İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

phantomddl

Üye

tarayicida sagdaki noktalara dokununca ayarlardan arama motorunu degiştirebilirsin ama malesef google yok.

Sağolasın buldum, gelişmiş ayarlardaymış.
Bing'de de sesli aramıyor aynı Yandex gibi açıyor yazayım aramaya diye.

Searching for "..." diyor, daha sonra Bing/Yandex açıyor ama aramıyor.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Arkadaşlar sahaya inin.. :ehe video ve fotograflar bekliyoruz..

• Beğen
Tepkiler: phantomddl
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sağolasın buldum, gelişmiş ayarlardaymış.
Bing'de de sesli aramıyor aynı Yandex gibi açıyor yazayım aramaya diye.

Searching for "..." diyor, daha sonra Bing/Yandex açıyor ama aramıyor.

vardir bir ayari mutlaka

phantomddl

Üye
Hangi Kılıf dersiniz?

Birisini almayı düşünüyorum.
Özellikle kamera lensini çizmekten korkuyorum, evimde 2 tane köpeğim var o yüzden kılıf şart bana.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kamera lensini cizmek o kadar kolay degil arkadaşlar. Hem kucuk hem de koruyucu metalin baya bi icinde ben neredeyse 6 aydir kullaniyorum hicbişey olmadi. Tabi onlem almak her zaman iyidir:D

phantomddl

Üye
kamera lensini cizmek o kadar kolay degil arkadaşlar. Hem kucuk hem de koruyucu metalin baya bi icinde ben neredeyse 6 aydir kullaniyorum hicbişey olmadi. Tabi onlem almak her zaman iyidir:D
Evet testlerde izledim çizilmiyor, ama 2 tane alman kurdum var benim :ehe Haliyle kazalar oluyor, üstüme atlıyorlar falan, önlem alayım dedim

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Hangi Kılıf dersiniz?

Birisini almayı düşünüyorum.
Özellikle kamera lensini çizmekten korkuyorum, evimde 2 tane köpeğim var o yüzden kılıf şart bana.

ben en alttkinden aldım.. ileride üstekinden de alacağım.

ortadaki 2sini pek beğenmedim.

bu arada en üstteki sadece yanlardan sardığı için telefonu daha kibar gösterebilir gibi geliyor..

• Beğen

phantomddl

Üye
ben en alttkinden aldım.. ileride üstekinden de alacağım.

ortadaki 2sini pek beğenmedim.

bu arada en üstteki sadece yanlardan sardığı için telefonu daha kibar gösterebilir gibi geliyor..
O ikisi arasında kaldım :hmmm Bi keresinde böyle sert bir kılıf almıştım telefonuma, iz yapmıştı hafiften. Sanırım bende jel olandan alacağım.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
O ikisi arasında kaldım :hmmm Bi keresinde böyle sert bir kılıf almıştım telefonuma, iz yapmıştı hafiften. Sanırım bende jel olandan alacağım.

ileride diğerini de alırsın :oke:
bandrollü kutusu falan da var yapan şirketin.. diğerlerine göre daha kaliteli olduğu belli. ekran filmi de geliyormuş, fiyatı da gayet uygun. hiç düşünme.

trexta dan kılıf bekliyorum, şu an çıkarmayı düşünmüyoruz dediler ama, ileride satış rakamlarına göre çıkarabilirler bir seri.. zira galaxy s3 içinde çok snradan çıkardılar..
iphone 5 falan anında çıkıyor tabi..

phantomddl

Üye
Senin aldığından aldım bende :aha:

- - - Eklendi - - -

Bi tane de öbüründen mi alsam :hmmm Beğendiğimi tutup diğerini satarım aldığımdan daha yüksek fiyata :aha:

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Senin aldığından aldım bende :aha:

- - - Eklendi - - -

Bi tane de öbüründen mi alsam :hmmm Beğendiğimi tutup diğerini satarım aldığımdan daha yüksek fiyata :aha:

aklımı mı okudun :naughty: bende aynı şeyi düşündüm aslında, diğerini de hemen alabilirim :ehe

• Beğen

phantomddl

Üye
:ehe Alacağım sanırım, istediğimiz gibi çıkmazsa 2-3 hafta daha beklemek zorunda kalırız. İkiside güzel çıkarsa beğendiğimizi tutup diyerini satarız.

Rengini bilemedim, beyaz mı alsam, cyan falan mı :hmmm

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
:ehe Alacağım sanırım, istediğimiz gibi çıkmazsa 2-3 hafta daha beklemek zorunda kalırız. İkiside güzel çıkarsa beğendiğimizi tutup diyerini satarız.

Rengini bilemedim, beyaz mı alsam, cyan falan mı :hmmm

Ben telefonu siyah olarak düşündüğüm için silikon olanı beyaz aldım..

Diğer sert olanı cyan düşünüyorum.. Cyana özlemimiz dinsin :ehe

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Genel olarak telefon iyi, görsellik mükemmel, hız deseniz süper asla takılma kasma yok
Ama ben daha önce lumia 800 kullanıyordum işletim sistemi olarak pek bi değişiklik göze çarpmadı diyebilirim mevcut lumialar yani win 7 ile 8 arasında pek önemli bir fark yok
Cihazda internetten aynı anda dosya indirdiğimde telefon ısındı ve aldığım ilk gün şarjı bir gün sürdü
Kamerası iyi gerçekten bir sorun görmedim
Sonuç olarak ; win7 li lumilarla win8 li lumiların bu safhada çok köklü bir değişik yanını görmedim...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Zaten en köklü değişik çekirdek farkı :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
sisteme biraz daha aliltiginizda aradaki farklari daha iyi anlayabileceksiniz.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
sisteme biraz daha aliltiginizda aradaki farklari daha iyi anlayabileceksiniz.

Alikemal sen L900 kullanıyorsun Peki aralarında görsellik olarak fark varmı,920 mi yoksa 900 mü daha güzel(görünüm olarak)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Alikemal sen L900 kullanıyorsun Peki aralarında görsellik olarak fark varmı,920 mi yoksa 900 mü daha güzel(görünüm olarak)

dostum şoyle soyluyeyim lumia900'u kutusundan cikarttigim zaman ki heyecani bu cihazda hissetmedim. Alişik oldugum bir tasarimdi cunku. Buyukluk olarak aralarinda cok cok az bir fark var. Hatta bilmeyen birisi masanin uzerinde gorsun ayni zanneder ama tasarim olarak farklari var yani. Herşeyden once lumia900 duz cam. Lumia920 kavisli bir cama sahip. Ama şunu rahatlikla soyleyebilirim o 185gr agirligi elime aldigimda hissetmedim.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Üst Alt