İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
Kapali ile sarji tavsiye etmem isletimsistemi kapali olacagi icin voltaj ayarlamasi yapamaz pil omrune zarar verebilir.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve suyunsesi

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar;

Twitter kullananlar özellikle... Bildirimlerin hepsi açık, fakat hızlı bildirim yerine bildirim düşmüyor. Ancak mail yoluyla birisinin paylaşım yada tweet attığını mail olarak alabiliyorum. Var mıdır bir ayarı?

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
xewo

xewo

Üye
Konuyla Hicbir alasinin olmadigini biliyorum Kusura bakmayin vokali muzikten ayirmak istiyorum ama beceremiyorum 23 nisan gosterisine az kaldi eger ayirmayi bilen varsa ve yardimci olabilirmisiniz

pissed26

pissed26

Üye
arkadaşlar lumia 830 windows10 resmi sürüm kullanıyorum 4 5 günde bir telefon uygulamadan atmaya başlıyor kapatıp açıyorum düzeliyor 4 5 gun sonra whatsapp hariç neye girersem bi sure sonra atıyor edge bile dahil internette bişey okurken oat atıyor neyden kaynaklı bi sorun olabilir çok sinir bozucu olmaya başladı bu durum

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
arkadaşlar lumia 830 windows10 resmi sürüm kullanıyorum 4 5 günde bir telefon uygulamadan atmaya başlıyor kapatıp açıyorum düzeliyor 4 5 gun sonra whatsapp hariç neye girersem bi sure sonra atıyor edge bile dahil internette bişey okurken oat atıyor neyden kaynaklı bi sorun olabilir çok sinir bozucu olmaya başladı bu durum
Bende 830 kullanıyorum kararli surum ama dediklerin bende olmuyor hatta en son ne zaman yeniden baslattigimi bile hatirlamiyorum. Istersen sifirla birkere temiz kurulum yap o zaman duzelir. Benim telefonum maşallah yağ gibi akıyor. Benim tek sıkıntım kameranin cektigi resimleri fotograflar uygulamasi mahvediyor. Mükemmel cekiyor bozuk gösteriyor ne alakaysa artik. Nerde o eski lumia camera ah ah :-)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye
aynen sıfırla temiz kurulum yap

merkel02

Kapalı Hesap
Arkadaşlar;

Twitter kullananlar özellikle... Bildirimlerin hepsi açık, fakat hızlı bildirim yerine bildirim düşmüyor. Ancak mail yoluyla birisinin paylaşım yada tweet attığını mail olarak alabiliyorum. Var mıdır bir ayarı?
kesinlikle aynı sorun. Yalnız garip olan bazen bildirim alıyorum bazen almıyorum. Kaldırıp tekrar kurdum ama aynı.

Krnl386

Krnl386

Üye
kesinlikle aynı sorun. Yalnız garip olan bazen bildirim alıyorum bazen almıyorum. Kaldırıp tekrar kurdum ama aynı.
Bu sorunu yıllardır yaşıyorum desem yeridir. Şimdi daha da beter. Bir güncelleme gelmesi şart bu uygulamaya.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hep birlikte geri bildirim yapalım.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Harbiden bu ms bizlerle dalgamı geçiyor acaba, Sprinkles isminde bir kamera uygulaması çıkarmış ama şuan sadece ios için, bizler insiderler olarak cefasını çekelim, diğer sistemler sefasını sürsün.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386 ve maydinmaydin
Krnl386

Krnl386

Üye
Anlamak mümkün değil. Mantık dışı.

serinaga

serinaga

Üye
Harbiden bu ms bizlerle dalgamı geçiyor acaba, Sprinkles isminde bir kamera uygulaması çıkarmış ama şuan sadece ios için, bizler insiderler olarak cefasını çekelim, diğer sistemler sefasını sürsün.

Yağmurdan kaçan doluya yakalanırmış, baktı kıvıramadı, ne yapacağı hususunda şaşkaloz oldu ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, Redstone son yapıda telefonu ters çevirince sustur ayarı nerede? Bulamadım bir türlü.

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar, Redstone son yapıda telefonu ters çevirince sustur ayarı nerede? Bulamadım bir türlü.

MS silmiştir yanlışlıkla :kop2:
Şimdi geri bildirim mi yapmak gerekiyordu ? Bildir bildir daha da berbat oluyor, iyisimi kendi haline bırakalım ...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar karşılaşan oldu mu bilmiyorum, benim ekran yatay konumda kilitli kaldı. :) Yani ekran yön kilidini açıp kapatmam bir işe yaramıyor. Gerek ayarlar ekranı, gerek resimler ekranı, gerek whatsapp, gerek mesajlar, tüm yataya izin veren uygulamalarda uygulamayı açar açmaz ekran yan dönüp kalıyor. Var mı sorunun çözümünü bilen? Bir kez yarım metreden halıya fırladı telefon yere düştü yani. Ama çok sert olmadı, arka kapağı dahi yerinden oynamadı. İçindeki donanımda bir oynama olmuş olması olasılığı var mıdır?

sahanemir

sahanemir

Üye
kapama tuşuna kapanana kadar basılı tutun açıldığında tekrar kontrol edin değişen birşey yok ise donanımsal olma ihtimali yüksek...

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Çok ilginç, her türlü restart denedim yemedi. Diagnostics toolset uygulamasını yükledim ve accelerometer'a baktım, başka dünyayı gösteriyordu. Telefona bir kaç sert tokat attım düzeldi. Bu kadar kolay sapıtan bir donanım mıdır bu anlamadım gitti?

erhanercan

erhanercan

Üye
yere düşünce sensorü etkilendi herhalde

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Çok ilginç, her türlü restart denedim yemedi. Diagnostics toolset uygulamasını yükledim ve accelerometer'a baktım, başka dünyayı gösteriyordu. Telefona bir kaç sert tokat attım düzeldi. Bu kadar kolay sapıtan bir donanım mıdır bu anlamadım gitti?

Ben de birkaç kere düşürdüm ve aslında narin görünen bu telefonda düşmeden dolayı herhangi bir sorun olmadı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir kaç sert tokat darbesiyle yerinden oynayan bir donanım demek ki. Nette kısa bir araştırma da yapmıştım. Garibim gavur sorunu bir türlü çözememiş.:haha:
E ne bilsin, Türk değil ki tokatlayarak cihaz tamiri olacağını düşünsün. Anlatsan beyin devrelerini yakarlar.:zong:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kadir.ozel2, ponçikEnişte, Krnl386 ve 1 kişi daha

Üst Alt