WhatsApp bitti gitti....

Sponsorlu Bağlantılar

biltek

biltek

Üye
microsoft'a yazıklar olsun :(

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: bveo1990 ve supragt

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Her mobil işletim sistemi denemeleri kullanıcı yüzüstü bırakıldı.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Aynen Yedekleyemedim Bile Aldı Gittiler Uygulamayı :D Neyse Satışa Çıkartma Zamanı Geldi :D
Bu telefonlardan elinde olanlar s3 s4 gibi telefonlarla takas edip elden çıkarsınlar.
neden satsınlar ki? eski olmaları bir yana platformları gereği dezavantajlılar.
beş para etmez demiyorum elbet ama şahsen ben satmazdım, lumia 925i zorunluluktan satmıştım şimdi olsada arada kurcalasam diye bakıyorum.
eski günlerin bir anısı olarak kenarda dursun :D

mersimersi33

mersimersi33

Üye
Win Phone işletimli cihazların mimarisi ve işlemcisi nedir? Cihaza android full partitions ları kurup androide çevirme imkanı var ancak bir kaç sorun olacaktır ki bunlar sürücüler ve hafıza paylaşımı zamanında yapmıştım ve o yaptığım sistemde cihaz sorunsuz çalıştı. xda da anlatımlarım var inceleyiniz

Emre

Üye
Yazıktır, ayıptır be

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Microsoft bunu ilk defa yapmıyor. Tüketicinin Microsoft'a güvenmesi de garip.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Orası öyle . Kullanabildiğinin sonuna kadar kullan. Bende X2-00 var , dahili antenli radyosu var . İstediğin yerde kulaklık takmadan radyoyu aç dinle böyle bir telefon depremde çok lazım olur. Çıkartılabilir bataryası olması da çok hoş .
bu telefonlar gayette sağlam. Aslında parası olanların deprem çantasında bir kaç tane bulundurması lazım :ehe

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
supragt

supragt

Üye
konu ile pek alakası yok ama tarayıcıdan internete bile girilmediği söyleniyor doğru mu acaba ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
konu ile pek alakası yok ama tarayıcıdan internete bile girilmediği söyleniyor doğru mu acaba ?
O kadar da değil. Ama symbian gibi opera mini olmadığı için bir süre sonra tarayıcı bozulacak.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve supragt
serinaga

serinaga

Üye
Microsoft Edge kullanıldığı için yakın bir zamanda bozulmaz tarayıcı merak etmeyin, ben çatır çatır kullanıyorum doğrusu ...

• Beğen
Tepkiler: supragt
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
supragt

supragt

Üye
Windows 10 mobil telefonlarda winsta programı kullanan var mı ? androiddeki instagram gibi özel mesaj atılıyor mu ?

AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
Whatsapp desteği olsa androidi anında bırakırdım. Ama işte özellikle benim gibi çoğu işini Whatsapp'tan halleden insanlar için maalesef android şart oldu.
:'(

ByEmre221

ByEmre221

Üye
Kullanılmaz diye günlük kullanım için dedim. Bende de Nokia N93 vardı ara sıra öylesine kullanıyordum , arızalandı. Bulabilirsem Nokia 6600 ya da 6630 alacağım.
Ah 6630 <3

• Beğen
Tepkiler: supragt
PinballWizard

PinballWizard

Üye
önceki sürümü indiremiyor musun önceki indirme listen üzerinden