İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar bizim yeni haritalarda eski Here City Lens gibi bir özellik hala var mı? Ben bu özelliği vindows haritalarda da uzun süre kullanabilmiştim. Galiba artık yok.
Maalesef artık yok ...

biltek

biltek

Üye
telefon kapalıyken nasıl şarj ederim ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Arkadaşlar bizim yeni haritalarda eski Here City Lens gibi bir özellik hala var mı? Ben bu özelliği vindows haritalarda da uzun süre kullanabilmiştim. Galiba artık yok.
Çok tutulan bir özellikti, HERE 'ler Windows Mobile 10'dan kalktıktan sonra onu da windows Haritalar'a koymadılar . : ( ( (
telefon kapalıyken nasıl şarj ederim ?
Akıllı telefon diye nitelendirilen hiç bir cihazda böyle bir özellik yoktur.
Eski ve basit diye tanımlandırdığımız, ya da ninelerimiz veya dedelerimiz tarafından kullanılan modellerde bu özellik var..
Hatta kapalı iken alarm bile çalıyorlar.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows mobile 10 ile here servisleri tarih oldu. Windows phone 8.1 ile kullanabilirsiniz hatırladığım kadarıyla.
öyle bir imkanımız yok maalesef.
Benim 1520 de kapalı iken şarj edebiliyordum. Patch kurup o özelliği aktif etmiştim.O konuyu ve patchleri bir daha bulamadım...

skynet

Üye
Interop Tools ile kapalı iken şarj yapma özelliğini kullanabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Interop Tools ile kapalı iken şarj yapma özelliğini kullanabiliyorum
Ben kapalı iken şarj etme özelliğinin avantaj sağladığına inanmıyorum. Aksine telefonu açabilmek için kullandığımız tek tuş var, o da fiziksel tuş. Hasar aldığında telefonu açmak imkansız. Ancak, bizim telefonlar tuş olmadan açılabiliyor, şarja takmak yeterli. Bunun avantajını eşimin telefonu donduğunda yaşamıştım. L820'nin yan tuş takımında bozulma olmuştu. Telefon donunca pil çıkar tak yapmak zorunda kalmıştık. Tabiki güç tuşu bozuk olunca, şarjı bağlamak yetmişti ;)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve bozkirdangelen

skynet

Üye
Ben kapalı iken şarj etme özelliğinin avantaj sağladığına inanmıyorum. Aksine telefonu açabilmek için kullandığımız tek tuş var, o da fiziksel tuş. Hasar aldığında telefonu açmak imkansız. Ancak, bizim telefonlar tuş olmadan açılabiliyor, şarja takmak yeterli. Bunun avantajını eşimin telefonu donduğunda yaşamıştım. L820'nin yan tuş takımında bozulma olmuştu. Telefon donunca pil çıkar tak yapmak zorunda kalmıştık. Tabiki güç tuşu bozuk olunca, şarjı bağlamak yetmişti ;)
O yönden bakıldığında doğru + bu kapalı şarj olayında ekran hafif aydınlık olarak açık kalıyor sürekli o yüzden pek bir espirisi kalmıyor :) Ama amoled ekranlarda sıkıntı olmaz herhalde

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar 3D PDF çizimini görüntüleyebilen bir uygulama bizim mağazalarda var mı? (Mobil için).

yasirtaha

yasirtaha

Üye
twitter da direk mesaj bölümüne giriş yapamıyorum başına gelen var mı

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, bizlere neden Turkcell salla kazan yok? Arkadaşım yanımda telefonunu salladı ve Turkcell den 1 ay 10 gb internet kazandı. Olaya bak ya. Hesabım diye bir program yükle sende salla dedi, bakıyorum mağazamızda yok.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Türkcell ve diğer operatörlerin dandroid ve çokparaphone telefonlarına verdiği önem yüzünden WM platformu için yazmaya bile tenezzül etmiyorlar . Ben Türkcell e defalarca mail atmama siteden yazmama rağmen geri dönüş bile yapılmadı. Wm eğer ki iddia edilen gibi platform yaratıp kaliteli telefon yapar ve mağazaya da çöp uygulamada doldurursa o zaman belki yazarlar diye düşünüyorum..

Şahsi fikrimdir Kimseyi bağlamaz ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, ceza87 ve Aybin.Kilic

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar pil göstergesini nasıl yüzdelik olarak ayarlayabiliriz?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar ben telefona artık İBB nin trafik uygulamasını yükleyemiyorum , bu uygulama cihazınızda çalışmaz diyor ve şurada çalışır bölümünde ise sadece PC gözüküyor, sizde de durum aynı mı.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar ben telefona artık İBB nin trafik uygulamasını yükleyemiyorum , bu uygulama cihazınızda çalışmaz diyor ve şurada çalışır bölümünde ise sadece PC gözüküyor, sizde de durum aynı mı.
Hocam benim mağazada ibb bulunamıyor ama neden kurmak istedin? Yani kameralar için mi?
Ben açıkçası bu güne kadar hiç ihtiyaç duymadım. Haritalar uygulaması, hem haritaların içinde trafiği gösteriyor hem de navigasyonu otomatik olarak trafiğin en sakin noktalarına yönlendiriyor zaten. Çokta başarılı. Yani bu konuda Yandeks yada Gugıldan daha başarılı.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hocam benim mağazada ibb bulunamıyor ama neden kurmak istedin? Yani kameralar için mi?
Ben açıkçası bu güne kadar hiç ihtiyaç duymadım. Haritalar uygulaması, hem haritaların içinde trafiği gösteriyor hem de navigasyonu otomatik olarak trafiğin en sakin noktalarına yönlendiriyor zaten. Çokta başarılı. Yani bu konuda Yandeks yada Gugıldan daha başarılı.
Gerçi haklısın ama uygulamaların yavaş yavaş bizim platformdan çıkmaları çok can sıkıcı, anlayacağın sırf takıntıdan kullandığımdan değil yani.Bu arada sanırım wp ye bir süre ara vereceğim 950 xl yi satılığa çıkardım androide geçeceğim, elimde wp cihaz kalmazsa belki alışabilirim diye düşünüyorum:)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Gerçi haklısın ama uygulamaların yavaş yavaş bizim platformdan çıkmaları çok can sıkıcı, anlayacağın sırf takıntıdan kullandığımdan değil yani.Bu arada sanırım wp ye bir süre ara vereceğim 950 xl yi satılığa çıkardım androide geçeceğim, elimde wp cihaz kalmazsa belki alışabilirim diye düşünüyorum:)
Kaçtan satıyorsun, param olsaydı alırdım senden 950xl'yi :) .

Üst Alt