Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

aknshnlr

Üye
çok saol

efs9999

Üye
gerçekten eline emeğine sağlık arkadaş

Luck Star

Luck Star

Üye
teşekkürler kardeş . ancak pek kullanışlı gelmedi bana . :D

sinemabunlar

sinemabunlar

Üye
teşekkürler emeğine sağlık.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
bir çok işlevi var daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu:)

sefa1988

Üye
iyide computer number bende cıkmadı sizin koydugunuz resimlerdeki gibi degildi bu işlem onu nasıl bulacaz yardımcı olursanız sevinirim.

matem284

Üye
pc ye bulututlanmı balancagım acil cevap bekliyorum

bilginona

Üye
Program güzel olabilir fakat anlatım karışık ve yetersiz.

furkan5800

furkan5800

Üye
çoqqqq saol eline koluna klavyene sağlık

doserr

doserr

Üye
Sevgili EVEREST11 kardeşim; SAMSUNG WAVE S8500 ile sorunsuz, mükemmel , süper yani daha ne diyim bilemiyorum. Süper bir paylaşım olmuş emeklerine sağlık.
Bir kaç tüyo olarak; MENU--SETUP--DESKTOP PALETTE --24 BIT ve DESKTOP PICTURE--HIGH QUALITY yaparak ve desktop görünümünde ZOOM IN yaparak çok net görüntü alınabiliriyor.
MOUSE çalışıyor, DOSYA TRANSFERİ canavar gibi ; hem bilgisayarın sürücüleri arasında hem de bilgisayar ile telefon arasında veri transferi yapılabiliyor.
Çok çok teşekkürler ; paylaşımlarının devamı dileğiyle...

bestofbirol

Üye
dostum çok sağol uzun süredir bunu bekliyordum :)))

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar takıldığım bir konu var bu programı sorunsuz kullanıyorum emeği geçenlere çok teşekkür, faturalı hat kullanıyorum pc yle bağlanırken uygulama şebekeye bağlansımı falan diye soruyo hayır dersem bağlanmıyo evet dersem program açılıyo sonuçta cep faturama kayma olurmu :) evdeki internet sınırsız onda sorunum yok bi yardım lütfen :(

salamonkane

salamonkane

Üye
saol dostum süpermiş

MURAT1425

MURAT1425

Üye
harika bi program tşkler

feylesofist

Üye
Harika bir program.. buda mümkünmüş meğer.. süperr...tıkır tıkır çalışıyor...ellerine sağlık:evet:

berdush36

Üye
güzelmiş

efeersoz

Üye
oldu denedm çok saol :)

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar takıldığım bir konu var bu programı sorunsuz kullanıyorum emeği geçenlere çok teşekkür, faturalı hat kullanıyorum pc yle bağlanırken uygulama şebekeye bağlansımı falan diye soruyo hayır dersem bağlanmıyo evet dersem program açılıyo sonuçta cep faturama kayma olurmu :) evdeki internet sınırsız onda sorunum yok bi yardım lütfen
arkadaşım wifiyi tele tanıttıysan zaten tanıyo direk wifiden giriyo :)

nr345

Üye
Çalıştı, teşekkürler

UndinEriny

UndinEriny

Üye
Gerçekten mükemmel ama bende yarım ekran çıkıyor yani alttada uygulama klavyesi gibi bişey duruyor onu nasıl düzelteceğim?

Edit:Taamam yaptım ama yan ekran tutnca yarım oluyor yine :S Çok teşekkürler :)

kapşon

Üye
Eyvallah işe yaradı kardeş mükkemel bi program

royal034

Üye
teşekkürler kardeş eline sağlık

Üst Alt