Whatsapp N9 (Wazapp) 0.9.16 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Hayat Hızlı

Üye
Peki artık wazapp hayal mi oldu

pRime.

pRime.

Üye
hayır muhtemelen güncellenecek ama o zamana kadar tekrar denemenizi tavsiye ederim, uygulamayı kaldırdıktan sonra eğer hala duruyorsa home/user dizinindeki .wazapp klasörünü silin. Sonra tekrar kurup kaydolmayı deneyin.

aysunn92

Üye
nihtly indirdiğimde whatsapp iconu bazı yerlerde kırmızı çıkıyor bunun sebebi nedir ? Bir de giriş yaparken yeşil değil de siyah renk var yeşil yerine. bu normal mi arkadaşlar ?
nihtly işime yaradı, ayrıca teşekkür ederim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
calisiyorsa sorun yapmayin. resmi uygulama degil cunku.

Hayat Hızlı

Üye
wazapp hala yok ;(

- - - Eklendi - - -

bu sürümün linkini yazabilir misiniz, ben delirmeden :)

- - - Eklendi - - -

ben gelen aramaları mesajları engellemek için mağazadan privacy pro indirdim. Bunu silemiyorum.kendini gizledi. Yardım edin bana :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Dosya yöneticisinden silmeyi denediniz mi?

pRime.

pRime.

Üye
wazapp hala yok ;(
bu sürümün linkini yazabilir misiniz, ben delirmeden :)
Arkadaşım son sürüm bu: http://www.maxicep.com/attachments/162815d1373981056/ iki sayfa geride paylaşıldı kaç defa söyledik.

ben gelen aramaları mesajları engellemek için mağazadan privacy pro indirdim. Bunu silemiyorum.kendini gizledi. Yardım edin bana :(
ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet'e gidip tüm yüklü uygulamaları görebilirsin. ana ekranda olmayıp yüklü olanların hepsi burada bulunur ve mutlaka görünür. kaldırılamama gibi bir şansı da yoktur. eğer hala kaldırılamıyorsa terminalden bir güzel kaldırırız.

Hayat Hızlı

Üye
privacy pro yu aynı şekilde uygulamalarda buluyorum tarifteki gibi fakat kaldır imleci sönük ya da işlem yapılamıyor uygulama hala açık diyor. Fakat anasayfada gözükmüyor. Magazda yorumları okudım çogu bundan şikayetçi. Zaten program istediğim gibi çalışmadı, istemedigim cagri ve mesajlar göstermesin dedim bu bir seferlik ekranda okutup menüden cıkıncaya dek gösteriyor, bir nevi gizlirehber gibi.

- - - Eklendi - - -

privacy pro yu aynı şekilde uygulamalarda buluyorum tarifteki gibi fakat kaldır imleci sönük ya da işlem yapılamıyor uygulama hala açık diyor. Fakat anasayfada gözükmüyor. Magazda yorumları okudım çogu bundan şikayetçi. Zaten program istediğim gibi çalışmadı, istemedigim cagri ve mesajlar göstermesin dedim bu bir seferlik ekranda okutup menüden cıkıncaya dek gösteriyor, bir nevi gizlirehber gibi.

- - - Eklendi - - -

Wazap da sending registration request diyor 20 dakikadır. Teknoloji bilmez yaptı bu n9 beni :/

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
prıvacy pro'yu kaldırmak için telefonu kapatıp açın menü ekranı geldiğinde hemen ayarlardan uygulamaları yönet'e girip silmek istediğiniz uygulamayı kaldırın.
Bunu hızlı bir şekilde yapmanız lazım

Hayat Hızlı

Üye
Engin size cok teşekkür ederim dediginizi hızla yaptım ve oldu. Wasap da ben uyırken yüklenmiş.:) benden iyisi yok

herofahri

Üye
bende yükledim numaramı yazdım ama waiting for sms taking too long diyo.beklıyom hç bişi gelmiyo

isailkerakkoc

Üye
Benim telefonumda Yükleme kesintiye ugradı diyor yardımcı olabilecek varmı :(

fnldstntn

Üye
Yeni sürüm...

- - - Eklendi - - -

Changelog:
* Fixed registration. Tried to implement new authBlob with nextChallenge functionality. Passing actual mnc and mcc to registration parameters. Less chance to get banned now.
* Fixed Cote d'Ivoire phone detection
* Fixed broadcast. Now work with actual broadcast API and shouldnt ban if used frequently
* Fixed conversation error if group subject is empty
* Implemented new Yowsup pictureId flags for signals, but not used
* Removed wazapp.im updater
* Wazapp can be launched if no sim card inserted. New account with zeroes imsi will be created. You can edit utilities.py with your imsi to be able to use existig account without sim card.

• Beğen
Tepkiler: Lante21
Lante21

Lante21

Üye
25 sürümünü yükledim bağlanıyor yazıyor öyle kalıyor. sildim tekrar 24 sürüme geri döndüm :)
24 şuan çok iyi çalışıyor

fnldstntn

Üye

pRime.

pRime.

Üye
güncelleme üzerine güncelleme. :)

fnldstntn

Üye

fnldstntn

Üye

- - - Eklendi - - -

http://harmattan.openrepos.net/coderus/pool/main/w/wazapp/wazapp_0.9.20.0nightly30_armel.deb

- - - Eklendi - - -

http://harmattan.openrepos.net/coderus/pool/main/w/wazapp/wazapp_0.9.20.0nightly31_armel.deb

fnldstntn

Üye

xewo

xewo

Üye
tesekkurler fakat ben yukluyorum ama şifre gonderiliyor diyor bir turlu şifre gelmedi

- - - Eklendi - - -

tesekkurler fakat ben yukluyorum ama şifre gonderiliyor diyor bir turlu şifre gelmedi

- - - Eklendi - - -

Üst Alt