Yardım whatsapp'daki müzikler müzik çalarda gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
O değilde android fanları android bölümünden çok iPhone,iOS bölümlerinde takılıyor.Hamza Beyciğim senin sorununa gelicek olursak, Whatsapp müzik atınca yok müziklere gelsin filan yok zaten ses kaydı atılıyor (Whatsapp öyle sanıyor).Adam akıllı kullanamayıp onca kullanıcısı olan yazılma taş atmayın.Müzik atmak mı istiyorsun kardeşim.
1-Istersen satın al iTunes girip.
2-Tak telefonu bilgisayara (bilgisayarına iTunes yükle tabi)doya doya arşivindeki müzikleri at.
3-Yok iTunes karışık dersen.iTools var yükle direk at daha kolay.
4-Yok bilgisayar kullanmam diyorsan aç AppStore'u binlerce müzik uygulaması var ücretsiz yükle birini kendisi indirsin aç ordan dinle doya doya.
5-Deezer,spotify gibi müzik servisleri kullan yükle uygulaması telefona dinle doya doya.Bu arada yok iTunes beleş filan abi akıl var mantık var adamlar onca söz yazıyor stüdyoya giriyor film yapıyorlar milyon dolarlar harcıyor ne için size ücretsiz vermek için mi ? Lütfen az mantık ya.
Hafıza kısıtlama filan değil millet kredi kartını giriyor oraya Türkiye yaygın olmasa Usa için çok kullanışlı o güvenlik,Apple haritaları konusunda biz en iyisi yaptık iddiası yok zaten zamanla geliştiriyoruz diyor data bulmak önemli,o Bluetooth AirDrop için işe yarıyor ve diyet Apple cihazları arasında iletişimde.Ekranın küçük olması tek el ile kullanılabilir olması özelliği bu bunu dile getiriyorlar.iPhone6 ile 4.7'bekleniyor ve kenarları incelterek tek el ile kullanım sağlanacaktır.O app gitmesi filan saçma, eğer bağladığında bilgisayar yetki vermediyse olası durum arkadaşının suçu.
Dostum cydia'dan indir sonra itunes a bagla bakayim ne oluyor o app'a. Bahsettiklerinden haberdarim. Neredeyse her kisitlamayi astim suanlik tek eksik sarj ve ekran. Fan konusuna gelince; herhangi bi markanin veya sistemi fani olacak kadar gerizekali degilim.

Joker.

Joker.

Üye
Dostum cydia'dan indir sonra itunes a bagla bakayim ne oluyor o app'a. Bahsettiklerinden haberdarim. Neredeyse her kisitlamayi astim suanlik tek eksik sarj ve ekran. Fan konusuna gelince; herhangi bi markanin veya sistemi fani olacak kadar gerizekali degilim.
Sen şu C5-03 sözde C6 portlayan değil misin(yalan çıkan sonra ),Jailbreak yapmayı ve kullanmayı bende biliyorum ama gereksiz olduğunu savunuyorum.Her kısıtlamayı aştım demek kadar kendime güveniyorsan helal olsun, Apple ödülü vardı parmak izi okuyucusun kilidini kırana veya icloud ilgili bi şey söylede versin sana bari.Ben sana fansın veya gerizekalısın demedim bu arada.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sen şu C5-03 sözde C6 portlayan değil misin(yalan çıkan sonra ),Jailbreak yapmayı ve kullanmayı bende biliyorum ama gereksiz olduğunu savunuyorum.Her kısıtlamayı aştım demek kadar kendime güveniyorsan helal olsun, Apple ödülü vardı parmak izi okuyucusun kilidini kırana veya icloud ilgili bi şey söylede versin sana bari.Ben sana fansın veya gerizekalısın demedim bu arada.
Dostum sen cok yanlis gelmissin. C5-03 konusunu hic anlamadim o ayri. Parmak izi kilidini kullanmiyorum neden kirayim ki. Sen beni Apple hacker falan sandim sanirim ben sadece tweak yukluyorum. Neyden bahsettigini hala anlamis degilim.Ve bende gerekli oldugunu saniyorum. Herhalde konu daha burdan oteye gitmez.

Joker.

Joker.

Üye
Dostum sen cok yanlis gelmissin. C5-03 konusunu hic anlamadim o ayri. Parmak izi kilidini kullanmiyorum neden kirayim ki. Sen beni Apple hacker falan sandim sanirim ben sadece tweak yukluyorum. Neyden bahsettigini hala anlamis degilim.Ve bende gerekli oldugunu saniyorum. Herhalde konu daha burdan oteye gitmez.
C5 vakası olan biri vardı nickler karıştı helarde,her sorunu aştım diyince kendin bi şeyler yaptın sandım.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
C5 vakası olan biri vardı nickler karıştı helarde,her sorunu aştım diyince kendin bi şeyler yaptın sandım.
iOS' u sadece biraz daha kullanabilir hale getirdim kendim icin sadece bu. Ekrana alistim da batarya ciddi sorun. Kiyaslamak gerekirse Android'in fazlasiyla eksigi var iOS' a gore.

Joker.

Joker.

Üye
iOS' u sadece biraz daha kullanabilir hale getirdim kendim icin sadece bu. Ekrana alistim da batarya ciddi sorun. Kiyaslamak gerekirse Android'in fazlasiyla eksigi var iOS' a gore.
Batarya 1 günü çıkarıyor en fazla gerçekten berbat bi sorun.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye

Muzaffer50

Üye
Pardonda sen ne sacmalıyosun ya. Müzik aktarım için Bişey deqil fln filan. Ya arkadasım mavi tik i bile koydularsa bu programa bi sey daha koyabilirler. Mesela gelen müziğine üzerine basılı tutunca sil ve ilet butonu çıkıyo iletin yanına veya yerıne kaydet butonu koyulabilirdi. Buda iOS kullananları memnun edebilirdi hiç bi haltı bildiqiniz yok iOS cihazında normal bi msjlasmada bile cihaz donuyo su yorumu bile 10 dk da yüklüyo hiç bi halta yaradığı yok biraz deqişiklik yapıp milleti memnun etmek yerine yaptığınız laflara bk ya toplamısın insanları buraya edebiyat yapıyosun yazık ..

H0lligan

Üye
Pardonda sen ne sacmalıyosun ya. Müzik aktarım için Bişey deqil fln filan. Ya arkadasım mavi tik i bile koydularsa bu programa bi sey daha koyabilirler. Mesela gelen müziğine üzerine basılı tutunca sil ve ilet butonu çıkıyo iletin yanına veya yerıne kaydet butonu koyulabilirdi. Buda iOS kullananları memnun edebilirdi hiç bi haltı bildiqiniz yok iOS cihazında normal bi msjlasmada bile cihaz donuyo su yorumu bile 10 dk da yüklüyo hiç bi halta yaradığı yok biraz deqişiklik yapıp milleti memnun etmek yerine yaptığınız laflara bk ya toplamısın insanları buraya edebiyat yapıyosun yazık ..
WTF ?? adam yalnış gelmiş beyler :ehe

AirBlue Sharing tweak i ile atabiliyoruz müzik çalara :ehe hala arıyan varsa.

Üst Alt