Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ama böyle bir şey olursa live tile dizmesi iki kez daha zahmetli olacak. Düşünsenize dikey olarak mis gibi ayarladık ama yataya çevirince yerleşim nasıl bir hal alacak? Birde yatay için yeni yerleşim planı gerekiyor. Otomatik atacağı yerleşim zevkimize uymayabilir yani. Hadi yatayı zevkimize göre ayarladık, dikeyi de ayrı ayarlamak gerek. Alın size yine beyin cimlastiği. Microsoft bir çok konuda bize beyin cimlastiği yaptırıyor zaten.

Soyledim ya hem yatay hem dikey olarak sağa çekmeli olsun ekran yukarı çekincede uygulama listesi gelsin 8.1 misali

emz

emz

Üye
Ama böyle bir şey olursa live tile dizmesi iki kez daha zahmetli olacak. Düşünsenize dikey olarak mis gibi ayarladık ama yataya çevirince yerleşim nasıl bir hal alacak? Birde yatay için yeni yerleşim planı gerekiyor. Otomatik atacağı yerleşim zevkimize uymayabilir yani. Hadi yatayı zevkimize göre ayarladık, dikeyi de ayrı ayarlamak gerek. Alın size yine beyin cimlastiği. Microsoft bir çok konuda bize beyin cimlastiği yaptırıyor zaten.

Aynı ekranı düşün abi. Sonra telefonu ana ekrana al bak. Sonra sola çevir. Sonra aynı ekranın simgelerinin sağa döndüğünü hayal et ve anla:D Ekrana yana dönecek. Sıralama aynı olacak. Sadece aşağı değil yana çekeceksin ;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

• Beğen
Tepkiler: Serhan
narnia16

narnia16

Üye
Aynı ekranı düşün abi. Sonra telefonu ana ekrana al bak. Sonra sola çevir. Sonra aynı ekranın simgelerinin sağa döndüğünü hayal et ve anla:D Ekrana yana dönecek. Sıralama aynı olacak. Sadece aşağı değil yana çekeceksin ;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]
Öyle olması için bütün tile'ların kare olması gerekiyor ama en büyük tile dikdörtgen :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Daha tam çözünürlük ekran vermiyor 8K gülüyorum

• Beğen
Tepkiler: emz
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Igrenc yatay telefon kullanmam :lac:

• Beğen
Tepkiler: emz ve Murat Alper
4MaGuS

4MaGuS

Üye
has. lan oha :oha: bu fake olmazsa lumia almayan ne olsun :( Ciddimisin ya photoshop olduğu çok belli ama böyle birşety olsa..
İlk gördüğümde kendimi tutamadım :D
ah ah ben bunu wp yi ilk aldığımdan beri hayal ediyorum ve bir çok kezde bahsettim her zaman kullanılacak bir ekran değil ancak gelmesi gereken bir şey zaten bu gelmezse çift ekran özelliğininde kullanılacak cihazların pek verim alınacağı sanmıyorum böyle yapılırsa hem bizede çift ekran gelme ihtimalı yükselir

• Beğen

furkankaya559758

Üye
WP8'li telefonlara da WP9 güncellemesi gelecek mi?

• Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Biri yazabilir mi neler gelecek diye? Cidden sıkıldım bu sistemden

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
3d kutucuk isteriz :)

• Beğen
kahraman333333

kahraman333333

Üye
allahım allahım buney

• Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Ne yenilik gelecek?

zaakaan

zaakaan

Üye

Aynen ama 3d olursa kutuları evirip çevirip farklı fonksiyonlarla kullanabiliriz, mesela Facebook için sağa çeviriyoruz arkadaşlık istekleri, tekrar çeviriyoruz mesajlar, tekrar bildirimler falan. :D Güzel olabilirdi belki o şekilde :)

Üst Alt