Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

yqz1905

Üye
sertifika --hack istemio dmi ? tesekkurler.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
yok java olduğu için bir şey gerektirmez

deha48

deha48

Üye
teşekkürler

aalimm

Üye
Çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.

beyazvatan

Üye
teşekkürler

forkos

Üye
İşe yaradı 5800 ile girdim çok teşekkürler internet kotalı olmasa hep bağlı kalırdım ama :)

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
İşe yaradı 5800 ile girdim çok teşekkürler internet kotalı olmasa hep bağlı kalırdım ama :)
nek adar ınternet verısı harcadıgını gorebılırsın setuptan veya daha az verı goturmesı ıcın kalıteyı ındıreılırsın zaten cok goturmuyor:aman2:

sahin177

Üye
İşte budur 5530 XM süper çalışıyor gerçi telde yavaş kapanıyor ama olsun o kadar sonuçta wifi ne kadar hızlı olabilir ki eline koluna klavyene sağlık kardeşim benim. Sağolasın.

cenksayar

Üye
süpersin kardeş 5800 xm çalışıyor ama ekran klavyesini kapatamadım suit dediğin nerde tşk.

E_R

Üye
Çok sağol üstad ellerine sağlık...

sahin177

Üye
süpersin kardeş 5800 xm çalışıyor ama ekran klavyesini kapatamadım suit dediğin nerde tşk.

Menü > ayarlar > uygulama yöneticisi > yüklü uygulamalar oradan ise programın adını bul seçenek'e tıkla suit ayarlarına gir 2. seçenek Ekran üstü klavye'yi kapat ı seç olsun bitsin. :)

~£rdem`Fx.#

Üye
Windows 7 de olmuyor kardeşim galiba 2 saattir bağlanmayı deniyorum connecting dior :@

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş Bişe Yazın Bune Ya :@

Windows 7 de olmuyor kardeşim galiba 2 saattir bağlanmayı deniyorum connecting dior :@

Roukinq

Üye
Benim Telde Programı Açmıyo Açabilen Varmı?

Godfather

Godfather

Üye
Teşekkürler :)

wertax17

Üye
bütün kontrum gittii :D

pumperking

Üye
teşekkürler emin ol ki deneyeceğim

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi

Kardeş Bişe Yazın Bune Ya :@

kardeşim öncelikle pcdemi sorun var oun yaz w7de ana pc programı kurulduysa anlatımımı takıp et kesınlıkle basaracaksın ayrıca guvenlık duvarı antı bvırus engelleyebılır ayrıca sen kendı uyelık ısmını ve parolanı anlattıgım gıbı yap kesınlıkle sorunsuzdur zaten pc kurulan program varken port fılan sorun çıkarmaz program uzerınde haberlesme var sen parolanı ısmını duzgun yaz:megafon:

kiss25

Üye
muhteşem bişi sağol 5800 alıcam işn belki ozaman denerim

pazzoo

pazzoo

Üye
emegine saglik

werem3463

Üye
emeyine sağlık

Üst Alt