Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Youtube'da baktım adamlar bizim kullandığımızdan daha güzel bir launcher yapmış.
İşin ilginç yanı bazı yerlerde Windows Phon işlevinden daha güzel daha kullanışlı yapmışlar.
Örnegin; gelen telefon bağlantılarını o kutucukta şöyle gösteriyor.
1- Gelen telefon bağlantılarının sayısını gösteriyor.(Bakmadığın)
2- Ve yine sen yokken gelen telefon bağlantılarında kutucuk üzerinde arayan kişilerin resimlerini gösteriyor.
Şimdilik Whatsapp ve Mesaj kutusunda orada olduğu gibi mesaj veya mesaj gönderenlerin isimlerini gösteriyor.(Sadece mesaj kutucuğunda sayı gösteriyor)
Oldu olacak Microsoft Androidçilere ilave bir launcher yapsın .(Zaten yapmışta windows gibi değil)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
İşin ilginç yanı bazı yerlerde Windows Phon işlevinden daha güzel daha kullanışlı yapmışlar.
Örnegin; gelen telefon bağlantılarını o kutucukta şöyle gösteriyor.
1- Gelen telefon bağlantılarının sayısını gösteriyor.(Bakmadığın)
2- Ve yine sen yokken gelen telefon bağlantılarında kutucuk üzerinde arayan kişilerin resimlerini gösteriyor.
Şimdilik Whatsapp ve Mesaj kutusunda orada olduğu gibi mesaj veya mesaj gönderenlerin isimlerini gösteriyor.(Sadece mesaj kutucuğunda sayı gösteriyor)
Oldu olacak Microsoft Androidçilere ilave bir launcher yapsın .(Zaten yapmışta windows gibi değil)

Adamlar kübik live tile bile koymuşlar daha ne olsun

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Telefonum güncellemeyi az önce kendi kendine yüklemiş.
Insider dan tamamen çıkmamış ama 7 gün ertelemiştim.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonum güncellemeyi az önce kendi kendine yüklemiş.
Insider dan tamamen çıkmamış ama 7 gün ertelemiştim.
Keşke 7 değil 70 gün erteleseydin. Nasıl olsa boş olarak gelen yüzlerce güncellemeden bir tanesi değil mi?
Bu uygulamayı yükledikten sonra, Microsoft Windows Phone'yi yeniden canlandırmış, yeniden sahiplenmiş ve elimde de son sistem bir WP varmış gibi mutlu oldum.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, suyunsesi, maydinmaydin ve 1 kişi daha
serinaga

serinaga

Üye
Yeni bir güncelleme geldi arkadaşlar ...
Build 1709 2018-06, yani yapı15254.489 geldi ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Sensation ve maydinmaydin
kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
Bir değişiklik var mı?

serinaga

serinaga

Üye
Değişiklik yok ve olmayacakta, sadece performans iyileştirmeleri var ...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende Diyorum Noldu Telefona Kendi Kendinemi Sıfırlandı :D Meğer Güncellemeden Dolayı Kapanmış.Hala Daha Sorun Var Uygulamalardan Ayarlardan Atıyo Filan

gardi

gardi

Üye
Bende Diyorum Noldu Telefona Kendi Kendinemi Sıfırlandı :D Meğer Güncellemeden Dolayı Kapanmış.Hala Daha Sorun Var Uygulamalardan Ayarlardan Atıyo Filan
aynen bende öyle dedim.kendi kendine format attı. gitti 2 aylık yedeksiz resimler sonra derin bir oh çektim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güncelleme geldi.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Faruk Aytekin

Faruk Aytekin

Üye
3 ay önce Xiaomi Mi A1 alıp 640 XL'i de bir kenara bırakarak Windows defterini kapatmıştım, hala bakıyorum ne oldu ne bitti diye. Ulan Microsoft...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3 ay önce Xiaomi Mi A1 alıp 640 XL'i de bir kenara bırakarak Windows defterini kapatmıştım, hala bakıyorum ne oldu ne bitti diye. Ulan Microsoft...
Ben Şu An Kullanıyorumda Rezillik Yeminle. 8.1 Daha İyiydi.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
Bir değişiklik var mı?.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yeni bir güncelleme yükleniyor. "Windows 10 Version 1709 2018-07 Güncelleştirmesi" yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
15254.489'dan 15254.490 olmuş, :bangin:Bir puan yükseltmişler, çok merak ettim şimdi neyi değiştirdiler de bu tek puanlık artışı verdiler :kop2:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin ve n000k
Faruk Aytekin

Faruk Aytekin

Üye
Ben Şu An Kullanıyorumda Rezillik Yeminle. 8.1 Daha İyiydi.

Windows'u özlemiyor değilim ama ne yalan söyleyeyim telefondan memnunum.

rainman3545

rainman3545

Üye
Arkadaşlar yeni konu açmayıp burdan sorayım. Lumia 640xl telde 4g ağa bağlandığında L simgesi çıkıyor. İnterop tools ile aynı yerde LTE yazdırabilirmiyiz?

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Arkadaşlar yeni konu açmayıp burdan sorayım. Lumia 640xl telde 4g ağa bağlandığında L simgesi çıkıyor. İnterop tools ile aynı yerde LTE yazdırabilirmiyiz?
"HKLM\Software\Microsoft\Shell\OEM\SystemTray\DataConnectionStrings" anahtarına girip "LTE_DEFAULT", "LTE_FDD" ve "LTE_TDD" değerlerine LTE yazın ve reset atın.

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve rainman3545
rainman3545

rainman3545

Üye
"HKLM\Software\Microsoft\Shell\OEM\SystemTray\DataConnectionStrings" anahtarına girip "LTE_DEFAULT", "LTE_FDD" ve "LTE_TDD" değerlerine LTE yazın ve reset atın.
Çok teşekkür ederim

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Son güncellemeden sonra meşhur stabilizemiz geri gelmiş gibi. Telefon ilk aldığım günkü gibi akıcı. Uzun zamandır takılmalar yaşıyordum. Özellikle altta biriken açık uygulamaları kapatırken ciddi manada takılıyordu. Az önce 15 uygulamayı çalıştırıp alta aldım sonra hepsini görev yoneticisinden sırayla hızlı şekilde kapattım tek bir an bile takılma yapmadı. Şaşırdım.

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve suyunsesi

Üst Alt