Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güncellemeyle alakası yok, otomatik açılıyor. Telefonu kapatıp-açın, olmazsa uygulamayı silip tekrar yükleyiniz. Ya da bekleyiniz, en nihayetinde gelecek. :oke:
Aynen dediğin gibi oldu, telefonu kapatıp açınca olmadı ama, uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince ''favoriler'' gitti yerine ''durum" geldi.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
versino2

versino2

Üye
Güncellemeseydim iyiydi . Favoriler gitti milletin yeni resmine bakmak için illa sohbet ekleme kısmına giricem Bide çok saçma eskiden bazı kişilerin durumuna girer girer bakardım şimdi gördüğüm de anlaşılıyor hiç olmamış hiç beğenmedim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve KD1907
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
favoriler yokken nasıl seçip sohbet edicez ki bence de çok saçma olmuş.Bana ne milletin durumundan

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
favoriler yokken nasıl seçip sohbet edicez ki bence de çok saçma olmuş.Bana ne milletin durumundan
İlk açılışta gelen ekranın en altında + 'ya basarak, sohbet etmek istediğiniz kişinin adını ya da soyadını yazdığınızda ekrana geliyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bu son eklenen özellik her platformdan sağlam küfür yedi anlaşılan. Böyle bırakmazlar ama kaldıracaklarını da sanmıyorum. Text halinde durum ve favoriler için bir şeyler yapacaklardır :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eski durum özelliği "tagline" olarak değişip geri gelecek.

Krnl386

Krnl386

Üye
Tagline için henüz bir güncelleme gelmedi. Bu durum paylaşmaları için de bildirim falan gelmiyor. Ancak WhatsApp' a girdiğimizde fark ediyoruz. Acaba, bunun için bir güncelleme gelir mi ..? (Mesela, xxxxx kişisi yeni durum güncellemesi paylaştı şeklinde, ya da daha farklı)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.17.88 sürümüne güncellendi.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
değişiklik farkeden var mı? :)

Krnl386

Krnl386

Üye
Bakalım ne gelmiş, güncelleme yaptıktan sonra, ertesi güne kadar belli oluyor zaten yenilik var mı? Yok mu diye.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.17.90 Beta sürümüne nihayet yeni ifadeler eklenmiş.

mersimersi33

mersimersi33

Üye
Şu Whatsapp neden zırt pırt güncelleme çıkarıyor ?????

cevap: Güvenlik emojinler ve gürünüm blokları için

Sounuç: Her ne yapsalar boş aylık Geri dönüşüm raporlama ile kullanıcılarına odaklanamayan bir uygulama yapımcıları var içlerinde ne yazık ki kardeş var sövmek isterken o aklıma geliyor :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beta sürümde eskisi gibi durum yazabilme aktifleşti. Fakat tek bir farkla, o da adı "Hakkımda" oldu.

• Beğen
Tepkiler: ceza87, sahte_suhte ve Krnl386

Üst Alt