(((WiNDOWS 98 CEPTE)))((128 MB RAM TELEFON))((E51,5320xm, N79, N95, N96, N82, 5800, 6220c ...))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muammer52

Üye
teşekkürler

turankoyudur

turankoyudur

Üye
kardeşim n73 te denedim olmadı win 3.1 w95 w98 hepsini dedim hiç biri çalışmadı starting w98 diyor 10 saniye sonrea programdan atıyor yardım!!!

199665

Üye
kardeş bende denedim olmadı dediklerinin hepsıni yaptım dosbox u açtım siyah ekran geliyor öyle donup kalıyor

enver_techno

enver_techno

Üye
görüntü kalitesi ayarlanabiliyor mu ? yazılar okunmuyor.

qwertr13

qwertr13

Üye
ya beyler ben harfiyyen herşeyi yaptım fakat dosbox'u açıyorum 1-2 saniye sonra tekrar menüye geliyor

muzo52

muzo52

Üye
selam herkeze anlaşılan sorun aynı herkezde rem sorunu bu olsa gerek tel 5800 olmadı

turankoyudur

turankoyudur

Üye
ya youtubede izledim baskaları n73 te yapıyor acaba bir yaması fln mi war?

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Teşekkürler E72 hackli telefonumda başarı ile çalıştı..

karakaptan42

Üye
teşekkürler

elkarun

Üye
benim telefonum n79 indirdim pc ye ztn desteklenmeyen şekilde indi telefonuma attım telefonum uygulamanın başında soru işareti gösteriyor nasıl kuracağım ?

elkarun

Üye
indiriyorumda klasör şeklinde inmiyo bozuk bir uzantıyla tek bir dosya olurak iniyor yoksa n79 telefonum hacksız

karakaptan42

Üye
tşk.

memeto9898

memeto9898

Üye
Nokia E72'de Olurmu ? 320x240 ?

carandiru

carandiru

Üye
kardeşim şu 4shared olayını mediafire a falan geçirsen iyi olur telefondan girenler için gerçekten sıkıntı. ben ses olayını sormak istiyorum windowstan müzik dinlemek mümkün olacak mı işletim sistemi telefonun ses donanımını tanıyor mu

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Ya bana resimdeki win 98 lazim!

Bendini

Bendini

Üye
Yazıları okunaklı bir hale getirmenin kolayı yokmu yakıştırma vs.. ??

E66 da çalışıyor.

- - - Eklendi - - -

kardeşim şu 4shared olayını mediafire a falan geçirsen iyi olur telefondan girenler için gerçekten sıkıntı. ben ses olayını sormak istiyorum windowstan müzik dinlemek mümkün olacak mı işletim sistemi telefonun ses donanımını tanıyor mu

Olsa bile çok takılır bilader.

- - - Eklendi - - -

Windows 98 E66 ya kurdum.

İnternete erişim kuramadım ?
Mouse sağ tıklama bulamadım ?
Ekran Çözünürlüğü 1024 768 olarak ayarlanmış dosbox.conf dosyasından 800 600 yaptım ama yinede işe yaramadı.

Hàlà bu yazılımla ilgilenen ve bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

İyi forumlar ..

okan1096

Üye
Arkadaşım lütfen başka bir siteye upload et

MaxWheel

MaxWheel

Üye
İnternette dosbox dan warcraft 1 ve 2 yi oynayanlar vardı ama telefon ne kadar acabilir bilmem :D

okan1096

Üye
Arkadaşlar lütfen birisi link versin

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
indırdımde dosyanın turu gozukmuyo.zıp mı rar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt