<<windows liwe messenger 6.60 türkçe by burhan 2010>>

Sponsorlu Bağlantılar

thehero660

thehero660

Üye
Saol Kardesim Güzel Paylasım

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil güle güle kullan

--------------- Ekleme ---------------

indirdin mi

bişey değil arkadaşlar güle güle kullanın:oke::oke::oke:

murat kara

murat kara

Üye
6600 da çalışmadı kardes yardım

lgkg300

lgkg300

Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle sunucular yenilendi ve sorunsuz bir şekilde windows live kullanabiliyoruz. Bilginize...

ofulanof

ofulanof

Üye
Aynı girilmiyor

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni ônizleme eklenmiştir

ofulanof

ofulanof

Üye
Iyide yine bağlanılmiyor

lgkg300

lgkg300

Üye
gunduzleri acılmıyor, akşamları çalışıyor (ne alakası var derseniz -bence de saçma- iki gündür sadece akşamları açılıyor) ama geç bağlanıyor sanırım düzeliyor yavaş yavaş.

ofulanof

ofulanof

Üye
gunduzleri acılmıyor, akşamları çalışıyor (ne alakası var derseniz -bence de saçma- iki gündür sadece akşamları açılıyor) ama geç bağlanıyor sanırım düzeliyor yavaş yavaş.

teşekkürler saat kaç gibi açılıyor.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar akşamları açılıyor diye birşey yok.aslında çok kolay bi şekilde giriş yapabilirsiniz ben anlatmıştım umarım okumuşsunuzdur

jejep

jejep

Üye
burhan kare tuşuna senin anlattığını yaptım açılmadı

sublieutenant

sublieutenant

Üye
programı hala geliştiremediler, arkaplanda kapanıyor durup dururken... ayrıca çin yazılımı, genel dil olarak tasarlanmamış.. Reklamları tam bi fiyasko, bişey anlayabilsek yapın diyecem ama anlamıyoruz kii.. :ehe
o yüzden dünya çapında en ideal program Slick bence...

=======================
başlık şöyle olsaydı daha iyi olurdu :

Windows live messenger v6.60 %.. tr..
çünkü kişi listesi dahi çince :ehe

suskun 38

Üye
arkadaşlar ben üyelik yaptım ama benım telefonum samsun b5310 ona uyumlu bir emesen arıyorum yardımlarınızı beklıyorum tşk

ofulanof

ofulanof

Üye
Arkadaşlar akşamları açılıyor diye birşey yok.aslında çok kolay bi şekilde giriş yapabilirsiniz ben anlatmıştım umarım okumuşsunuzdur

ama doğru ben akşam girdim hemde hiç # i falan kullanmadan ama gündüz senin anlattığın gibi yaptım yine girmedi

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Doğru arkadaşım ama şu saate açılıyor demek yanlış ben devamlı giriyorum bi problemle karşılaşmıyorum

Hakan kardeş aradığın msn programını samsung bölümünde bulabilirsin

Murat kardeş program fulldur ve arkaplandada sorunsuz çalışıyor kapanma olmuyor arkaplanda.ayrıca kişi listeside çince değil ki kardeş türkcedir 15 günde çevirisini tamamladım bi sorun yok programda

Recep kardeş şu an için windows liveden msnye girmenin yolu bu başka türlü girilmiyor

lgkg300

lgkg300

Üye
Doğru arkadaşım ama şu saate açılıyor demek yanlış ben devamlı giriyorum bi problemle karşılaşmıyorum

Hakan kardeş aradığın msn programını samsung bölümünde bulabilirsin

Murat kardeş program fulldur ve arkaplandada sorunsuz çalışıyor kapanma olmuyor arkaplanda.ayrıca kişi listeside çince değil ki kardeş türkcedir 15 günde çevirisini tamamladım bi sorun yok programda

Recep kardeş şu an için windows liveden msnye girmenin yolu bu başka türlü girilmiyor

Arkadaşım sende nasıl açılıyor anlamadım biz de # tuşuna basılı tutuyoruz ama işe yaramıyor. bazen uzun süre simgeler dönüyor sonra bağlanamadı diyor. kanımca kare tuşuna basmakla ilgili bir şey değil. ve # tuşu windows live da hiç bir şekilde işlevsel değil. eğer program sende açılıyorsa # tuşuna basmadan da açılacağını tahmin ediyorum. nihayet programın bağlanamaması serverle alakalı bir şey

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah

Yok kardeş # basmadan giriş yapamıyorum mutlaka # basmam lazım yoksa bağlanmıyor

Arkadaşlar Lütfen teşekkür etmeyi unutmayalım Lütfen

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar

yakamoz97

yakamoz97

Üye
kardeş son zamanlarda bu windows live messenger hata veriyo.açılırken çince bağlantı hatası diyor ve açmıyor.sorun benim telde zannettim .n70 kullanıyorum.aynı programın s60v3 sürümünü n73 te denedim aynı hatayı verdi.sorun nereden kaynaklanıyor bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş sorun telefonunda değil bir süredir problem wardı ama o sorunu çözdüm ve windows liveden nasıl msne girilir anlattım sybian destek hattında anlattım oraya bi bak istersen (konu başlığı şu windows liveden msnye giremeyenler diye)

Üst Alt