(((WiNDOWS 98 CEPTE)))((128 MB RAM TELEFON))((E51,5320xm, N79, N95, N96, N82, 5800, 6220c ...))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MUSTAFAKULAT

Üye
Paylaşım süper olmuş ama ben açamadim dosbox açılıyor su havayı veriyor.
Z:\>SET BLASTER=A220 17 D1 T1

Z:\>ımgmount c e=cdos\win98\w98.img -t hdd -fs fat -size 512,63 16,518
Drive c is mounted as e:cdos\win98\win98.img

Z:\>boot -1 c
Booting from drive c...
Kim yardımcı olursa şimdiden çok tesekkurler.

arkadaşlar bütün mesajları okudum ama benim n95 imdede mert arkadaşla aynı sorunu yaşadım dosbox slim i açıyorum yukardaki yazı çıkıyor öyle kalıyor.ben 20 dk bekledim olduğu gibi kalıyor. Yokmu bu işin bir çözümü

vedat287

Üye
var

Haluk.

Haluk.

Üye
arkadaşlar lütfen yardım açıyorum açılınca siyah ekran geliyor birkaç yazı yazıyo en altda birşey yazıyo sonunda . . . Var . Bekliyorm 8 dakika değil 30dakika bekliyorum açılmıyo

okka75

Üye
bir program indireceğiz askerlik yaptırıyon adama daha basit yolu yokmu bunun

Hasan

Üye
bunla .exe oyunları oynayabilirmiyiz

dragmastax

Üye
teşşkkürler emeğine sağlık n95 8gb direk siyah ekran çıkıyo bekliyom bişey yok yardım :hmmm

sefo

Üye
acilmiyor rar olarak bile gorulmuyor bu ne ya

007rambo07

Üye
kardeşim Allah razı olsun tek sorun yazılar küçük farede falan yada telde en ufak kasma yok :) yazıları büyütmenin bi yolu bulursa habermz olsun :D

suleymaneskil

Üye
ben n85 kurdum ama booting of drive c... Dior

sirino0901

Üye
indirdim açmıyor n95

yyy

Üye
çalıştı kardeş

M.F.E

Üye
Tesekkurler

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar bunu mediafire.com sitesine upload etmeniz mümkünmü? Cep telefonundan indiremiyorum site yasaklı. dns değiştirdim halde giremiyorum.

hamdi mert

hamdi mert

Üye
sagol deneyip sonucu yazarım

Atlas445566

Atlas445566

Üye
teşekkürler

harunbaba81

Üye
bu rar değilki nsl ypcz _

divers55

Üye
denemek gerekiyor

icazet

icazet

Üye
saolasın hemen deniyorum...sonucu yazarım ' 5800xm '

- - - Eklendi - - -

Böyle bi ekran çıkıyor kalıyor 15 dk bekledim.. :hmmm:vur:vur nerde hata yapıyorum sizce ?? yardımcı olurmusunuz..+++ telefonum hackli bütün istenilen uygulamaları kurdum intall klasöründeki hiç bir yerde hata almamıştım ????

icazet

icazet

Üye
tamam çözdüm hafıza kartında system/dataya attıgımız o iki dosyayı kesin telefonun hafızasındaki data klasörünün içine tasıyın sorunsuz bır bıcımde açılır..tabi yine mause ve göründü sorunu devam ediyor sizde yukardaki gibi hatayla karşılaşıyorsanız dedigimi uygulayın sistem bu şekilde açılıyor.

yagerya55

Üye
e72 de sorunsuz çalışıyor görüntüde çok iyi sevdim bunu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt