WhatsApp Messenger v2.16[54] orjinal <-> modded version C-E-F [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

salock

salock

Üye
Ben şöyle bir çözüm buldum: İnterneti kapatttım. Tarihi geriye aldım(29 Haziran yaptım). Daha sonra Whattsap'ı kapattım(Closewhastapp programı ile, telefonu yeniden başlatınca da olur)Sonra interneti açmadan Whatsapp'a girdim ve açıldı. Sonra interneti açınca mesajlar da geldi yani eskisi gibi çalışmaya başladı. (Nokia 603 te denedim.)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Ben şöyle bir çözüm buldum: İnterneti kapatttım. Tarihi geriye aldım(29 Haziran yaptım). Daha sonra Whattsap'ı kapattım(Closewhastapp programı ile, telefonu yeniden başlatınca da olur)Sonra interneti açmadan Whatsapp'a girdim ve açıldı. Sonra interneti açınca mesajlar da geldi yani eskisi gibi çalışmaya başladı. (Nokia 603 te denedim.)
Bende öyle yaptım sağol. Ama ne kadar süre idare edebilir ki?

clairx

Üye
ben tarihi geri aldım neti de kestim ama açılmıyor. Closewhatsapp yükleyemedim. Nasıl yapabilirim?

Cadillac34

Üye
Telefonun modeli ne?

muratbilgin123

Üye
benimde olmadı telefon c5-00
"Doğrulama
Bağlanamıyor,Internete bağlı olduğunuzdan emin olun ve tekrar deneyin"

mesajı çıkıyor.

KenanGT

Üye
+1

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Akın Orta yaparsa yapar artık. Yapabilirse millet Instagram'dan daha çok talep eder.

• Beğen
Tepkiler: Hasand.

Cadillac34

Üye
Akın Orta yaparsa yapar artık. Yapabilirse millet Instagram'dan daha çok talep eder.
Onun uğraşacağını sanmıyorum ama mesele WhatsApp yetkilileriyle alakalı. Sunucuları kapattıktan sonra ne desek boş.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

muratbilgin123

Üye
whatsappı artık mobil değil pc üzerinden kullanıyorum

Cadillac34

Üye
Herkesin mi sorunu var anlamadım gitti. :D Madem Symbian WhatsApp derdimiz var peki bu sorunu nereye ileteceğiz?
whatsappı artık mobil değil pc üzerinden kullanıyorum
Bilgisayardan nasıl kullanıyorsun ya?

muratbilgin123

Üye
çok basit android emulatör programlar var, onlar üzerinden rahatça kullanılabiliyor.

Üst Alt