Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ismail_utku

Üye
çok sağol oldu ama biraz yavaş kardeş

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Evet java uygulama oldugu ıcın yavas ama benım cok ısımı goruyor toreent oyun ındırırken bakıyorum ındırmısse kapatıyorum cok kullanıslı

muaythai

muaythai

Üye
cepe kurduğum dosyayı göstermiyor:S herkes yaptıda bende mi sorun var:S

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
gorunmesı lazım sımdı nedesem yalan olur java programını kurdugunda anında uygulamaların en alt kısmında gorunur

muaythai

muaythai

Üye
yok bende görünmüyor 5 kez yükledim olmadı. demosunu buldum orjinal sitesinden oldu.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
demekkı telde sorun var herkezde duzgun calıstı ben dahıl

parsreis

Üye
win7'yi de destekliyor mu?

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
win7 desteklermı bılmıyorum ama soyle yapabılırsın bu uygulamayı baska bır modda calıstır calısabılır

SalihByk

SalihByk

Üye
sanırım wın 7 desteklemıyo cunku pcye baglanıyo ama sanıyede bır hata verıyo yanı ekranı goremıyosunuz karanlık cıkıyo...

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi

Güncel Verisyon Eklenmiştir

mhcr

Üye
link uçmuş.

kungfucu81

Üye
kardeş wi-fi ile bağlanmıyor telefon hattından bağlanıyor özel bir ayarı mı var direk paralı hattan bağlanaıyor acil yardım lütfen TEŞEKKÜRLER

makovad

Üye
hocam lınk ucmus yenılersenız sevınırızzzz

asalman84

Üye
ellerine sağlık
yalnız 5800 kullanıyorum ve program tam ekran çalışmıyor
küçük bi ekranda geliyor ve etrafında yön tuşları abcd tuşları olan bi ekran var
gerçi bu java uygulamalarının tamamında bööle gelio sanırsam ama buna çözüm bilen varsa sevinirim
ya da belki symbian yetmio neyse işte yardımlarınız için tşkler

milestone

milestone

Üye
link yok arkadaşım yenileyebilmen mümkünmü acaba?

barakuda123

Üye
cok güzel olmüs emeğine sağlık çalışırsa cok faydalı olur bence

veyselcelik

Üye
çalışmıyor.. telefondaki prgram java hatası verip duruyo.
telefonum güncel

vahset44

Üye
ellerine sağlık. emek harcayıp anlatım yapmışsın. yalnız anladığım kadarıyla program internet üzerinden bağlantı kuruyor. internet bağlantısıyla ne kadar hızlı olacağını düşünmek bile istemiyorum. wifi dediğinde pc ile aynı ağ içinde bağlantı kuracağını düşünmüştüm. programın böyle bir özelliği var mı? böyle bir özelliği olsa sanırım çok daha hızlı çalışır.

furkan_5519

Üye
bu program tam olarak ne işe yarıyor anlayamadım.biraz daha net anlatabilirmisiniz

M@VeRiCk

Üye
çok saol usta

Üst Alt