Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.597)[13/11/2019]

kenan2k

Üye
Merhaba Arkadaşlar;
L820 modelin windows 10 phone 1709 Windows 10 Mobile Build 15254.590'ı geçtim.
Gördüğüm eksiklikler mağaza güncelleme aldıktan sonra arama butonu kayboluyor.2. Gözetme ekranı çalışmıyor. 3.Sesli yönlendirme yok.4. Performans 8.1'e göre biraz daha düşük. Hard reset atınca performans 8.1'e yaklaştı. Here uygulamarı otomatik geliyor ama çalışmıyor. Microsoft maps çalıştıriyor ama navigasyon sesi takılıyor oda buyuk ihtimalle islemci yetersiz kaliyor. Bu sekilde bir yil daha devam eder. Whatsapp simdilik is telefonunda ikinci hesap acip kullaniyorum.😁

skynet

skynet

Üye
@kenan2k ,

Gözatma ekranını tekrar aktif etmeyi BURADA Rock Ve Roll adlı üye gösterdi bakabilirsin

Ayrıca ekran parlaklık ayarları da muhtemelen bozulmuştur BURADAKİ işlemi uygulayarak düzeltebilirsin

Ve son olarak performansı arttırmak için sanal belleği de BURADA gösterilen yöntem ile yükseltebilirsin (Ben 1GB yaptım)

• Beğen
Tepkiler: kenan2k

kenan2k

Üye
Merhaba Arkadaşlar;;
Sabah kaltığımda telefon yeniden başlamış. 10.0.15254.597 sürümüne geçmiş.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Sensation
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Merhaba Arkadaşlar;;
Sabah kaltığımda telefon yeniden başlamış. 10.0.15254.597 sürümüne geçmiş.
Kullanıcı kaldı mı ki hala güncelleme veriyorlar anlamadım. Bununla uğraşacaklarına bari güzel bir araç uygulaması yapsalar da elimizde kalan cihazları araç navigasyon/müzik cihazı olarak kullansak.

• Beğen
Tepkiler: ozkancaan ve kenan2k

kenan2k

Üye
Merhaba Arkadaşlar;;
10.0.15254.597 sürümüne geçdikten sonra bluetooth çalışmıyor :)

skynet

skynet

Üye
Kontrol ettim bende çalışıyor

kenan2k

Üye
diz üstü bilgisayarımı windows 10-1909 eng sürümüne format atarak geçirdim. farem microsoft bluetooth mosue ara ara onda da sorun yapıyor. 1903 sürümde böyle sıkıntılar yoktu. Masaüstü ve mobil sürümde sorunlar eşdeğer ilerliyor galiba.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
diz üstü bilgisayarımı windows 10-1909 eng sürümüne format atarak geçirdim. farem microsoft bluetooth mosue ara ara onda da sorun yapıyor. 1903 sürümde böyle sıkıntılar yoktu. Masaüstü ve mobil sürümde sorunlar eşdeğer ilerliyor galiba.
Windows 10 1909 Bluetooth kulaklıklarda da bağlantı problemi varmış.

Bu Windows bize huzur vermeyecek artık belli.Her yıl büyük güncelleme mi olur yahu, bu nasıl bir anlayış.
Bu sefer karar verdim, 1909 desteği tamamen bitene kadar artık sürüm yükseltmeyeceğim.

Üst Alt