WhatsApp 2.11.762 Symbian İçin Güncelleme Geldi Resmi Siteden!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bbakkus

bbakkus

Üye
bende var lanet okumak istemiyorum ama oluyo ya :(

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
bbakkus

bbakkus

Üye
bilmiyorum ki 609 da yoktu

• Beğen
bbakkus

bbakkus

Üye
silemem ki sürekli mesaj geliyor

• Beğen

muzafferoz19

Üye
Bildiğin Beyaz? Yazı Şeklide Önemli Yazının Rengi Nedir? Yaparım Sorun Yok Ama Arka Plan Olsa Daha İyi Beyaz akşamları Sorun Olabilir + Şarjinida Biraz Etkiler

Evet. Yazı rengi siyah yada evolve mavisi olabilir. Siyah daha iyi durur galiba :)

• Beğen

bulsssss

Üye
resmi sitesi 609 indiriyor

• Beğen
bbakkus

bbakkus

Üye
kendi tarayıcısından gir 7xx gösteriyo

• Beğen

bulsssss

Üye
@bbakkus
@DarkredBlue61
teşekkürler. Kendi nokia tarayıcısından girince güncellendi. Opera kullanıyorum genelde sağ olun. Bu arada hocam yalancısınız demedim mesajım kısa olunca yanlış anladınız sanırım;)

• Beğen
Tepkiler: bbakkus ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
@bbakkus
@DarkredBlue61
teşekkürler. Kendi nokia tarayıcısından girince güncellendi. Opera kullanıyorum genelde sağ olun. Bu arada hocam yalancısınız demedim mesajım kısa olunca yanlış anladınız sanırım;)
Fark Eden Birşey Yok OPeradanda Girsen Sayfayi Yenileceğinde Oto 607 771 Arasında Gider Gelir

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ooo teşekkürler sayende haberim oldu. Orjinal telefon tarayıcısında gösteriyor yeni sürümü(2.11.786) ama bilgisayardan bakınca 609 ile biten sürümünü gösteriyor. Garip bir durum ancak yeni sürümü çok beğendim ama mavi tık olayı bize gelmemiş daha tıklar renksiz kalıyo bu sefer. Yeni güncellemeyi bekliyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
Ooo teşekkürler sayende haberim oldu. Orjinal telefon tarayıcısında gösteriyor yeni sürümü(2.11.786) ama bilgisayardan bakınca 609 ile biten sürümünü gösteriyor. Garip bir durum ancak yeni sürümü çok beğendim ama mavi tık olayı bize gelmemiş daha tıklar renksiz kalıyo bu sefer. Yeni güncellemeyi bekliyorum.
786 olanı mı bekliyor sun ?

Üst Alt