Windows Live Messenger v1.5.1229 for Nokia S60v3 Türkçe FP1(OS 9.2) - FP2(OS 9.3)

Sponsorlu Bağlantılar

resulemre89

resulemre89

Üye
sagolasin

cetincenk

cetincenk

Üye
E71 de çalışmadı yaaaa :(

wildtiger223

wildtiger223

Üye
eline sağlık saol

Sdk.JK

Üye
harika paylaşım çok tşkler

dalagan06

Üye
arkadasım bu msn ucretlımı sozlesme geleecekte aylık bir ucret uygulanabilir flan dio uzun bi yazı kabul mu etcez bunu...teşekkurler

oguzsulun

Üye
paylaşımın için teşekkürler..

--------------- Ekleme ---------------

aynı sorun bendede var v31 versiyonu vardı ve oviden indirdiğim sürümü sorunsuz bir şekilde çalışıyordu sonra hard format attım ve v51 versiyonuna güncelledim hersey sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat messenger "Messenger şu anda kullanım dışı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." uyarısı veriyor bunu wifiden de yapıyor hattımdan girdiğimdede yapıyor
Nokia-Internet-Services-Support-Package bunu indirip kurmamızı sölemişsiniz fakat kurulmuyor dahili bileşen diyor

LÜTFEN YARDIM EDİN

bende bu sürümü yükledim çalışıyor fakat iş bağlanmaya gelince ''Messenger şu anda kullanım dışı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz'' uyarısı veriyor.NE yapmam lazım nasıl çözdünüz bu durumu.E63 kullanıyorum neredeyse telefonu parçalama noktasına geldim.Lütfen yardım edin

sessiz_fırtına

Üye
Eyvallah emegine saglık...

yagmursular

Üye
çok tşk

asas07

asas07

Üye
teşekkürler...

t3ntativ3

Üye
Arkadaşlar symbian dünyasına e63 ile yeni girdimde bu windowsl live messenger son sürümmüdür ? 5.50 falan var hiç anlamıyorum da

semiseda

Üye
ben dosyaları ındıremıyorum ya. E 71 ama desteklemıyor dıyo acaba neden? Yardmcı olur musnz? Tesekkur edermm

izmirclubbin

Üye
güncelleme yaparmısınız hata verio ilk program diğerleri çalışıo ama ilk programsız olmuo:/

Nokia_Internet_Services_Support_Package.SIS güncelleme hatası verio

GOKHANGUZHAN

Üye
s.a usta herhangi bi ücret gerekiyomu kullanımda

sulkork

Üye
çok tesekkurler uzun zamandır 6120 için msn arıyordum eline saglık

ali.oren

ali.oren

Üye
e63 te çalışmıyor

dosya bozuk diyor

MaximRom

Üye
emeğine sağlık.. C7 için hangisini indirmem gerekli :D

phasan

phasan

Üye
teşekkürler

emrecan97

Üye
e72 de calısmıyor bilginize

join_23

join_23

Üye
teşekkürler kardeşim, emeğine sağlık ama ' messenger şu anda kullanım dışıdır ' uyarısını neden alıyorum? belki çözüme kavuşturulmuş bi problemdir ama ben henüz rastlayamadım

xxx_77

xxx_77

Üye
N73 de çalıştı allah razı olsun ekleyenden:oke:

Üst Alt