Windows 10 Mayıs 2020 (2004) Güncellemesi ve ISO Dosyası Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Windows 10 Mayıs 2020 (2004) Güncellemesi ve ISO Dosyası Yayınlandı
Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesi herkes için yayınlandı. Windows Update üzerinden güncellemeyi kontrol edebilir ve yüklemeye başlayabilirsiniz. Temiz kurulum yapmak istiyorsanız aşağıdan Windows 10 Mayıs 2020 ISO dosyasını indirebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, Mesut Aktaş, TheNightMare. ve 2 diğerleri

PALA.

PALA.

Üye
Sonunda :bigstar:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler. 👍

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Windows Update üzerinden güncellemeyi göremeyenler, Windows 10 Güncelleme Yardımcısı ile güncellemeyi sistemlerine yükleyebilirler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Mesut Aktaş
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yükleyip deneyen var mı ?

PALA.

PALA.

Üye
Ben denemiştim ama daha güncelleme gelmemişti aylar önceydi, ufak da olsa yeni güncellemeler gelmiştir, 1 ay sonra yüklemeyi düşünüyorum.
Çünkü genelde ilk çıktığında ufak tefek sorun oluyor ve 1 ay sonra düzeltiliyor, o zaman çıkan iso yu indirecem... 1909 dan iyidir tavsiye ederim 2004ü

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Dün yükleyip kısa bir süre deneyimleme şansım oldu.

Gözle görülür çok fazla bir değişim yok. Örneğin; Görev Yöneticisin'den ekran kartı sıcaklığı geleceği söyleniyordu ama ben öyle bir şey göremedim.

Ekli dosyalar

PALA.

PALA.

Üye
Görev Yöneticisin'den ekran kartı sıcaklığı geleceği söyleniyordu ama ben öyle bir şey göremedim.
Sürücünün desteklemesi lazım, en güncel sürümde gösterir ama eski ekran kartlarında sadece % görünebiliyor, göstermiyorsada nvidianın gelecekteki çıkaracağı sürücülerle destek sağlanabilir...

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu arada Yükselteme sonrası, Makinenizde Disk Temizleme aracını kullanarak eski Windows Dosyalarını {Windows .old Vb.} silmenizi öneririm. Şayet bende 20 GB Boyutunda bir eski gerekli olmayan windows dosyaları yer kaplıyordu.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Yok ya aynı . Ssd hızlı
Hızlanma çok var, mesela önceden disk temizleme, disk birleştirme vb. araçlar daha yavaş tarayıp sonuç veriyordu, şimdi diski daha hızlı tarıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Dün yükleyip kısa bir süre deneyimleme şansım oldu.

Gözle görülür çok fazla bir değişim yok. Örneğin; Görev Yöneticisin'den ekran kartı sıcaklığı geleceği söyleniyordu ama ben öyle bir şey göremedim.

GPU kısmından görebilirsin.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Daha fazla cihaz için sunulmuş.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
GPU kısmından görebilirsin.
Onun dediği farklı bişey. Normalde evet oradan bakılıyor ama ekran kartını en güncel sürüme yükseltmesi lazım, ayrıca eski cihazlarda destekmeyebiliyor. Sonraki sürümlerde destek genişletilebilir...

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Onun dediği farklı bişey. Normalde evet oradan bakılıyor ama ekran kartını en güncel sürüme yükseltmesi lazım, ayrıca eski cihazlarda destekmeyebiliyor. Sonraki sürümlerde destek genişletilebilir...
Ekran kartı güncel. Ve, eski bir kart değil. Ama, Bazı kart modelleri dekteklenmiyor olabilir.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
İndirme linki Rtm sürüm mü ? :hmmm

PALA.

PALA.

Üye
WDDM sürümyle alakalı olabiliyor en az 2.0 olması gerekiyor diyorlar, şu sayfayı inceleyin, ek yükleme yada sonraki sürümde destek gelecektir...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.

Üst Alt