Püf Noktası Windows Mobile 10 Güncelleme ve CFW Yükleme anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımımı Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 28 96.6%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@muratalperr55
O konuyla(interop tools) ilgili bilgi sahibi değilim.
Cep telefonunu göremiyor olması Bilgisayarındaki yüklü windows tan da kaynaklanıyor olabilir.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@muratalperr55
O konuyla(interop tools) ilgili bilgi sahibi değilim.
Cep telefonunu göremiyor olması Bilgisayarındaki yüklü windows tan da kaynaklanıyor olabilir.
gördü şimdi
ondan sonra yapacaklarımı bilmiyorum pek maalesef biraz karışık görünüyor :D kafam basmıyor ondan sonrasına :ehe kafamı kurcalayan soru çok basit aslında şimdi videoyu izledim sorun yok arkadaş windows device recovery tools programını yükleyin demiş tamam yükledim videoda windows device recovey tools ile ilgili hiç bir şey geçmiyor :D :D :D yani wp internals programı ile ilgilimi işlem yapacağım onu anlamadım sadece :ehe :ehe senin de kafanı çok ağrıttım ama

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
skystar18

skystar18

Üye
Sorusu olan arkadaşlarımız yazmaya çekinmesinler yardımlaşma yeri burası :) elimizden gelenlerin en iyisini yapmaya hazırız.
Selamun aleyküm kardeşim ben 2. yöntem ile lumia 925 e yüklemek istiyorum herşeyi yaptım güncellemeleri denetle dedigimde güncelleme indirildi ancak açılamadı 8007000d hatası alıyorum lütfen cevap verirmsiinnn lütfen bıktım 8.1 den hiç bişi yok tek telefonum bu sitenize uzun zamandır üyeyim ilk defa yardım işim düştü size
Selamun aleyküm kardeşim ben 2. yöntem ile lumia 925 e yüklemek istiyorum herşeyi yaptım güncellemeleri denetle dedigimde güncelleme indirildi ancak açılamadı 8007000d hatası alıyorum lütfen cevap verirmsiinnn lütfen bıktım 8.1 den hiç bişi yok tek telefonum bu sitenize uzun zamandır üyeyim ilk defa yardım işim düştü size
KİMSE YOK MU YA

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Konuyu açan arkadaş gelsin yardımcı olabilir size....

skystar18

skystar18

Üye
Konuyu açan arkadaş gelsin yardımcı olabilir size....
İnşallah ta konu unutulmuş galiba
Sorunum çözüldü bu hata ile karşılaşanlar ilk cihazı orjinal kurun recovery tooldan sonra win 8.1 deki güncellemelerin hepsini yapın sonra magazadaki güncellemelerin hepsi bitsin, cihazı kapatıp açın sonra sitedeki işlemlere başlayın şuan lumia 925 çarklar dönüyor win10 yükleniyor +Allah razı olsun kardeşim. :)

Sorunum çözüldü bu hata ile karşılaşanlar ilk cihazı orjinal kurun recovery tooldan sonra win 8.1 deki güncellemelerin hepsini yapın sonra magazadaki güncellemelerin hepsi bitsin, cihazı kapatıp açın sonra sitedeki işlemlere başlayın şuan lumia 925 çarklar dönüyor win10 yükleniyor +Allah razı olsun kardeşim. :)
Son ek olarak parlaklık ayarı sorunu var diyenler sorun yok parlaklıgı istediginiz gibi ayarlayabiliyorsunuz ++

katliam_7789

katliam_7789

Üye
Rezz...

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
beyler kusura bakmayın bu aralar forumda olamadım hususi işlerim olduğundan takip edemiyorum sorunu çözdüğünüze sevindim farklı sormak istediğiniz bi soru varsa yardımcı olabilirim

katliam_7789

katliam_7789

Üye

Son ek olarak parlaklık ayarı sorunu var diyenler sorun yok parlaklıgı istediginiz gibi ayarlayabiliyorsunuz ++

Skystar18 kardeşimin yardımları ile lumia 925 win10 yüklemiş bulunmaktayız şuan için sadece bluetooth çalışmıyor...

mTalk'tan gönderildi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bluetout için , öncelikle telefondaki ayarlardan gelebilecek tüm güncellemeleri yükleyin..
Yine de olmaz ise..
Bölgeyi ABD, Dili İngilizce yapın ve kapanıp açınca çalışıp/çalışmadığını kontrol edin..
eğer düzelmiş ise tekrar Türkey ve Türkçe'ye çevirin.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
L920 telimi redstone yapma konusunda Bi ben başarılı olamadım sanırım. Galiba cihazın bir AT&T cihazı olmasının da payı var. Boş bir vakit tekrar buradaki işlemleri birebir deneyeyim bakalım ne olacak.
Arkadaşlar şimdi konu başındaki L920 için olan Redstone sürümünü indirsem, Windows Phone Internals ile direk flashlama yoluyla telefona kurabiliyor muyum? Telefon W10M ...10586.545 sürümünde. Yoksa en baştan mı başlamalıyım. (8.1 e dönüp, yukarıdaki romları kurup vs. vs.).

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
L920 telimi redstone yapma konusunda Bi ben başarılı olamadım sanırım. Galiba cihazın bir AT&T cihazı olmasının da payı var. Boş bir vakit tekrar buradaki işlemleri birebir deneyeyim bakalım ne olacak.
Arkadaşlar şimdi konu başındaki L920 için olan Redstone sürümünü indirsem, Windows Phone Internals ile direk flashlama yoluyla telefona kurabiliyor muyum? Telefon W10M ...10586.545 sürümünde. Yoksa en baştan mı başlamalıyım. (8.1 e dönüp, yukarıdaki romları kurup vs. vs.).
En baştan gelmek daha iyi gibi geliyor bana. Ama hiç elimde eski cihaz olmadığı için denemedim. Tercih sizin.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Ne yaptınız denediniz mi bu şekilde yapabildiniz mi

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Hazır ROMLAR Ve YÜKLEME BÖLÜMÜ;
Redstone Sürümü :
Lumia 820 ;
Mega Premium üyelik istiyor başka bir siteye yükleme şansınız varsa yükleyebilir misiniz ?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Mega Premium üyelik istiyor başka bir siteye yükleme şansınız varsa yükleyebilir misiniz ?
mega premium üyelik almak ücretsiz kayıt olabiliyorsunuz ücretsiz olarak ücretsiz dene seçeneği bulunuyor free diye

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Zaten ücretsiz üyeliğim var . Ancak % 93 geldikten sonra Premium üyelik alın şeklinde uyarı verip yüklemeyi kesti.
Size zahmet yükleyebilirseniz . Yükleyemezseniz canınız sağ olsun.

bayon

Üye
Zaten ücretsiz üyeliğim var . Ancak % 93 geldikten sonra Premium üyelik alın şeklinde uyarı verip yüklemeyi kesti.
Size zahmet yükleyebilirseniz . Yükleyemezseniz canınız sağ olsun.
Megasync uygulamasını pc ye kur sonra hesabınla giriş yap daha sonra 820 indirme linkine tıkla MEGAsync uygulaması ile indir de. Ücretsiz indirim yaptığın için belirli bi kota indirdikten sonra Premium ister ve yukarda da bir süre geri sayar o 5 saat vs gibi seninde tekrar indirmeye başlayabilmen için uygulamayı kapat(sağ alttan çıkış yap de ) sonra interneti kapat aç internet geldikten sonra uygulamaya gir tekrar kaldığı yerden hızlı bir şekilde indirmeye devam edecek umarım açık bir şekilde anlatabilmişimdir

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@afwerker @humanhunter sizden rica etsem

şu yöntemi rica etsem türkçeye çevirip yeni bir konu olarak açabilirmisiniz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

71117

Üye
arkadaşlar niye burda takılı kalıyor burada kaldı ve geçmedi
switching to emergency download
sonra programı açıp kapattım yüklemeye başladı %100 oldu sonra burda takıldı kaldı.

telefon yine hiç bi cevap vermiyo açılmıyoda Windows Device Recovery Tool programından açmaya çalıştım ama açılmıyor flaş dosyasını yüklüyor hata veriyor lütfen yardım edin?

Son düzenleme:
gardi

gardi

Üye
merhaba arkadaşlar bu yöntem ile lumia 1020 ye windows 10 yükleyip son 15063.297 yapsısana kadar yükseltebilen varmı?? elimde 1020 yok deneyemedim :bilmm tekrar lumia 1020 almak istiyorum. o yüzden sordum.

Üst Alt