Windows 7 home premium cmd acmam lazim

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
Sen bu şekilde yönetici hesabı açamazsın, konuk hesap tarzı olur, malesef ondada kısıtlama var yani ek oturum açtın ama bu sefer de kayıt defterinden değişiklik yapamayabilirsin admin yetkin olmadığı için.

Elindekinin kıymetini anlamışsındır umarım. Bu da sana ders olsun diyecem de ondan da anlamazsın ki...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sen bu şekilde yönetici hesabı açamazsın, konuk hesap tarzı olur, malesef ondada kısıtlama var yani ek oturum açtın ama bu sefer de kayıt defterinden değişiklik yapamayabilirsin admin yetkin olmadığı için.

Elindekinin kıymetini anlamışsındır umarım. Bu da sana ders olsun diyecem de ondan da anlamazsın ki...
Admin yetkisi verip değişiklik yaptım. Ama şimdi f8 den başlangıç onarmaya girip (orda hesabım görünüyor) regeditten baktığımda gizlemek için oluşturduğum dosyalar görünmğyor. Bu nasıl olabilir?

Ayrica cmd ile guest hesabınj da aktifleştirdim ama güvenli modda başlatınca bile ekranda görünmüypr

PALA.

PALA.

Üye
Boşver uğraşma.
Baska bir diske yada bölüntüye windows yükle onu kullan, yada bilgisayarının gelmesini bekle

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Boşver uğraşma.
Baska bir diske yada bölüntüye windows yükle onu kullan, yada bilgisayarının gelmesini bekle
Tamamdır bilgisayarım kısa zamanda gelecek büyük ihtimal. Uğraşmaya gerek kalmadı. Konu kilitlenebilir

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Zaten çalışıp monster veya msi laptop almayı düşünüyorum.

Üst Alt