Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows Mobile 10 arka plan görüntüleri. (Uydurma/Konsept)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bay H ve Serhan

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bay H ve Aybin.Kilic
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
hani

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Peşpeşe yazmışız :)
Ancak sen bir noktayı atlamışsın.
Resimler gerçek değil. Uydurma. :tebessüm:

Aynen abi
Ben başlığı görünce hiç içeriğe bakmadan direk görseli çektim ama sonradan okuyunca acı gerçeği gördüm

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin ve bulutsuzgece
dakamon

dakamon

Üye
Arka tarafta foto olması bence ana ekranda bi karmaşaya neden olabilir. İkonların belirginliğine olumsuz katkı sunabilir. İyi ayarlanması gerekir. Yukardaki fotoda çok güzel belli oluyor bu.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
@bulutsuzgece moderatörüm :cool bu menü düzenini düzeltecek yama varmı acaba :sirit: :D

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
zaakaan

zaakaan

Üye
Konseptte bari şu uygulama listesini 3'lü - 5'li sütunlar şeklinde yapsalar. Izgara görünüm mü deniyordu ona, ondan işte. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arka tarafta foto olması bence ana ekranda bi karmaşaya neden olabilir. İkonların belirginliğine olumsuz katkı sunabilir. İyi ayarlanması gerekir. Yukardaki fotoda çok güzel belli oluyor bu.

@bulutsuzgece moderatörüm :cool bu menü düzenini düzeltecek yama varmı acaba :sirit: :D
Panaromik arkaplan ve şeffaf canlı karo ayarlı olacak. Karoların şeffaflık derecesi de kullanıcı ayarlı olacak.

• Beğen
Tepkiler: byibo, symbianbelle, suyunsesi ve 2 diğerleri
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Ali Kemal'in de dediği gibi onların özelleştirme ayarları da gelecek.
Ondan sonra seni de aileye katarık artık güzel bi Lumia'yla :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Ayarlar kısmımız 3 kaydırmada sona varıyor bide bunlar gelirse 5 kez yukarı doğru itekleriz artık :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu konsepte bayıldım

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve wpfurkan
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Rainesto

Rainesto

Üye
Benim için bu bile yeterli fakat metro arayüzünde radikal degişikliklere gidilecek denmişti bu yüzden sadece bunun ile kalacağını düşünmüyorum :hmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Benim için bu bile yeterli fakat metro arayüzünde radikal degişikliklere gidilecek denmişti bu yüzden sadece bunun ile kalacağını düşünmüyorum :hmm

Onu Eldar Murtazin söylemişti.
O adamın dedikleri pek çıkmıyor genelde.
Radikal değişiklik yapıp da sistemin özünden (canlı kare düzeninden) uzaklaşmazlar.

• Beğen
Tepkiler: Nextman, Rainesto ve papakudioflu
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bunun konsept olmasına gerek yok zaten bu özellik gelecek. Siz gene gerçek sanın önemi yok :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Merakla o düzeni bekliyorum. Çok karışık. Bazen ben bile içinde kayboluyorum. Umarım mantıklı bir hal alır.

Belfiore bir açıklamasında söylemişti.
"Ayarlar kısmındaki dağınıklığın ve karmaşanın farkındayız. Buna bir düzen getirmeye çalışacağız" demişti

• Beğen
Tepkiler: emz ve Sensation

Üst Alt