Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bıraksınlar bu boş işleri. Ben kimseden "keşke elimdeki telefon katlansaydı" dediğini duymadım. İnsanların böyle bir ihtiyacı yok böyle bir beklentisi de yok.

• Beğen
Tepkiler: snapdroid, rainman3545 ve n000k

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft'un bu yıl öyle işte bu dedirtecek bir cihaz çıkaracağına ihtimal vermiyorum. Değişik, hatta sektörü iyi tanıyanları bile hayrete düşürecek bir cihaz üzerinde çalıştıklarını biliniyor ama bu cihaz büyük ihtimalle modası geçtikten sonra gün yüzüne çıkacak .

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, Esendağlı ve 2 diğerleri
serinaga

serinaga

Üye
Microsoft'un bu yıl öyle işte bu dedirtecek bir cihaz çıkaracağına ihtimal vermiyorum. Değişik, hatta sektörü iyi tanıyanları bile hayrete düşürecek bir cihaz üzerinde çalıştıklarını biliniyor ama bu cihaz büyük ihtimalle modası geçtikten sonra gün yüzüne çıkacak .
Hah işte sorun da burada zaten ...

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vay be 3 milyon görüntüleme olmuş. İlk günkü heyecan sanki dün gibi.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: maydinmaydin, Murat Alper ve Buğra
serinaga

serinaga

Üye
Geldi geçti ve bitti maalesef ...

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
waybe hep tanıdık ısımler kaç yıl olmuş : )

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve serinaga
afwerker

afwerker

Üye
Güncelleme geldi diye foruma en hızlı şekilde yazmaya çalışan veya ne güncellemeler gelmiş diye deneyenler bekleyenler vardi 😄😄

afwerker

afwerker

Üye
Biraz buraları hortlatalım.
şuanlık çoğu özellikleri çalışmıyor camera bluetooth wifi hücresel gpu vs vs ama umut ediyorum ki bir zamanların bütün işletim sistemleri yüklenen HTC HD2 'nin 2. versiyonu olacak Lumia 950 XL

• Beğen
Tepkiler: ANIL xTR
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Gayet yakışmış. Hayırlı olsun.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
beyler ben tekrarsan lumia 925 ya da 830 almayı düşünüyorum, kendim için değil, annem ve babam için, tuşlu telefon yerine kullanılacak; yeni çıkan tuşlular o kadar iyi değil, ve yeni çıkan dokunmatikler de aşırı büyük.
elinde bunlardan bulunan var mı?

afwerker

afwerker

Üye
beyler ben tekrarsan lumia 925 ya da 830 almayı düşünüyorum, kendim için değil, annem ve babam için, tuşlu telefon yerine kullanılacak; yeni çıkan tuşlular o kadar iyi değil, ve yeni çıkan dokunmatikler de aşırı büyük.
Bence hiç uğraşma kardeşim. Al xiaomu redmi 4A içerisinde yaşlı modu var onu aktif et tuslu telefon gibi kolay kullanımı oluyor. Yazi büyüklüğü ise gayet tatmin edici seviyede

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu cihazlar zevkli cihazlar ama günlük olarak kullanılabileceğini düşünmüyorum. Zaten optimize edilmediği için şarjı dayanmaz. Sana tavsiyem bu paraya ucuz bir Android Alman. Tavsiyem Huawei p8 lite olur.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
windows 10 ile değil de 8.1 ile kullanmayı düşünüyorum.

ANIL xTR

ANIL xTR

Üye
windows 10 ile değil de 8.1 ile kullanmayı düşünüyorum.
kullanıyormusun hala?
Mesaj birleştirildi:

Biraz buraları hortlatalım.
şuanlık çoğu özellikleri çalışmıyor camera bluetooth wifi hücresel gpu vs vs ama umut ediyorum ki bir zamanların bütün işletim sistemleri yüklenen HTC HD2 'nin 2. versiyonu olacak Lumia 950 XL

benim 950 XL'a W11 kurdum aşırı ısı ve pil tüketiyor maalesef daha stabil değil.

Üst Alt