Windows Phone 7 de Kopyalayabilecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 7 de Kopyalayabilecek
Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone 7 için sonunda beklenen güncelleme geldi. Özel bir yama ile Windows Phone 7'ye kopyala-yapıştır desteği sunuluyor.

İlginç bir şekilde hâlâ kopyala – yapıştır desteğine resmi olarak sahip olmayan Windows Phone 7 için sonunda özel bir yama hazırlanması konusunda ilk ciddi bilgiler geldi. Windows Phone 7 geliştiricilerine sunulan özel araçların yeni sürümünde işletim sisteminin bu desteğe sahip olduğu görülüyor. Yani bir başka deyişle üçüncü şahıs yazılımlar için kopyalama ve yapıştırma özelliği geliyor.

Sistem Hızlanıyor!
Kısa bir süre içersinde işletim sisteminin içersine entegre edilecek olan bu özelliğin başka ne gibi işlevlerinin olacağına dair kesinleşmiş bir bilgi yok. Ancak güncelleme paketinin içersinde sistem işleyişine dair onlarca düzeltmenin yer aldığı gelen veriler arasında.
Özellikle sistemin daha az ram tüketiminin sağlanması ve daha akıcı bir çalışma performansı dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca üçüncü şahıs yazılımların açılış süresi de güncelleme ile ciddi anlamda kısalacakmış.

• Beğen
Tepkiler: hasim38, Serhan, ogzhnoTr ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...