Wildfire S 2.3.5 Türkiye Güncellemesi Alanlar için Bootloader Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
CWM kurdunsa wipe factroy reset yap düzelir.

coplerbond

Üye
yokkmu yardım edecek

----------Eklendi @ 20:05:50 ---------- Yazıldı @ 20:04:33 ----------

nasıl yapabilirim

----------Eklendi @ 20:09:07 ---------- Yazıldı @ 20:05:50 ----------

ses kısma power tuşundan factory reset yaptım ama yine açılmıyor wipe factory reseti nasıl yapabilirim ??

----------Eklendi @ 20:18:01 ---------- Yazıldı @ 20:09:07 ----------

2 sinide yaptım yinede olmadı öf ya gitti güzelim telefon root olduğu için serviste almaz napcam ben ya şuan ağlıyorumm :(

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
yokkmu yardım edecek

----------Eklendi @ 20:05:50 ---------- Yazıldı @ 20:04:33 ----------

nasıl yapabilirim

----------Eklendi @ 20:09:07 ---------- Yazıldı @ 20:05:50 ----------

ses kısma power tuşundan factory reset yaptım ama yine açılmıyor wipe factory reseti nasıl yapabilirim ??

----------Eklendi @ 20:18:01 ---------- Yazıldı @ 20:09:07 ----------

2 sinide yaptım yinede olmadı öf ya gitti güzelim telefon root olduğu için serviste almaz napcam ben ya şuan ağlıyorumm :(

dostum az sakin ol ne ağlaması. fastboot ekranını açabiliyormusun? ve ayrıca CWM i açabiliyormusun?

coplerbond

Üye
evet

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
ok ekledin sanırım msnden anlatıyorum düzeltmeyi.

ogzhn53

Üye
Çok teşekkür ederim.
Clock Work Mod Recovery, kurulması şartmı tam olarak ne işe yarıyor ?
Diğer root ile ilgili konularda böyle bir olayı göremedimde.

coplerbond

Üye
bence yükle

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim.
Clock Work Mod Recovery, kurulması şartmı tam olarak ne işe yarıyor ?
Diğer root ile ilgili konularda böyle bir olayı göremedimde.

çok gerekli bir uygulamadır. rom falan atarken bir hata yaptığında hızır gibi yetişir imdada :)

coplerbond

Üye
ya arkadaşlar yardım edin benim telefon kasmaya başladı aşırı derecede napmam lazım yeni rom felan ???

----------Eklendi @ 21:09:04 ---------- Yazıldı @ 20:40:23 ----------

kardeş lütfen yardım et çok kasıyor telefon

----------Eklendi @ 21:10:00 ---------- Yazıldı @ 21:09:04 ----------

hadi bi el at yardım et rom felan bi yolu olmalı bunun :)

----------Eklendi @ 21:10:33 ---------- Yazıldı @ 21:10:00 ----------

msn de açık istiosan ordan yazışalım

----------Eklendi @ 21:12:59 ---------- Yazıldı @ 21:10:33 ----------

yokmu yardım eden ya hiç bir oyunu oynayamıyorum eskiden çok rahat oynadığım oyunları :((((((

----------Eklendi @ 21:14:49 ---------- Yazıldı @ 21:12:59 ----------

cem arkadaşım bari sen yardım et bi sen anlarsın sen yardım ettin yüklememe belki başka bişi yüklemek gerekiyordur ben pek fazla android den anlamam ama idare ediom işte şimdi kullanamıyorum telefonu kasmaktan bi şeyi yarım saatte açıyor :(((((

----------Eklendi @ 21:18:28 ---------- Yazıldı @ 21:14:49 ----------

cem kardeşim lütfen :(((

tabicnm

tabicnm

Üye
ya arkadaşlar bahsetmişsinizde orjinal 2.3.5 yükleyince hboot 1.3 oluyor falan diyede ben 2.3.5 ü fota üzerinden güncelledim fakat hbot hala 0.9

ve

bir türlü unlock yapamadım ayrıntılı anlatım yaparsanız (img dosyalarını hangi sarayla yükleceğimizi) ve ben hboot'u 1.3 güncellemek için Dh de verilen en güncell RUU yu yükledim rom not supported diyor diğer arkadaşlar da çalışmış ???? Acaba daha önceden denediğimim img dosyaları versiyonu mu değiştirdi ?????

turk-askeri

turk-askeri

Üye
İyi Geceler Arkadaşım.
Wildfire S 2.3.5 Türkiye Güncellemesi Alanlar için Bootloader Unlock adlı konunda anlattığın gibi bütün işlemleri sırasıyla gerçekleştirdim.Fakat Clock Work Mod Recovery kurulumu yaptıktan sonra superuser programındaki su dosyasını güncelle dediğimde

Fixing database .... tamam
Checking for busybox ... not found
Downloading custom busybox ....tamam
checking md5sum ... tamam
checking current install patch .... başarısız
yüklenmiş su dosyası bulunamıyor.güncelleme devam edemez diye hata veriyor tekrara tekrar denememe rağmen aynı hatayı aldım bunun çözümü nedir bana en kısa zamanda cevap atarsan sevinirim. Kolay gelsin.

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
İyi Geceler Arkadaşım.
Wildfire S 2.3.5 Türkiye Güncellemesi Alanlar için Bootloader Unlock adlı konunda anlattığın gibi bütün işlemleri sırasıyla gerçekleştirdim.Fakat Clock Work Mod Recovery kurulumu yaptıktan sonra superuser programındaki su dosyasını güncelle dediğimde

yüklenmiş su dosyası bulunamıyor.güncelleme devam edemez diye hata veriyor tekrara tekrar denememe rağmen aynı hatayı aldım bunun çözümü nedir bana en kısa zamanda cevap atarsan sevinirim. Kolay gelsin.

Dostum root u yüklemeyi denermisin bi cwm recovery den. normalde root.zip i hatasız kurdunsa bu hatayı almaman lazım ama.

turk-askeri

turk-askeri

Üye
Dostum root u yüklemeyi denermisin bi cwm recovery den. normalde root.zip i hatasız kurdunsa bu hatayı almaman lazım ama.
İlk rootu ve şimdiki rootu da tam yüklerken şöyle bir hata geliyor telefona...

cwm recovery kurarken de şöyle bir failed geliyor acaba ondan mı problem anlayamadım.

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
İlk rootu ve şimdiki rootu da tam yüklerken şöyle bir hata geliyor telefona...

cwm recovery kurarken de şöyle bir failed geliyor acaba ondan mı problem anlayamadım.

da sen CWM i kuramamışsın ki. sen bootloader'ı unlock yaptınm? fastboot ekranında en yukarda pembe bi yazıyla Unlocked yazıyormu?

KELGER

KELGER

Üye
cemdroid rom paylaşımı ne zaman yapacaksın

----------Eklendi @ 13:08:47 ---------- Yazıldı @ 13:07:08 ----------

İyi Geceler Arkadaşım.

Kardeş internetin varmı varsa marketten yeni sürümünü indir

turk-askeri

turk-askeri

Üye
En Baştan Tekrar yaptım bu sefer oldu kardeşim çok teşekkürler cemroid .

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
cemdroid rom paylaşımı ne zaman yapacaksın

----------Eklendi @ 13:08:47 ---------- Yazıldı @ 13:07:08 ----------

KELGER çalışmalarım sürüyor bu aralar işlerim biraz yoğun olduğundan çok fazlada ilgilenemiyorum açıkcası. yapmışkende öle alfa beta die deilde stabil bişeyler olsun istiyorum. inşallah en kısa zamanda paylaşıcam sizlerle

----------Eklendi @ 20:50:04 ---------- Yazıldı @ 20:49:42 ----------

En Baştan Tekrar yaptım bu sefer oldu kardeşim çok teşekkürler cemroid .

önemli değil kardeş. hayırlı olsun

coplerbond

Üye
acaba cyanogen mod mu yüklesem sizce ??

mustyaxu

Üye
acaba cyanogen mod mu yüklesem sizce ??

yok kardeş ben yükledim geri tekrar senseye döndüm,ayarlar kısmı ıng oluyo cyanogen modda o da bi tat wermiyo onu gectim telefona mp4 video attım mx videoplayer donan dona oynatıtı,oysa orjinal romum süper oynatıyo,hem ex 2 alanı da yapamadım cyanogen modda ama suan orjinal romda link2sd kullanarak yaptım 500 mb dahili hafızam var suan..özetle eger kafana koyduysan kur ama kurmadan önce bi back up al orjinal romun ve onu cok iyi koru derim ben kolay gele:)

KELGER

KELGER

Üye
yok kardeş ben yükledim geri tekrar senseye döndüm,ayarlar kısmı ıng oluyo cyanogen modda o da bi tat wermiyo onu gectim telefona mp4 video attım mx videoplayer donan dona oynatıtı,oysa orjinal romum süper oynatıyo,hem ex 2 alanı da yapamadım cyanogen modda ama suan orjinal romda link2sd kullanarak yaptım 500 mb dahili hafızam var suan..özetle eger kafana koyduysan kur ama kurmadan önce bi back up al orjinal romun ve onu cok iyi koru derim ben kolay gele:)

Kardeş cyanogen moddaki tarayıcı klavye ve kilit i htc sense olana ekleyebilirmisin.
500 mb nasıl yaptın link2sd yi markettenmi indirdin nasıl yaptın

Üst Alt