Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

enjoyman

enjoyman

Üye
win 7de çalışırmıki ya süper aslında ya dur bi denemek lazım :D

slayedsoul

Üye
mükemmle bir paylaşım ama bir sorunum var ekran sendeki gibi çıkmıyor! ikiye bölük olarak yön tuşları falan var! onu nasıl düzeltebilirim???

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

joey07

Üye
win7 de sorunsuz.teşekkürler

_reflex_

_reflex_

Üye
ARKADASLAR 5800XM İ WİRELES ADAPTOR OLARAK KULLANABİLEN VAR MI :s DISARDAKİ BAGLANTISI PC YE ALMAK İÇİN.

migale

Üye
acil durumlar için kullanılabilecek bi prg gerçekten, yada bilgisayarınızda siz yokken neler oldugunu gozlemlemek içinde guzel, eline sağlık anlatım için ;)

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
mükemmle bir paylaşım ama bir sorunum var ekran sendeki gibi çıkmıyor! ikiye bölük olarak yön tuşları falan var! onu nasıl düzeltebilirim???
ana başlıkta tüm soruların cevabı var ama yine söyleyeyim
yüklediğin programın suit ayarlarına gir program kaldırma bölümünde sonra ekran klavyesi tuşlar kapat

WaLLs

WaLLs

Üye
sağol kardeş deniyeceğim

memoli79

memoli79

Üye
emek ve paylaşım için teşekkürler

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
teşekkürler

ascetti

Üye
çok teşekkür ederim çalışacağını sanmıyordum ama çalıştı süper...

olciay

olciay

Üye
Evdeki modem baglantım kablolu baglantı bunu genede baska bır yere gıttıgımde wıfı uzerınden kullanabılırmıyım ? ; Ayrıca Emek ıcın tesekkurler ...

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Evdeki modem baglantım kablolu baglantı bunu genede baska bır yere gıttıgımde wıfı uzerınden kullanabılırmıyım ? ; Ayrıca Emek ıcın tesekkurler ...
internet bağlantısı olduğu her yerde çalışır afrika kuzey kutubu farketmez tamamen kablosuz pc ekranını izleyip herhangi bir dosya yollayıp indirebilirsin

ShEdAtS

Üye
Öncelikle emeğein ve paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım ama birka şey sormak istiyorum..Bu uygyulamayla bağlandığımızda teldeki mouse ikonu bir işe yaramıyormu?Tıklamaya çalışıyorum bir türlü tıklıyamıyorum..Görüntü amaçlı koymuşlar sadece masaüstünü acaba?ünkü mesela ben e ye girmek istiyorum tıklayarak değil file manager'den giriyorum.

Birde mesela telden bilgisayarımdaki resimleri görme şansı yokmu programda?

asadmavi

asadmavi

Üye
SymRDP_v1_0_B47.sis evet ben bu programı daha önce kullandım,halende telefonumda setup u bulunmakta pc de ve telefonda gerekli ayarlar yapıldığında bağlanıyor ve kullanabiliyorsunuz internet bağlantı hızından sanırım ama bana biraz yavaş geldi.

tr_byte

Üye
kardeş eline koluna bileğine sağlık...

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle emeğein ve paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım ama birka şey sormak istiyorum..Bu uygyulamayla bağlandığımızda teldeki mouse ikonu bir işe yaramıyormu?Tıklamaya çalışıyorum bir türlü tıklıyamıyorum..Görüntü amaçlı koymuşlar sadece masaüstünü acaba?ünkü mesela ben e ye girmek istiyorum tıklayarak değil file manager'den giriyorum.

Birde mesela telden bilgisayarımdaki resimleri görme şansı yokmu programda?
mause şu işe yarıyo mesela bir mp3 veya herhangi bir nesneni üzerine götürdüğünde seceneklere basıp 1 tık 2 tık seceneklerıne basınca işleme koyuyor
evet anlatımda var dosyalarını pcden çekebilirsin ama yavaş iner malum java tabanlı

--------------- Ekleme ---------------

SymRDP_v1_0_B47.sis evet ben bu programı daha önce kullandım,halende telefonumda setup u bulunmakta pc de ve telefonda gerekli ayarlar yapıldığında bağlanıyor ve kullanabiliyorsunuz internet bağlantı hızından sanırım ama bana biraz yavaş geldi.
herhalde forumda senin dediğin programı ben dahil kimse çalıştıramamıştır benim verdiğim program ile kesinlikle pc hükmedersin:)çarşıdayken pc girip mp3 açıyorum gelince havam oluyor:):islik

djomerrr

Üye
Kardeş bu program tam olarak ne işe yapıyor ????

faithness

Üye
teşekkürler işe yaradı. ufak ayarlar kaldı yapmam gereken.

khimaira

Üye
symbian ^3 ile uyumsuz galiba, program bende sadece demo versiyonu acılabiliyor, yenı baglantı sekmesı yok!!!
var mı fikri olan?

Üst Alt