WhatsApp bitti gitti....

Sponsorlu Bağlantılar

ubeyd

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp bitti gitti....

• Beğenmedim
Tepkiler: TheNightMare. ve Ozan

Baydırman

Baydırman

Moderator
Geçmiş olsun.

PALA.

PALA.

Üye
Kara ambar symbiancılar derneği üyeleri olarak, büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: köprülü, musleysa, Selim Baltaci ve 3 diğerleri

skynet

Üye
Whatsapp gitti bunlar hala güncelleme yolluyorlar :)

hussky

hussky

Üye
emektar sadece telefon etmeye yarıyor artık :D

• Beğen
Tepkiler: serinaga
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aynen Yedekleyemedim Bile Aldı Gittiler Uygulamayı :D Neyse Satışa Çıkartma Zamanı Geldi :D

kenan2k

Üye
Selam Arkadaşlar: cihaz güncelleme aldı ama whatsapp gitti. Telegramla yola devam :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
serinaga

serinaga

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: z.turk30, MAERKEK ve serinaga
snapdroid

snapdroid

Üye
Ahh bu microfost

Nokia yıda aldı gitti şimdi whatsapp bile yok. Belki whatsapp web ile tarayıcıdan kullanabilirsiniz. Bir telefona sizin simi takıp wp kurun. Sonra o telefondan wp açıp sizin telefonun tarayıcısından wp webi açıp o şekil kullanabilirsiniz belki

serinaga

serinaga

Üye
İşin kötü tarafı Whatsapp veri tabanını ne yazık ki başka bir platforma taşıyamıyorsunuz, herşey OneDrive yada Telefon hafızasında kalıyor ...
Ben bunu daha önceden farkettiğim için çoktaaan Whatsapp'ı Android'e taşımıştım, zamanla Windows veri tabanına ihtiyaç kalmamıştı, ama aniden gidince hazırlık yapmayanlar varsa çok kötü oldu bu :bilmm

supragt

supragt

Üye
Kara ambar symbiancılar derneği üyeleri olarak, büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...

Symbian çok eskide kaldı şahsen Symbiancı olsaydım yine kullanmazdım bir çok arkadaşımla whatsapp üzerinden konuşuyorum ama Windows 10 Mobile hala yeni bir işletim sistemi sayılır Lumia 950 XL gibi cihazlara yazık oldu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Symbian çok eskide kaldı şahsen Symbiancı olsaydım yine kullanmazdım bir çok arkadaşımla whatsapp üzerinden konuşuyorum ama Windows 10 Mobile hala yeni bir işletim sistemi sayılır Lumia 950 XL gibi cihazlara yazık oldu.
Haklısınız. Bizde işte elimizdekini sonuna kadar idare ediyoruz.
Şu 5g yaygınlaşsın diye bekliyorum. Emeklisi gelip, yaşa takılan telefon bunlar :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve supragt
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu telefonlardan elinde olanlar s3 s4 gibi telefonlarla takas edip elden çıkarsınlar.

serinaga

serinaga

Üye
Takasa gerek yok, telefonlar halen iş görüyor, artık Profesyonel fotoğraf çekimleri için kullanıyorum, video izliyorum, şarkı dinliyorum, alternatif uygulamalar ile sosyal medyadayım, en önemlisi ALO diyorum :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Takasa gerek yok, telefonlar halen iş görüyor, artık Profesyonel fotoğraf çekimleri için kullanıyorum, video izliyorum, şarkı dinliyorum, alternatif uygulamalar ile sosyal medyadayım, en önemlisi ALO diyorum :biggrin:
Orası öyle . Kullanabildiğinin sonuna kadar kullan. Bende X2-00 var , dahili antenli radyosu var . İstediğin yerde kulaklık takmadan radyoyu aç dinle böyle bir telefon depremde çok lazım olur. Çıkartılabilir bataryası olması da çok hoş .

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nostalji yaşamak isteyenlerin tercihi , şekil olsun diye e7-00 almayı düşünüyorum . Ekran altından çıkan kayar klavye mükemmel. Hat vs takmayacaksın. Android telefondan internet aktarıp kullanacaksın.

supragt

supragt

Üye
Nostalji yaşamak isteyenlerin tercihi , şekil olsun diye e7-00 almayı düşünüyorum . Ekran altından çıkan kayar klavye mükemmel. Hat vs takmayacaksın. Android telefondan internet aktarıp kullanacaksın.

Kullanılmaz diye günlük kullanım için dedim. Bende de Nokia N93 vardı ara sıra öylesine kullanıyordum , arızalandı. Bulabilirsem Nokia 6600 ya da 6630 alacağım.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve MAERKEK