Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Burada bir çelişki var. Normal Windows da istediğimi yaparım, exe çalıştırırım. Eğer sistemler birleşirse ya o kısıtlanacak, ya da bizim tellere exe bile çalıştırma gelecek ki nerede kaldı kapalı sistemin özelliği, virüs bulaşmaması?????
Eğer öyle olursa zaten kesin istediğini yapar herkes. Bir nevi dandroid olur telefonlar. Ve bu hiç iyi olmaz. Umarım böyle olmaz yoksa ya geçmem wp9'a ya da sistemi değiştiririm. Bana virüs, saçma uygulama vs korumasında bulunmazsa ne anlamı kaldı??? Birebir kopya android olur o zaman

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

.exe uzantılı dosyaları cepte kullanma olayı gelmez. Ancak xap dosyaları pcde kullanabiliriz gibime geliyor. Elma armudu birbirine karıştırmayalım yani :))

• Beğen
Tepkiler: emz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows Phone sistem dosyalarında
.EXE uzantılı dosyalar zaten mevcut. Ayrıca Custom rom Windows Phone 7'de exe uzantılı dosyalar da çalışıyordu.

dakamon

dakamon

Üye
Ama sırf sistemleri birleştirmek adına stabilite hat safhada olsun diye de Windows 9 u çok basit bir ara yüzle sürecekler. Win7 nin şıklığından eser yok :/

osilost

osilost

Üye
Windows Phone 9 tüm 8ve 8.1 cihazlar alıcak dendi doğrumu haberi Windows Phone haber sitesinde okudum

fraps34

Üye
Ama sırf sistemleri birleştirmek adına stabilite hat safhada olsun diye de Windows 9 u çok basit bir ara yüzle sürecekler. Win7 nin şıklığından eser yok :/
Windows 7 zaten xp nin yerini aldı , uzun yıllar ms nin başı win7 ile derde girecek. Çünkü çoğu kişiyi win 9 a bile geçirtemeyebilir. Bilgisayar dediğinin bir asaleti olur , ben o asaleti windows 8 dede windows 9 dada göremiyorum.

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Serhan

Serhan

Üye
Bunu bekliyorumn : (ben yaptım)

westmoreland

westmoreland

Üye
Valla kötülemek gibi olmasın ama yaklaşık 1 senelik izlenimlerimle söylüyorum, bu windows phone9'un daha 1 senesi var gibi. İnşallah hepimizi şaşırtırlar.

:tebessüm:

braayn

braayn

Üye
1 sene bulmaz bknz ios7 ve ios8 arasında ki zaman dilimine...

• Beğen
Tepkiler: Serhan
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
gelsin hoşgelsin

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
yeni konu açmak istemediğim için buradan soruyorum beyler suanda wp 8.0ın en güncel halini kullanıyorum otomatik güncellemeyle acaba preview for developers ile 8.1in son sürümünümü kursam daha iyi yoksa 8.0 da kalmalımıyım ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
yeni konu açmak istemediğim için buradan soruyorum beyler suanda wp 8.0ın en güncel halini kullanıyorum otomatik güncellemeyle acaba preview for developers ile 8.1in son sürümünümü kursam daha iyi yoksa 8.0 da kalmalımıyım ?
Wp8.1 +cyan güncellemesini yapın ve pfd için hiç acele etmeyin derim. 8.1 sürümü fazlasıyla yeterli gelir. (Klasörleme özelliği şu an için çok lazım değil)

Serhan

Serhan

Üye
ios 8 geldi :zzz:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Android 5 te ios daha 8e yeni geçti biz 9 un planlarını yapıyoruz :sirit:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, emz, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ya isterse 10 gelsin ben maqazama bakarim daha bi face YouTube yok ole sisteme nabim su geliyor bu geliyorhepsi filim folum

braayn

braayn

Üye
Facebook da var Youtube alternatifide var valla bu yazdıkların şuanda wpde sıkıntı değil..

• Beğen
Tepkiler: zaakaan

Üst Alt