Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

dukenukem82

Üye
güvenlik hatası verip bağlanmıyor

--------------- Ekleme ---------------

tamam e postadan onay gerekiyormuş

KARGIN1

Üye
ellerine sağlık 5800xm de denedim güzel program ama biraz yavaş hareket ediyor.ve mause hareket ettiriyorum fakat işlem yaptıramıyorum.

cey35

Üye
teşekkürler ama telefona yükleme olmuyor

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
telefona yuklenmeme durumu olamaz java desteklı 5800 ve tum javalarda calısır sorunu yazarsan daha fazla bılgı verebılırım

karakafa81

karakafa81

Üye
tesekkürler

polis0606

Üye
ellerine sağlılık kardeşim

godzillatr

Üye
evveett olay budur sorunsuz ve harika çalışıyor :) ellerin dert görmesin :)

Paranoya

Paranoya

Üye
Teşekkürler .

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim iyi kullanımlar..

boomber

boomber

Üye
kardeş wi-fi ile bağlanmıyor telefon hattından bağlanıyor özel bir ayarı mı var direk paralı hattan bağlanaıyor acil yardım lütfen TEŞEKKÜRLER

telefonun bağlantı ayarlarına girip wireless modemine bağlanman gerekiyor. ondan sonra tekrar deneyince win7 de gayet düzgün çalıştı. uygulama yavaşta olsa ellerinize sağlık. ben bluetooth'dan daha hızlı veri transferi yaparım diye kurdum fakat verim alamadım. daha çok pc'yi kontrol etme amaçlı kullanılabilir. tekrar tekrar eline sağlık.:oke:

kademli

Üye
Harika başardım süper ötesi :D

Emperian

Emperian

Üye
gözlerinden öpüyorum senin çalışırsa varya senden kralı oyk demektir :)

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
urazyjazzy

urazyjazzy

Üye
Eline sağlık şimdi deneyeceğim:):oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
suan indiriyom yarın denerim dışarı cıktıqımda dosya indirirken internetten bakarım kurunca sanol ortamdan anlındna opucem

ygr

Üye
uygulama 5800 da tam gözükmüyor şu bazı java uygulkamalarda olan yarım ekran altınıda tuş takımı çıkıyor nasıl düzelte biliriz bi yardımcı olnn

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
uygulama 5800 da tam gözükmüyor şu bazı java uygulkamalarda olan yarım ekran altınıda tuş takımı çıkıyor nasıl düzelte biliriz bi yardımcı olnn
kardeş suit ayarlarına git ordan ekran klavyesini kaldır sonra verdiğim ayarları uygula tamamdır

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Hemen deneyelim :)

camjr

Üye
ya benim anlamadıgım pc de wlan baglantım yok ozaman da oluyormu 5800 wlan baglantısı yapa bilirmiyim

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
ya benim anlamadıgım pc de wlan baglantım yok ozaman da oluyormu 5800 wlan baglantısı yapa bilirmiyim
olur kardeşim ben sadece başlıkta wifi ile 5800 wifisi var dikkat çeksin diye eğer telefonun internet ve java desteği varsa kesinlikle çalışır pcde wifi olması gerekmiyo lan baglantısı 3g pc de internet varsa sorun yoktur

Üst Alt