Wifi kill belasi

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Wifi kill belasi
Arkadaslar yurtta birisi bu uygulamayi kullaniyor kesinlesti
Ama kim oldugunu bulamadik
Birde bu wifi kill den nasi kurtulabiliriz

Takilmadan nasi tekrar nete gireriz simdiden tesekkurler.

kralberk13

kralberk13

Üye
yurtun müdürü yokmu arkadaşım herkesin telefonlarına bakılsın
kurulumu varda galiba engellemesi yok

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
yurtun müdürü yokmu arkadaşım herkesin telefonlarına bakılsın
kurulumu varda galiba engellemesi yok

Yurt muduru varda :D anlarlarmi belli degil
:hmmm soyle arkadasa kendi zehrinden tattirsak diyorum ama nasi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Wifi kill sen de kur herkesi kille
Ozaman o da giremez 10 dkline de olsa wifi killi kapatır o zaman kullanabilirsin

Jsnow492

Jsnow492

Üye
arşivde programım vardi eve geçince atayim

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Programin İsmi Wifi Protector bi dene

Cok tesekkur ederim. :D ise yaradi
Hemde su kirmizi mirmizi yaniyo diyolardida :D arkadasi bi tuttuk o bise yapmiyomus nette sorun varmis :D ama yinede cok ise yarar bi uygulama :D

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Hocam bu wifikill ben kullanmaya çalıştım tarama yaptıgım zaman sadece bilgisayarlar gözüküyor telefonlar gözükmüyor normalde böylemi yoksa bendemi sıkıntı var

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hocam bu wifikill ben kullanmaya çalıştım tarama yaptıgım zaman sadece bilgisayarlar gözüküyor telefonlar gözükmüyor normalde böylemi yoksa bendemi sıkıntı var
Sende veya modemde sıkıntı var ben telefonları hatta masaüstü pc leri bile görebiliyorum (wifi ile bağlanan)

H0lligan

Üye
neti gizliye alın işe yaramaz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
neti gizliye alın işe yaramaz
Yurdun neti telefon neti değil ki
Sen istediğin kadar gizlen
Ama modem veya router sana bi ip adresi ve bi mac adresi tanımlıyor
Wifi kill ise istediğiniz ip veya mac adresindeki kişilerin internetini askıya almaya veya tamamen kapatma gibi işlerde kullananılabiliniyor

Ben bazen multi oyun oynaken kardeşim telefondan video izleyemesin diye killiyorum 38 ping ile oyunumu rahatça oynayabiliyorum :ehe

H0lligan

Üye
Yurdun neti telefon neti değil ki
Sen istediğin kadar gizlen
Ama modem veya router sana bi ip adresi ve bi mac adresi tanımlıyor
Wifi kill ise istediğiniz ip veya mac adresindeki kişilerin internetini askıya almaya veya tamamen kapatma gibi işlerde kullananılabiliniyor

Ben bazen multi oyun oynaken kardeşim telefondan video izleyemesin diye killiyorum 38 ping ile oyunumu rahatça oynayabiliyorum :ehe
denemişliğim var wi-fi gizlide olunca yani ekleme bölümünden ekleyince oluyor ama ağlarda görünmüyor bu şekildeyken wifi kill de ekran boş görünüyor :ehe şifre hala aynısı olabilir zaten net de yazar modemin modelini öğrenin yeter :ehe ara yüzden gizleyin kimse de kesemez artık :ehe

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
denemişliğim var wi-fi gizlide olunca yani ekleme bölümünden ekleyince oluyor ama ağlarda görünmüyor bu şekildeyken wifi kill de ekran boş görünüyor :ehe şifre hala aynısı olabilir zaten net de yazar modemin modelini öğrenin yeter :ehe ara yüzden gizleyin kimse de kesemez artık :ehe

Wifi protector ile cozdum olayi
:ehe
Ama simdi o kadar kullandilar da acaba bu wifi kill i kullanan kisi
Protectoru bilmiyosa onun ip adresini ogrenip bende onu killle semmi diye dusunuyorum simdi :ehe

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
bas kill i gitsin :ehe

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer seni killiyenin mac adresini bulursan arada birazcık oynatman iyi olur

Ben okuldaki tabletlerin mac adreslerin 49 la başladığını tespit ettim diğerlerinin tabletini killiyerek download yapıyordum :ehe

H0lligan

Üye
ben ilk okulda müdürlerinkini bile kesiyodum sonra çok kişi bağlanıp interneti yavaşlattık sandılar arama yaptılar tabi yakalanmadım :pro: yakalananlarda bi önceki dersin sıvanından 0 almışdı :kop2:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben ilk okulda müdürlerinkini bile kesiyodum sonra çok kişi bağlanıp interneti yavaşlattık sandılar arama yaptılar tabi yakalanmadım :pro: yakalananlarda bi önceki dersin sıvanından 0 almışdı :kop2:
Ben özellikle hocalarınkini killemedim ki fark etmesinler
arkadaşlarada internet bende de yavaş diyerekten yırtıyordum
şuan killleme diye bi şey sınıflardaki accespointlere bağlanınca diğer kullanıcıları göremiyorsunuz ama yine görsem yine killerim :ehe

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
#Alayınakill :ehe :yuru

• Beğen
Tepkiler: by-pegasus

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Bu kill kullanildigini cakabilirlermi sizce :hmmm

Üst Alt