Windows güncellemeleri artık Windows 10X ile daha kısa sürecek!


eren3271

eren3271

Moderator


Microsoft Windows 10X işletim sistemi, herkesin derdine çare olacak. Surface Duo gibi çift ekranlı cihazlar için geliştirilen Windows 10X, yayınlanan güncellemeleri sadece 90 saniye içerisinde yükleyecek. Böylece Windows güncellemeleri bir çile olmaktan çıkacak.

Windows güncellemeleri yeri geldiğinde hepimizin sinirini bozabiliyor, hiç olmadık bir anda güncelleme uyarısı ile karşılaşabiliyoruz. En kritik anlarda böyle bir uyarı ile karşılaşmak bazen insanın canını oldukça sıkabiliyor. İşin sıkıcı kısmı bir yana güncellemenin tamamlanması da hayli zaman alıyor. Hal böyle olunca çoğu Windows kullanıcısı, sistemini güncellemeye yanaşmıyor, 'boş bir zamanımda yaparım' diyerek belki de ciddi bir güvenlik açığının kapatıldığını güncellemeyi boş geçiyor. Fakat, Microsoft'un çift ekranlı cihazlarda çalışan işletim sistemi Windows 10X ile bu durum artık tarihe karışıyor.

WİNDOWS 10X GÜNCELLEMELERİ ARTIK ZAMANINIZI ÇALMAYACAK

Windows 10X ile birlikte artık Windows güncellemelerini yüklemek oldukça kısalacak. Bu aşamada telaffuz edilen rakam ise Windows 10X'in güncellemeleri sadece 90 saniye. Yani, güncelleme indirildikten sonra Windows 10X'in güncellenmesi sadece 90 saniyenizi alacak. Böylece Windows güncellemeleri değerli vaktinizi daha fazla almayacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Windows 10 Kullanana Tabi. 8.1 Yüklü Kafam Rahat Gereksiz Şeylerle Doldurmuyo En Azından Hafızayı Desteği Çekene Kadar Devam
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Üst Alt