi değiştirmen gerek.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
31 aralığa kadar ücretsiz

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, serinaga, BLasTeaR ve 2 diğerleri
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
%33 indirimli - Movie Maker 8.1

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
myTube yılbaşı dolayısıyla 25 Aralık’da ücretsiz olacağı ve 26-27 Aralık’da (3₺'den) 0.1 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacağını paylaşmış.
Teşekkürler RykenApps :gul:

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve skynet

brk-rtrk

Üye
myTube yılbaşı dolayısıyla 25 Aralık’da ücretsiz olacağı ve 26-27 Aralık’da (3₺'den) 0.1 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacağını paylaşmış.

Bugün 25aralık. Ancak Türkiye de de Amerikada da ücretli. Acaba Windows 10için mi bu indirim? 8.1 yuklu 925de ücretli çünkü

Edit: Windows 10 içinmiş sadece

Son düzenleme:

skynet

Üye

Yükledim teşekkürler :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

serinaga

serinaga

Üye

Son dakikada yakaladım :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
1 indirime girdi

Ücreti: 5,75 ₺ (eski fiyatı 14,50 ₺)

2 HQ Metronome uygulaması Bedava oldu..
önceki fiyatı 14.50 TL gibi bir fiyata satılan mağazanın en kaliteli sanal metronom uygulamalarından birisi olan HQ Metronome uygulaması bir ay gibi bir süre boyunca bedava olacakmış. Bugünden itibaren indirime 24 gün kalmış oluyor

Link:

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
(Detaylı anlatım)

Runtastic Pro
kısa bir süreliğine mağazada ücretsiz olarak yayınlanmış.
Adından anlaşılacağı üzere koşu işlemlerinizin takibi sağlayan Runtastic Pro 12 TL civarı fiyatından şu an için ücretsiz duruma getirilmiş.

Runtastic Pro'nun sunduğu özellikler

•GPS kullanarak aktivitelerinizi ve rotanızı kontrol edin: Kayıt süreleri, mesafe, yakılan kalori, hız, yükseklik değişimi ve daha fazlası
•Manuel egzersiz ekleme: Koşu bandı, kuvvet eğitimi ve diğer tür egzersizleri ekle
•Runtastic Rotalar: Runtastic.com’da ki binlerce rotalardan birini bayrakla ve anında cihazına senkronize olsun.
•NFC ile cihazlara rotalarınızı paylaşın
•Canlı takip: Koşuya çıktığınızda arkadaşlarınıza ve/veya ailenize nerede olduğunuzu anında gösterin
•Canlı tezahürat: Canlı aktivilerin sayesine arkadaşların tezahürat etsin ve motivasyon kazan!

Runtastic PRO

Öncelikle @papakudioflu AliKemal abi ve @bulutsuzgece Özgür abi olmak üzere;

@Sensation @serinaga @skynet @Esendağlı ve mobilden yazamadığım diğer arkadaşlar, dalıınnnn :D

• Beğen
Tepkiler: serinaga, skynet ve bulutsuzgece
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
(Detaylı anlatım)

Runtastic Pro
kısa bir süreliğine mağazada ücretsiz olarak yayınlanmış.
Adından anlaşılacağı üzere koşu işlemlerinizin takibi sağlayan Runtastic Pro 12 TL civarı fiyatından şu an için ücretsiz duruma getirilmiş.

Runtastic Pro'nun sunduğu özellikler

•GPS kullanarak aktivitelerinizi ve rotanızı kontrol edin: Kayıt süreleri, mesafe, yakılan kalori, hız, yükseklik değişimi ve daha fazlası
•Manuel egzersiz ekleme: Koşu bandı, kuvvet eğitimi ve diğer tür egzersizleri ekle
•Runtastic Rotalar: Runtastic.com’da ki binlerce rotalardan birini bayrakla ve anında cihazına senkronize olsun.
•NFC ile cihazlara rotalarınızı paylaşın
•Canlı takip: Koşuya çıktığınızda arkadaşlarınıza ve/veya ailenize nerede olduğunuzu anında gösterin
•Canlı tezahürat: Canlı aktivilerin sayesine arkadaşların tezahürat etsin ve motivasyon kazan!

Runtastic PRO

Öncelikle @papakudioflu AliKemal abi ve @bulutsuzgece Özgür abi olmak üzere;

@Sensation @serinaga @skynet @Esendağlı ve mobilden yazamadığım diğer arkadaşlar, dalıınnnn :D
Hocam bir üst mesaja bakarsanız :)

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hocam bir üst mesaja bakarsanız :)

Görüyorum Arkadaşım benim, kör değiliz o kadar :)
Dikkat edersen beğenmişim bile, ayrıca kendi yazdığıma da '' Detaylı Anlatım '' diye başa ekledim.

Şöyle bir açıklama getireyim; Direkt linki alıp koymak gerçekten yetersiz kalıyor. Bu konu WP Mağaza geliştiricilerin bizlere sunduğu fırsatlar olarak varsa o zaman bir zahmet link ile beraber fırsat/indirim/özellikler vb gibi şeylere açıklama getirelim. Tamam düşünüp link paylaşıyorsunuz ama bu pek çekici olmuyor.
Mesela bak benim yazdığıma, millet sazan gibi atlıyor böyle :D

Umarım söylediklerimde yanlış bir anlaşmaya gitmez :tebessüm:

Üst Alt