Windows Live Messenger S60v3 v1.1900 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ufacuk

Üye
payalşım için teşekkürler

ali.44

ali.44

Üye
Teşekkürler

birecikly1

Üye
Yardimci Olurmusunuz Şifremi yazarken Bi süre bekledikten sonra Oturum Açma sorunu Diyor Help PLs:(

vessa

Üye
Yukledim ama program iconu yok konusmalarda resimler yok ses klibi aktarımı basarısiz e65 te adam akıllı calısan tek bır msn programı olmazmı bea hep hata hep hata ses klibi gonderen ve dosya transferi olan bi msn verin pls

samsung_8300

Üye
ya ben msn inidrdimde acılmıyor n95 için

mahmut03

Üye
deneyelim bakalım

mdogan144

Üye
çook teşekkürler..

vabisim

Üye
of fofff

recep_89

Üye
bu programı kurdm fakat kullanamadım n73 kullanıorum kuruldktan snra servıs saglayıcısına basvurn dıye bı hata verıyor sımgesıde cıkmıyor uygulamalarda sadece ısmı yazıyor neden olabılır acaba

halilak

Üye
bende bir E63 var.
Ne yaptım ne ettim mesenger e giremedim.
bu msn le girmek istediğimde hesabınızda bir sorun var sonra deneyin diyor.
nokia nın chat ını kullandığımda hasebınızda veya sifrenizde sorun var. diyor
direk online girerken de öyle.
ne yapacağımı bilemedim.
yardımcı olan bulunur mu?
Saygılar...

okankoc

okankoc

Üye
arkadaslar bu liğve messenger vodafone hat ve n70 de calısıyormu bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim
n70 te calısmaz dostum onun işlemcisi s60v2 burası s60v3 telefonlar için

cuneyt_FB

cuneyt_FB

Üye
emeğine sağlık ebbudy den kat kat iiyi tek kullanıcı açmasına rağmen üstelik bağlantı düşünce onay istemiyor kendi bağlanıyor bilgisayardaki msn keyfini cepe taşımışlar tekrar teşekkürler :)

aygun22

Üye
bu programı n73 neden açmıyor sinirden patlamak üzereyim

azizerkan07

Üye
teşekkürler

OsmanPasha

Üye
Selamun Aleyküm!

Arkadaşlar Geçenler de pc den msn adresime girdim bir arkadaşımda çevrim içiydi konuştuk sohbet ederken kamera açtım benim kameram açıldı sesli olarak konuşuyorduk ancak arkadaşımın kamerası açılmadı! Nedenini sorduğumda Nokia E71 telefon ile msn'e bağlandığını söyledi!!! Bende E71 aldım ama o programı bulamıyorum ve aksilik bu ya o arkadaşıma da ulaşamıyorum :(

Bu konuda bana yardımcı olacak kimse varmı acaba? Bu programı nasıl bulabilirim?

kendal_47

kendal_47

Üye
teşekkürler çalışıyor şimdilik

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler

mahmut_27_27

mahmut_27_27

Üye
eyvallah sağol

braineater

braineater