Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

fraps34

Üye

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, PureFood, Sensation ve 3 diğerleri

Serhan

Serhan

Üye
Süper beeeee aynı pc deki gibi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
valla şu hali ile süper duruyor hem bu halde videolarda sesde kesilmez onada çözüm olmuş olur baklaım merakla bekliyoruz 920 kullanıcıları olarak :eller: bizede gelir haralde inş. :bilmem:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mary Jo Foley Windows Phone 9 Threshold güncellemesi ön izlemesinin Ocak-şubat döneminde yayınlayacağını belirtti.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan ve Nextman
BelaMonte

BelaMonte

Üye
bak giddikçe tarik uzaklaşıyor

• Beğen
Tepkiler: emz, Rainesto ve Serhan
versino2

versino2

Üye
Benim anlamadığım 2 tane daha güncelleme gelicek dendi gerçi biri geldi ama kullanıcılar için değil tabi.Onlar ne zaman tam anlamıyla gelecekte şubat ta 9 un on izlemesi gelecek

skynet

Üye
Bu ekranı ikiye bölme olayı kesin 512 li modellere gelmez

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
emz

emz

Üye
Abi bu sistemleri birleştirmek hiç zor olmayacak emin olun. İşte kanıtı
Burda olduğu gibi aynı pc sistemi var wp de de. Çok farklı değil. Kendimi pc kullanır gibi hissettim şimdi :D

dakamon

dakamon

Üye
Mary Jo Foley Windows Phone 9 Threshold güncellemesi ön izlemesinin Ocak-şubat döneminde yayınlayacağını belirtti.

Ben demiştim geç gelir diye ve ben hala nisana en iyi ihtimal marta verirler diyorum. Bunların işi belli olmuyor pek.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Benim tahminim MWC etkinliği döneminde yani Mary Jo Foley'in dediği gibi Şubat 2015 dönemine denk geliyor. :eller:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Rainesto ve emz
beats

beats

Üye
Buradan bir şey çıkabilir diye düşünüyorum, ki çıkacak sanırım.

beats

beats

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
"TechEd Europe is Microsoft’s premier technology conference..." cümlesi beni etkiledi. :) Ön izleme sürümü vereceklerini sanmıyorum ama tanıtımını yaparlar gibime geliyor.
O etkinlik Kurumsal geliştiriciler ve IT uzmanları için düzenleniyor onu da hesaba kat. Ama kimsenin aklına Ocak ayında düzenlenecek olacak CES tüketici Elektroniği fuarı gelmemiş.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve beats
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows Phone 9 ön izleme sürümü büyük ihtimalle Ocak ayında yayınlanacak.

Güncellemeyi Lumia 520 dahil tüm cihazlar alacak. Tabi bazı özellikler tüm cihazlar gelmeyecek.

Split Screen özelliği 4.9" üzeri cihazlarda gelecek.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, zaakaan, KenanK ve 3 diğerleri
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
İnşallah tasarım değişir

zaakaan

zaakaan

Üye
Ben telefonu aldığım dönem 5" bir cihaz yoktu, o sebeple Lumia 1520 aldım. 6" lik bu cihazı almamın ilerde bir işe yarayacağını biliyordum be, yaşasın. 4K ve Split Screen yeterli bile benim için. :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Windows Phone 9 ön izleme sürümü büyük ihtimalle Ocak ayında yayınlanacak.

Güncellemeyi Lumia 520 dahil tüm cihazlar alacak. Tabi bazı özellikler tüm cihazlar gelmeyecek.

Split Screen özelliği 4.9" üzeri cihazlarda gelecek.
4.9 mu :blink: Çok ya 4.5 in nesi var :(

skynet

Üye
Split Screen özelliği nedir *

Üst Alt