<<windows liwe messenger 6.60 türkçe by burhan 2010>>

Sponsorlu Bağlantılar

moskovalı

moskovalı

Üye
sağol deniyelim

metboy38

metboy38

Üye
eline saglık düzeldiyse iyi cünkü düzeldi deniyor yükle yükle sil usandınvalla

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

emre_6795

emre_6795

Üye
teşekkürler güzelmiş

sedat_17

sedat_17

Üye
Tesekkürler

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim:oke:

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

(_Serseri_)

(_Serseri_)

Üye
saol

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

umit27x

Üye
ben bu msn yukluyorum ama giremiyorum hep hatımımı turkcele taşıdım şimdi hiç giremıyorum

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
ben bu msn yukluyorum ama giremiyorum hep hatımımı turkcele taşıdım şimdi hiç giremıyorum

kardeş hattdan kaynaklanmıyor keşke hattını değiştirmeseydin, windows liveden bazı arkadaşlar giremiyor zaten, problem bi türlü giderilemedi, ama ben çözümünü buldum açarken # tusuna basılı tutarsan açılır.

umit27x

Üye
arkadaşlar bu msn chine ait galiba windows live msn orjinalini nerden bulabilirim 6630 için tşk

umit27x

Üye
tamam orjinal olduguna bişey demiyorum ama bu asya tarafı için çıkmış olabilir çünkü sitesi bile kendi üzerinden girdigin zamanda bu siteyi veriyor bide diller her kare çıkıyor benim telefonda

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
tamam orjinal olduguna bişey demiyorum ama bu asya tarafı için çıkmış olabilir çünkü sitesi bile kendi üzerinden girdigin zamanda bu siteyi veriyor bide diller her kare çıkıyor benim telefonda

kardeş senin 6630 un çince dili desteklemediği için kareler çıkıyor yoksa o kareler çince yazıyor.

umit27x

Üye
Arkadaşlar, bu windows live messenger yani wlm adı altında yapılan bu msn programı çinliler tarafından yapılıp piyasaya sürülmüstür. Microsoft ile hicbir alakası yoktur.. Programım baglantı noktası, msn.vega.com. Adı altındadır. Bu site yogunluktan dolayı kapandı.. Bu yüzden program internet erisiminden yoksun kalıyo..Size tavsiyem, scprit kodlamadan anlayan varsa, bu programın içeriğini inceleyerek, varsayılan erişim noktaları ve adreslerini, örn, günümüz msn nin yani microsoft un erişim(sunucu) adresleri ile değiştirebilir. Bu sayede bu programı calışır hale getirebiliriz. Hemde microsoft iflas edene kadar :-)

bu arkadaş açıklama yapmış bide ne yaptıysam boş baglanamıyorum girmiyor arkadaşın yazdıgı gibi programın sunucu baglantısı degişirmi acaba ??

Üst Alt