WINDOWS LIVE MESSENGER v5.5 (s60v3 Tüm Versiyonlar) (MMIM) > Çalışan son Sürüm <

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
hemlşerim hotma
il desteklemiyo bu hemşerim

dostum valla bu programın sadece hotmail, msn , windows live icin ...

cat not allow login hatası?

bazı wi-fi portlarında izin veriyor , bir kac kez armada da ve migros wi-fi den denedim girdi yalnız evde ki wi-fi den girmeyi basaramadım bir turlu. :allalla: sanırım artık kısıtlı portlarda kullanıma izin vermişler sanırım. ve ayrıca Microsoft Çin yapımı olan bu msn surumlerinin bundan sonraki versiyonlarını yukledim hicbiryerde acamadım.

teranova

teranova

Üye
5800 da sifre giremyorsunuz

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
dejavu85

dejavu85

Üye
can not allow login diyor boss ,..bağlanmıyor...bir fikrin var mı bununla ilgili...my phone i550 boss...bağlamıoyr diyor...

mehmet2112

mehmet2112

Üye
Eline sağlık...:oke:

resulemrah

resulemrah

Üye
saol

resulemrah

resulemrah

Üye
inşallah olur

cxstantines

Üye
tşkrlr

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
deniyelim bakalım yıne aynı mı şu gıcık bağlantı sorunu varmıymış diye

seas

Üye
login hatası çalışan bir sürüm yok msn de fring e devam... hemde msn+skype+yahoo takıl kafana göre

ilyasazdamur

Üye
nasıl bağlanmaz arkadaşım

bkrr

Üye
nokia E63 de çalşyr mu?

okanb3

Üye
Arkadaşlar bende, can not allow login hatası veriyor. Çözümü var mi acaba?

arven_005

arven_005

Üye
bu programın eski sürümünde msn i açarken hata veriyordu bunda vermez inş eline sağlık yoldaş

bugra_e

Üye
abiler ne wireless la ne de gprs le samsung innov8 de çalışmadı

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

YENİ Windows Live Messenger v5.5 s60v3 (MMIM) sorunsuz (%100 çalışan) sürümü ilk mesaja eklenmiştir / düzenlenmiştir.

enes1986

enes1986

Üye
N95 8g v31.0.015 calismiyor. Feature not supported Hatasi veriyor. Yinede Tesekkurler

şahin1987

Üye
kardeş n70 şe uyumlu diyilmi bu

knauf

knauf

Üye
sagolasin ellerine saglik:oke:

SertaGE

SertaGE

Üye
Benim msn listemdeki kişilerin hepsine isim/soyisim şeklinde takma isim verdim. Live Messenger'ın eski sürümünde bu takma isimler görünmüyordu. Bu sürümde böyle bir durum var mı? Listesinde takma isim kullanan birisi var mı deneyip gören?

Üst Alt