Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Dayanıklık Testi Yapsalar Mantıklı Olabilir Diğer Taraftan N6 Waveye Benzemez Ezer..
Emre kardeşim cihazlar bu şekilde karşılaştırılmaz, sokakta bilye oynanır gibi ezer geçer :cool. İşlemci testi, dediğin gibi dayanıklılık testi ve daha bir çok teknik test aşaması sonucunda zaten firmalar yapıyor. Biz kullanıcılara ise bu cihazları ihtiyaç doğrultusunda tercih edip kullanmak kalıyor.

Ezip geçirtmek değil !

Sürekli bir hususu vurgulamak istiyorum yine de anlamama konusunda ısrarcı olanlar olduğu için 4/4 lük sistem olmaz, olsa ticari strateji planları diye bir husus olmaz. Nitekim dönem dönem işlemci sırasına göre birinde olan özllik diğerinde olmuyor.

Özetle taban tabana zıt sistem karşılaştırlamaları çok hassas yapılmalı ki kişiyi doğru sonuca götürsün yoksa sabaha kadar ezer dururuz

Sevgilerle Keyifli Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: emz, wpfurkan, Basteryus ve 2 diğerleri

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar tepesi ve ön kamerasının çevresi çatlak l920 ile meydan okuyorum. :D:P Son model telefonlarınızın özelliklerini yazın. Bende cevap vereyim. Bakalım hangi telefon Lumia 920 yi ezebiliyor. Tek şartım kullanmadığım bir özellik ve olay ile ezilmeyi kabul etmem. Onlar beni ilgilendirmez. Kullananlar düşünsün. Hehehe. Şaka Bi tarafa bazen harbi s..dik yarıştırıyorsunuz. Büyüyün biraz.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Nextman

Emre

Üye
Arkadaşlar tepesi ve ön kamerasının çevresi çatlak l920 ile meydan okuyorum. :D:P Son model telefonlarınızın özelliklerini yazın. Bende cevap vereyim. Bakalım hangi telefon Lumia 920 yi ezebiliyor. Tek şartım kullanmadığım bir özellik ve olay ile ezilmeyi kabul etmem. Onlar beni ilgilendirmez. Kullananlar düşünsün. Hehehe. Şaka Bi tarafa bazen harbi s..dik yarıştırıyorsunuz. Büyüyün biraz.
Bende Jolla Var Varmısın ?
:kop: :kop2:

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Benim
920 le ws ?

Emre

Üye
Samsungdan ne zaman jolla oldu. Kullanmadığın bilmediğin telefonları sadece kendi beğenine göre iyi veya kötü konuşamazsın.
Yurt Dışında Arkadaşlarım var Jolla'nın Ne Olduğunu Bile Bilmiyorsun...

• Beğen
Tepkiler: hakimnokta
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Tartışmayı bırakında wp bu aralar çok durgun ya hiç haber yok guncellemeden

• Beğen
Tepkiler: hakimnokta ve ON9
saynesim

saynesim

Üye
Noel'in bitmesini bekliyoruz 10 15 gün ortalık sakin geçer

• Beğen
hakimnokta

hakimnokta

Üye
Arkadaşım kendini bu kadar germe bizde bekliyoruz w10 da denim i de eğer güncelleme gelirse forum yıkılır zaten bu günlerde bir durgunluk var bizdeki can sıkıntısı İdare et öyle bir şey gelse herkesten önce haberiniz olur

serinaga

serinaga

Üye
Pusuya yattık bekliyoruz :aman2: ...

dakamon

dakamon

Üye
Ayın 6 sında Ces2015 başlıyor. BAkalaım bir şeyler duyacakmıyız MS den.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O zaman güvenlik testine ne dersin Emre kardeşim. Kevgir gibi delik deşik android mi yoksa güvenliğe önem veren wp mi?
Android deneyimimde basit bir el feneri uygulamaları o kadar riskli izinler istiyordu ki şeytan görmüş gibi korktum. (Arama kaydı/Mesajlar/Rehber/Konum/ Galeri/Video/Müzik Kütüphanesi/Hafıza kartı).
Bu mudur yani! Flaşı kapatıp açacak bir uygulama bu kadar izni ne yapacak? Affedersin ama oldu olacak iç çamaşırın rengine de öğrensin tam olsun!)

• Beğen
Tepkiler: Basteryus ve hakimnokta
luckysleven

luckysleven

Üye
O zaman güvenlik testine ne dersin Emre kardeşim. Kevgir gibi delik deşik android mi yoksa güvenliğe önem veren wp mi?
Android deneyimimde basit bir el feneri uygulamaları o kadar riskli izinler istiyordu ki şeytan görmüş gibi korktum. (Arama kaydı/Mesajlar/Rehber/Konum/ Galeri/Video/Müzik Kütüphanesi/Hafıza kartı).
Bu mudur yani! Flaşı kapatıp açacak bir uygulama bu kadar izni ne yapacak? Affedersin ama oldu olacak iç çamaşırın rengine de öğrensin tam olsun!)

Hocam illaki magazada risk iceren uygulamalar var ama bir okadarda sorunsuz uygulama var. Mesela toucher pro uygulamasina bir goz at hem go team in uygulamasi hemde acayip istekleri yok uygulama icerigide neredeyse wp nin komple iceriginden fazla : ) fener,hava durumu,hizli erisimler vs vs.. Ben sahsen bugune kadar androidin guvenlik acigi yuzunden cani yanan adam gormedim ki yillardir android icin guvenliksiz platform derler .. Zaten wp nin magazasi olamaz ya hani olurda cok buyurse emin ol ms o kati guvenlik kurallarindan aninda vazgecer .

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hocam illaki mağazada risk içeren uygulamalar var ama bir o kadarda sorunsuz uygulama var. Mesela toucher pro uygulamasına bir göz at hem go team in uygulaması hemde acayip istekleri yok uygulama içeriği de neredeyse wp nin komple içeriğinden fazla : ) fener,hava durumu,hızlı erişimler vs vs.. Ben şahsen bugüne kadar androidin güvenlik açığı yüzünden cani yanan adam görmedim ki yıllardır android için güvenliksiz platform derler .. Zaten wp nin mağazası olamaz ya hani olurda çok büyürse emin ol ms o kati güvenlik kurallarından anında vazgeçer .
O zaman başka platformlara geçerim. Sailfish (Jolla), ubuntu os , firefox os gibi seçenekler var. Benim için güvenlik daha önemli açıkçası. Kişisel olarak görüşüm budur.
Ayrıca bu uygulama işimi görüyor;)

Windows Phone için "süper araç" uygulamasına göz atın

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar konunun başlığı Windows Mobile 10.
Lütfen konu içeriğinden uzaklaşmayalım.

luckysleven

luckysleven

Üye
O zaman başka platformlara geçerim. Sailfish (Jolla), ubuntu os , firefox os gibi seçenekler var. Benim için güvenlik daha önemli açıkçası. Kişisel olarak görüşüm budur.
Ayrıca bu uygulama işimi görüyor;)

Windows Phone için "süper araç" uygulamasına göz atın

Bunun istedigi izinlerde pek ic acici degil ama : )

Hocam mesele guvenlikse bence hic kasmayalim.. Istedigin platformu kullan bir ozelimiz kalmiyor. Rehberimiz galerimiz zaten kimsenin umrunda degil. Akilli telefon ile alo dedigin anda zaten senin pek bir gizliligin kalmiyor. Facebook cart curt kullaniyorsan zaten is bitmistir : )

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bunun istedigi izinlerde pek ic acici degil ama : )

Hocam mesele guvenlikse bence hic kasmayalim.. Istedigin platformu kullan bir ozelimiz kalmiyor. Rehberimiz galerimiz zaten kimsenin umrunda degil. Akilli telefon ile alo dedigin anda zaten senin pek bir gizliligin kalmiyor. Facebook cart curt kullaniyorsan zaten is bitmistir : )

sopa:

Arkadaşlar konunun başlığı Windows Mobile 10.
Lütfen konu içeriğinden uzaklaşmayalım.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Görsel konsept

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul, alasulumurat, papakudioflu ve 1 kişi daha

Üst Alt