Wifi Olan Bütün Telefonlar İçin Tv İzleme + bilgisayara baglanma vs. Detaylı Anlatım.

Sponsorlu Bağlantılar

goykan

Üye
eyvallah

ikilem90

Üye
böylelikle radyo da dinliyeblrmyz ? yardımcı olablrmsnz mesela mydonose dinlemek isterim boluda okudugum icin orda mydonose cekmio (=

leomessi19

Üye
çalışıyor tarafımdan denenmiştir.

karakafa81

karakafa81

Üye
hmmm anlayamadigim bilgisayar acikmi olmasi lazim tv izlerrken kapatinca olmuyomunu
kusuruma bakmayin türkcem kisitli yurtdisinda dogdum anadan babadan ne ögrendiysem okadar :bye2:

Atlas445566

Atlas445566

Üye
saol

hunkar159

hunkar159

Üye
bu program sayesinde mesela pd deki paylasilmis olan herhangi bir dosyayi indirip kaydedebiliyoz mu mesela pc ye teli baglamadan müzik indirebilmek demek mi

dahican1

Üye
vallahi büyük emek, teşekkürler

barisakkaya

Üye
Kardeşim emeğine sağlık çok iyi aıklamışsın Nokia 5800 xpressmusic de denenmiştir sorunsuz kullanabiliyorum.Opera tarayıcısından açıldığı taktirde bağlantıları kaydeditor bilginize yai telefonun tarayıcısını kullanmak en akılcı yol.Ben sadece webcam olayını yapamadım. """ No content was found in this view.""" bu yazı çıkıyor webcam tıklayınca diğer türlü pcmdeki herşeye cepten ulaşabliyorum.Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Kardeşim emeğine sağlık çok iyi aıklamışsın Nokia 5800 xpressmusic de denenmiştir sorunsuz kullanabiliyorum.Opera tarayıcısından açıldığı taktirde bağlantıları kaydeditor bilginize yai telefonun tarayıcısını kullanmak en akılcı yol.Ben sadece webcam olayını yapamadım. """ No content was found in this view.""" bu yazı çıkıyor webcam tıklayınca diğer türlü pcmdeki herşeye cepten ulaşabliyorum.Teşekkürler

Ayrıca tv de sorunsuz :yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

dogangunbilge

Üye
saol arkadaşım

travma01

Üye
kardeşiim süpersin kardeşim diorum çünkü pro çok hoşuma gitti :D daha hepsini okumadım ama yükledim denedim olay süper işlio... tv olayı deil web cam olayı bnm hoşuma gitti hackle ilgilendiğim için aklım kötü yöne çalışıo birazz bunu başkalarının pc sine yükleyip web cam olayından onları takip edebilrim ;)
eline klavyene sağlıkk süper paylaşımm

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
kardeşiim süpersin kardeşim diorum çünkü pro çok hoşuma gitti :D daha hepsini okumadım ama yükledim denedim olay süper işlio... tv olayı deil web cam olayı bnm hoşuma gitti hackle ilgilendiğim için aklım kötü yöne çalışıo birazz bunu başkalarının pc sine yükleyip web cam olayından onları takip edebilrim ;)
eline klavyene sağlıkk süper paylaşımm

Tesekkurler. lakin bunu mecburen dile getirmek zorundayim. kotu amacli kullanilmasi icin yayimlamadim. Baskalarinin Kisisel haklarini ihlal etmemeye ozen gosteriniz. ;)

fatih545

fatih545

Üye
Teşekkürler.. süper bir uygulama

cacacac66

Üye
harika bi şey tşk ediyorum...

murat_83

murat_83

Üye
dostum bu dediklerini yapana kadar televizyon yeniden icat edilir :ehe:kop:

01Adanali01

Üye
Çok teşekkürler dostum süper program :D

LeqendKiLLer

LeqendKiLLer

Üye
Saol da Burdan Gelicek Kota Ve Uğraşıyı Yapacağıma Avea - Turkcell - Vodafone Mobilvizyon Paketi Alırım 35 Kontöre ;)

emretwoolf

emretwoolf

Üye
yani tel ile bağlanmak için önce bi pc gerekli .bırak bu işleriiii:D

fatura123

Üye
çok emek harcamışsın bu olayı anlatmak için ben denemeyemiyeceğim ama emeğine saygı gösterip teşekkür etmek için cevap yazdım teşekkürler

Whiplash114

Üye
teşekkurler

pisicikk

pisicikk

Üye
programı yüklemek bi yana bu anlatıma teşekkür edilir ilk başta :)
emeğine sağlık :)

Üst Alt