Wildfire S 2.3.5 Türkiye Güncellemesi Alanlar için Bootloader Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

coplerbond

Üye
tmm kardeş hayır değişik bişi yapmak istiyorum öneriniz var mı ??

mustyaxu

Üye
Kardeş cyanogen moddaki tarayıcı klavye ve kilit i htc sense olana ekleyebilirmisin.
500 mb nasıl yaptın link2sd yi markettenmi indirdin nasıl yaptın

kardes ben sense ye geri döndüm,link 2 sd markette var konu Var heryerde arastır bukursun cok kolay:) program türkçe ayrıca:)

onderbakirtas

onderbakirtas

Üye
Bana da yardımcı olabilecek birisi var mı?

akt23

Üye
Arkadaşlar bu dosyayı indirin sonra hboot güncellemesini yapın.Bu şekilde s-off yaptım çok şükür.Gerisini burayı takip ederek yapabilirsiniz

bytiesto hotfile dosyayı kaldırmış tekrar yükleyebilirmisin.

coplerbond

Üye
cem kardeş rom noldu yeni yapıodun ???

taksudroid

Üye
selam arkadaşlar. benim telefonumun wildfire s android 2.3.5 hboot versiyonu 0.90 lı bişe. yazılım numarası 2.14 lü bişe ve bi türlü htcdev den unlock bootloader yapamadım. ilk aşamayı ruu programıyla yapılan rom güncellemede hata veriyor. htc Eu romunu seçmeme rahmen. sizin yönteminizide denedim ama hbootum yine 0.90 lı kalıyo ben orjinal versiyon kullanıyom androidi güncellemleride telefondan aldım. güncelledikten sonra bi sefer fabrika ayarlarına döndüm o kadar. acaba nası yapacağımı bana daha met bi şekilde anlatabilir misininz. cemdroid bu konuda uzmanlığını görüyorum yardımını bekliyorum. hatanın nerden kaynaklandığını o kadar araştırmama ragmen çözemedim. ben ios platformundan geldiğim için biraz yabancıyım bunlara. yardımlarını acilen bekliyorum

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
cem kardeş rom noldu yeni yapıodun ???

evet doğrudur bir rom yaptım hatta şu anda kendi telefonumda kullanmaktayım. stabil olduğundan emin olduğumda sizinlede paylaşıcam. merak etmeyin

----------Eklendi @ 21:30:59 ---------- Yazıldı @ 21:29:51 ----------

selam arkadaşlar. benim telefonumun wildfire s android 2.3.5 hboot versiyonu 0.90 lı bişe. yazılım numarası 2.14 lü bişe ve bi türlü htcdev den unlock bootloader yapamadım. ilk aşamayı ruu programıyla yapılan rom güncellemede hata veriyor. htc Eu romunu seçmeme rahmen. sizin yönteminizide denedim ama hbootum yine 0.90 lı kalıyo ben orjinal versiyon kullanıyom androidi güncellemleride telefondan aldım. güncelledikten sonra bi sefer fabrika ayarlarına döndüm o kadar. acaba nası yapacağımı bana daha met bi şekilde anlatabilir misininz. cemdroid bu konuda uzmanlığını görüyorum yardımını bekliyorum. hatanın nerden kaynaklandığını o kadar araştırmama ragmen çözemedim. ben ios platformundan geldiğim için biraz yabancıyım bunlara. yardımlarını acilen bekliyorum

dostum senin unlock yapabilmen için Hboot versiyonunu 1.08 e yükselmen lazım önce. sorunun o.

taksudroid

Üye

dostum senin unlock yapabilmen için Hboot versiyonunu 1.08 e yükselmen lazım önce. sorunun o.[/QUOTE]

cemdroid kardeş ne kadar denediysemde bi türlü başaramadım. dedilerini yaptım o verdiğin linklerden indirdim dosyayı attım hafıza kartına ama olmadı bi türlü. 0.90 dan 1.03 e çıkamadım. belki direk 1.08 olmuyodur. denedim bir sürü bişey olmadı.

coplerbond

Üye
tmm kardeş bekliyoruz romunu en kısa sürede paylaş :)

coplerbond

Üye
ya kardeşler burda bi custom rom var ıcs ama pek anlamadım yardımcı olabilecek varmı

vottiri

Üye
arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun.. benım cihazım wildfire s ben birtürlü hbootu unlock edemedim.
pg76ımg yi yüklüyorum hboot ekranına gelip radio yüklüyor hboot bypass diyor.
cmd ekranına geliyorum eksiksiz herseyi yazıyorum ancak cmd ekranındada
(bootloader) [ERR] Command error !!!
OKAY [ 0.000s]
finished. total
time: 0.016s

bu cıkıyor delirmek üzereyim bir türlü olmuyor.

hboot versiyonum 0.90.0000

yardımcı olabilecek arkadaslara msnimi verebilirim yada arayabilirim.. yeterki cozeyim su durumu

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
vottiri bana özelden msj atmışsın ama özel mesaj kutun dolu olduğu için sana mesaj gönderemiyorum. bilgine. sorununa gelince senin sorunun Hboot versiyonunu güncelleyememen. yapman gereken
linkteki dosyayı indir içinde 2 adet PG76IMG.zip var bunları içinde yazdığım sıralamaya göre yükle sorunun ortadan kalkar. bunu yaptıktan sonra 1. sayfadaki htcdev unlock işlemi yazan yerden devam edebilirsin bi hatayla karşılaşırsan buraya tekrar yazarsın. kolay gelsin

pursewarden

Üye
- Eğer Hboot versiyonunuz 1.03 se dosyayı indirip SD kartın kök dizinine atın
- telefonumuzun pilini çıkarıp 3 sn bekledikten sonra yeniden takıyoruz
- ses kısma ve açma düğmelerine basarak cihazımızı başlatıp bekliyoruz
- telefon PG76IMG.zip dosyasını görüyor. Loading falan diyor. akabinde
yüklemek isteyip istemediğinizi soruyor. ses açma tuşuna basarak yüklemeye başlıyorsunuz.
yükleme tamamlandığında zaten yazıyor power tuşuna basarak restart atıyorsunuz.
- Eğer Hboot versiyonunuz 0.90 sa önce dosyayı indirip yukardaki mantıkta kurucaz.
sonrada yukardaki dosyayı indirip kurucaz.
hepsi bu. işlem bittikten sonra telefonunuzu açın ve sd karttaki dosyayı silin.
bundan sonrasına bu kısımdan devam edin

Azizim, Hboot 0.90 olanlar için 1.03'e yükseltecek dosyayı vermemişsin anladığım kadarıyla. Yahut iki sıkıştırılmış dosyada her nasılsa aynı olmuş (zip dosyasını açıp baktım her ikisindeki de hboot_1.08... dosyası). Sana zahmet evvella 0.90'dan 1.03'e yükselten zip'li dosyayı yükleyebilir misin bir yere?
Peşinen teşekkür ederim.

---------- Eklendi @ 23:28:38 ---------- Yazıldı @ 22:25:15 ----------

Azizim, Hboot 0.90 olanlar için 1.03'e yükseltecek dosyayı vermemişsin anladığım kadarıyla. Yahut iki sıkıştırılmış dosyada her nasılsa aynı olmuş (zip dosyasını açıp baktım her ikisindeki de hboot_1.08... dosyası). Sana zahmet evvella 0.90'dan 1.03'e yükselten zip'li dosyayı yükleyebilir misin bir yere?
Peşinen teşekkür ederim.

Gerek kalmadı üstadım, üşenmeyip arayınca bulunuyormuş dosya. Üşenecek dostlar için bulduğum 1.03 yapma dosyası . Yükleyen arkadaşı da anmalı saygı bâbında:Kobeduck nam gugılandroid forumu üyesi dostumuz (gıyaben).
Yalnız bu dosyayı yükleyince hboot 1.03 olmuyor, önce "radyo" güncelleniyor. Sonra cemdroid dostumuzun verdiği dosyayı kullanınca yükseliyor hboot.

trapdoor

Üye
Bunun daha basit bir yöntemi olmalı arkadaş, kafam uçtu =)

weasleynih2

Üye
linkler kırık yenileyebilir misin acaba şimdiden teşekkür ederim

hamdi mert

hamdi mert

Üye
Hboot versiyonu 1.09 ve android 2.3.5 Wildfire s im var ve hiçbir türlü root yapamadım bu da olmadı bir yardım etseniz

Üst Alt