Winamp For Mobile ( Telefonunuzun Sesini 2 Misline Cikarmak )

Sponsorlu Bağlantılar

safak1903

safak1903

Üye
:oke:tesekkurler:yuru

by_desporado

Üye
ewy. sagolasın :)))))

BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
eline sağlık eko olmayan teller için ideal

AlpReis

AlpReis

Üye
:oke:

speis

Üye
cok sagol ama tam olarak fazla fark yok gibi 6630 da

cchhaaooss34

Üye
lan bana eko ayarı lazımm yardım etmek zorundasınız laann ne lan bu herseyi ben mi bulcam

gecekusu123

Üye
kardeş bende 5800 war ama destekLemiyor !!!

alişancan

Üye
bu programı n72 acmıyo neden??????

--------------- Ekleme ---------------

bu programı n72 de acamadım neden???*

__ozgur92_

__ozgur92_

Üye
paylaşım için sagol

Sahilyıldızı08

Sahilyıldızı08

Üye
teşekkürler

cptalperen

cptalperen

Üye
deneyelim :hmmm

ismaildeniz50

Üye
n95 8 gb lı ga uyumlu winamp varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim

psikofare

Üye
60 saniye çalıyo bu müziği yhaa :@

Trackmania

Trackmania

Üye
teşekkür ederim.

efsane_komando

efsane_komando

Üye
Nokia E50 De Desteklenmiyor Ne Biçim 3rd Bu : (( Yanlış Yeremi Koyuyosunuz!!
"""gibilir isimli arkadaşa cevap olarak-bilgi amaçlı yazılmıştır...."""
programı indirmedim-denemedim ancak üstte alıntı yaptığım arkadaşa konuşuyorum: Kardeşim Üstteki girdiğin sayfa başlığına bir bak s60 mı yazıyor s60 3rd mi__???? Sen anlamadan-okumadan hem s60 sayfasına giriyorsun ki s60 demek 6630-6600-7610....vs modeller için symbian desteğidir.sen symbian s60 3rd sayfası var.site ana sayfasında biraz alt kısımda oraya bir bak-telefonun modelini yaz veya orada yorumları oku en kısa yolu nette telefon modelini ve symbian kaç desteği olduğunu öğren ondan sonra bu siteye gir ve dikkatli okuyarak telefon modeline uygun sayfaya gir.öğle çamur atar gibi de araştırmadan-anlamadan-bilmeden de konuşma ki paylaşımcı arkadaşlara terbiyesizlik etme-milletin de aklını karıştırma.
Ha ben bu programı paylaşan arkadaşın avukatı..vs değilim.Ancak bu tip bilmeden-anlamadan-okumadan cahilce-kabaca-küstahca eleştiri yapılmasına karşıyım.
Adam program paylaşmış buna teşekkür ediyorum (ister çalışsın-ister çalışmasın)..
Senin yüzünden s60 (6630-7610-6600..vs modellerini ) kullanan kişiler de ikileme düşüyor ve kafasında soru oluşuyor.
[URL="http://www.maxicep.co"]www.maxicep.co[/URL]m sitesi bence;sorunlu...vs bilinçsiz paylaşım yapanlar-paylaştığına destek vermeyen bazı arkadaşlar olsa da Türkiye'de GSM için program siteleri içinde en iyi-en kalitelisi...
Bundan dolayı site sahibine,sorunsuz paylaşım yapan,paylaştığı program..vs de sorun çıkınca takip edip arkadaşlarına gerekli desteği verip yardımcı olan herkese de yürekten teşekkür ediyorum....
saygı ve sevgilerimle...
bu sitenin daimi üyesi...
*** yusuf043 ***

furkan3693

Üye
teşekkürler kardeşim çok sağol

dengbej36

dengbej36

Üye
herşey guzelde ıstı o ne olcak

captan_584

Üye