WhatsApp+ Plus PRO 6.40D,C FİNAL TR [GÜNCEL][C,D]

Sponsorlu Bağlantılar

ANLATIMI, UYGULAMAYI VEYA KONUYU BEĞENDİNİZMİ ?

• Kullanılan toplam oy
    69

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Bende de d sürümünde ayrıştırma hatası verdi. C'yi kurdum.
En kisa surede yenilemeye calisacagim ve birde c yi kurun onaylama islemini yaptiktan sora sohbet bolumune gelince c yi kaldirip d yi kurmayi denermisiniz birde ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
6.15 çıkmış kendisi güncelliyor şaşırdım :)

civcivim76

civcivim76

Üye
Ne sacma indirme islemi cokmu aradin bunu yahu

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Uygulama güzele benziyor ama sileceğim. Tamamen Türkçe olduğu zaman bu mesajımı alıntılar mısın sana zahmet? Türkçe olmadığı için özelliklerin hepsini kullanamıyorum.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama güzele benziyor ama sileceğim. Tamamen Türkçe olduğu zaman bu mesajımı alıntılar mısın sana zahmet? Türkçe olmadığı için özelliklerin hepsini kullanamıyorum.
Tmm krdesim

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
civcivim76

civcivim76

Üye
Teşekkürler yanliz guncelleme yapinca offline özelliği calismiyor.Bu haliyle gayet başarılı. Tesekkurler

ır4dex

Üye
S.a
Acaba whatsapp'ın bu sürümünde ios'taki gibi mesajı görsek dahi , mesaj görülmemiş gibi tek tiki (iletilme durumu) halinde kalma özelliği varmı? Biraz karışık anlattım galiba kusura bakmayın ama yardim ederseniz sevinirim.

eren2934

eren2934

Üye
S.a
Acaba whatsapp'ın bu sürümünde ios'taki gibi mesajı görsek dahi , mesaj görülmemiş gibi tek tiki (iletilme durumu) halinde kalma özelliği varmı? Biraz karışık anlattım galiba kusura bakmayın ama yardim ederseniz sevinirim.
Cevrimdisi gorunebilirsiniz ama o dediginiz olmaz.cevrimdisi gorunup okuyun sonra telefona hic bakmadigim icin mesajini gec gordum dersiniz ama bunu demeden once tekrar cevrimici yapin

• Beğen
Tepkiler: ır4dex
TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
S.a
Tek tik kalabilir iostaki gibi o ozellik var ama nasi yapildigini bilmiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: ır4dex
fatih793

fatih793

Üye
:tşk:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
C ile D arasındaki fark ne ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
c'yi de kurabilirsiniz güncellemeleri kontrol edin 15d sürümüne güncelliyor zaten

Üst Alt