Tavsiye Windows Phone - En Beğendiğiniz Oyun ve Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye

skynet

Üye

Toca Builders
Hayal ettiğiniz sürece, kafanızda oluşturduğunuz nesneyi altı Toca inşaatçısıyla birlikte inşa edebilirsiniz!

Uzaktaki bir adada yeni inşaatçı arkadaşlarınıza katılın ve bloklarla tamamen yeni bir dünya oluşturun. Eşsiz yeteneklerini kullanmaları için inşaatçıları zıplatın, yürütün, yuvarlayın ve döndürün, böylece onlar hayal edebileceğiniz her şeyi inşa etmeniz için size yardımcı olacaklardır!

Toca İnşaatçıları yeni nesneler inşa etmek için blokları atmayı, kırmayı, kaldırmayı ve blokların üzerine boya püskürtmeyi eğlenceli hale getirirler - bu yeni nesneler bir ev, bir lamba ve belki de bir muz olabilir. Hadi birkaç bloku yere koymakla işe başlayalım.

Fakat bir saniye, bu inşaatçılar kim?

Blox: Blokları atmakta ve kırmakta mükemmeldir
Cooper: Muhteşem bir boyacıdır
Vex: Blokları yığınlar halinde koymakta şaşırtıcı derecede iyidir
Stretch: Blokları herhangi bir yere yerleştirmekte uzmandır
Connie: Blokları kaldırmaktan ve taşımaktan keyif alır
Jum Jum: Boya püskürtmeye bayılır

İnşaatçılar kendi dünyanızı oluştururken hoşça zaman geçirmenizi sağlayacaktır! Toca Builders, hem yaratıcılığı hem de merak duygusunu destekleyen bloklarla nesneler oluşturmanın ve dönüştürmenin yeni bir yolunu sunmaktadır. Basit dokunmatik el hareketleri ve eşsiz kontrol özelliği sayesinde, inşaatçılar canlanır ve sadece sizin hayal edip yaratabileceğiniz bir dünya oluşturmanıza yardımcı olur!
Otomatik kaydetme özelliği sayesinde, her şey daima bıraktığınız şekilde kalır, böylece inşa ettiğiniz eserlere istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Anlık görüntü özelliği dünyayla paylaşmak için oluşturduğunuz eserin fotoğrafını çekmeyi kolaylaştırır!

ANA ÖZELLİKLER
- 6 üstün inşaatçı
- İstediğiniz her şeyi inşa edin - atın, boya püskürtün, kaldırın ve kırın!
- Blokların her birini istediğiniz renkte boyayın
- İnşaatçıların eşsiz kontrol özelliği - çevirin, yuvarlayın, hedefleyin ve taşıyın
- Otomatik kaydetme özelliği ilerleme durumlarınızın kaydedildiğini garanti eder
- Oluşturduğunuz bir eserin fotoğrafını çekmek için anlık görüntü özelliğini kullanın
- İnanılmaz yaratıcı olanaklar sunan kullanımı kolay, çocuk dostu arayüz
- İnanılmaz yaratıcı olanaklar
- Hoş, orijinal grafikler
- Kural yok, stres yok, zaman kısıtlaması yok - istediğiniz şekilde oynayın
- Üçüncü şahıs reklamları yoktur
- Uygulama içi satın alma özellikleri yoktur

Emre

Üye

dakamon

dakamon

Üye
şöyle bir uygulama var arkadaşlarınıza fikirlerini sormanın en kolay yolu. İki yada üç ürün arasında karasız kaldınız ve arkadaşlarınıza sormak istiyorsunuz. 3 ürününde fotosunu çekip oylamaya açabiliyorsunuz bu uygulamayla. Mantıklı güzel bir uygulama olmuş açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
şöyle bir uygulama var arkadaşlarınıza fikirlerini sormanın en kolay yolu. İki yada üç ürün arasında karasız kaldınız ve arkadaşlarınıza sormak istiyorsunuz. 3 ürününde fotosunu çekip oylamaya açabiliyorsunuz bu uygulamayla. Mantıklı güzel bir uygulama olmuş açıkcası.
indirdim denemek için, mantık güzel de ben diğer oylamaya açılanları göremiyorum? ben oylamaya açsam kim nasıl verecek oyu? merak ettim :)

byibo

byibo

Üye
Drift King

Stunt Racing

Antibiotic_

Üye
//

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Her ne kadar mağaza var ise de bazı güzel ve yararlı uygulamalar çeşitli nedenlerle gözümüzden kaçabiliyor.
Bunun için de aşağıdaki formata uygun olarak kısa cümlelerle dikkat çeken ve faydalı uygulamaların(proğramların) tanıtımını yaparak arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz.
  • Uygulama Adı : Gestures Beta
  • Uygulama Yayıncısı : Microsoft Mobile
  • Uygulama Adresi :
  • Kısaca Tanıtımı : Uygulamanın tam olarak aktif olabilmesi için yükledikten sonra, telefonu kapatıp yeniden açmalısınız:
– Telefonu yüzüstü çevirdiğinizde gelen aramayı sessize alıyor.
– Telefon görüşmesi sırasında telefonu masaya bıraktığınızda konuşmayı hoparlöre alıyor, tekrar kulağınıza götürünce ahizeye geçiş yapıyor.
– Telefona gelen çağrıyı açmak için telefonu kulağınıza götürmeniz yeterli oluyor.
– Bir telefon görüşmesi sırasında telefonu yüzüstü çevirdiğinizde veya masaya yüzüstü koyarsanız mikrofunu kapatıp sesinizin karşıya gitmesini engelliyor, tekrar kulağınıza götürdüğünüzde mikrofon aktif oluyor.
(630, 635 ve 530 modellerinde bazı özellikler sınırlıdır.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
  • Uygulama Adı : Bling
  • Uygulama Yayıncısı :
  • Uygulama Adresi :
  • Kısaca Tanıtımı : Fotoğraf çekerken o an çektiğiniz resimlerin küçük hareketlerini fotoğrafa yansıtıyor. Örnek: bir manzara çektiğiniz de rüzgarın olduğu anda ağaç yapraklarının hareketi gibi.. ya da insanın göz kırpması gibi, el oynatması, başını sallaması gibi..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tavsiye:

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
  • Uygulama Adı : Live Tile Clock 8.1
  • Uygulama Yayıncısı :
  • Uygulama Adresi :
  • Ücretli mi-Ücretsiz mi? : Ücretsiz
  • Kısaca Tanıtımı : Başlangıç ekranında deneyebileceğiniz live tile özellikle saat örneklerini yansıtan bir uygulamadır. Seçtiğiniz örneklere göre saat ve tarih görüntülerini zamanında canlı olarak ana ekrana aksatmadan yansıtmaktadır.

Antibiotic_

Üye
Haber Plus

Uygulamanın kodları bana aittir.Çeşitli haber kaynaklarının birleşmesiyle oluşmuştur.İstek ve önerilerinilerinize göre gelişecektir.Tamamen reklamsız ve ücretsizdir.Sizlerden tek isteğim uygulama için harcadığım emeğin karşılığı olarak uygulamayı değerlendirerek daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamanızdır.
İndirme Link =

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Check out "Lara Croft: Relic Run" for Windows Phone

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Windows Phone Cep Telefonu Kılavuzu

Zor durumda kaldığınız zaman yararlanabileceğiniz, yardım bekleyebileceğiniz bir uygulama

sahanemir

sahanemir

Üye
Öyle bir dosya gezgini diyin ki bana indirdiğim filimleri görebileyim yok arkadaş yok.tube pro ile indirdim o görüyorum fakat başka birşey görmüyor kardeşime. Yollayamıyorum mesela ..

• Beğen

burakcan42

Üye
Öyle bir dosya gezgini diyin ki bana indirdiğim filimleri görebileyim yok arkadaş yok.tube pro ile indirdim o görüyorum fakat başka birşey görmüyor kardeşime. Yollayamıyorum mesela ..
Windows Phone için "Dosyalar" uygulamasına göz atın

sahanemir

sahanemir

Üye
Bu da var bende anladım ki benim kullandığım uygulamayı satın almadıkça sınırlar olacak .kablo ile tvye bağlasam bile görmüyor ama ekranı yansıtıp seyredebiliyorum .neyse başka bir pro bulmam şart sanırım indirme prosu.alakalarınız için teşekkür ederim sağolun.

• Beğen

skynet

Üye
AIDA64

Link:

sahanemir

sahanemir

Üye
Shareit ..dosya paylaşım programı, marketten indirebilirsiniz .ortak bir wifi noktasından inanılmaz hızlarda dosya paylaşın.

Son düzenleme:

halepli

Üye
Arkadaşlar bi sorum olacak mağazada tvizzle diye bir program var yûkle diyorum 80004505 hatası veriyor o sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz

Üst Alt