Wentto F8 Yorumlarınız ve Önerileriniz Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Vallayi yoruldum yirmi tlye hallet.

farizabi

Üye
Vallayi yoruldum yirmi tlye hallet.

Hiç Bi Şey Yapmadin Kardeşim 20 lira Çok Nakit Sorunumu Var Sen Dosyalari Cd yada Dvd Ye Atarsın Kargola Karşıdan Ödemeli Olarak Gönderirsin Bende Alirim Olay Basit =)

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Kardeşim ben on üç yaş ve okullar başladı!

farizabi

Üye
Kardeşim ben on üç yaş ve okullar başladı!

Olabilirim Kardeşim Bende 22 Yaşındayim Ben Sana Hemen Dvd Ye At Demiyorum Kİ Musait Olduğunu Bi Hafta Sonu Dvd Ye Yaz Bi Kargo Ya Gönder Karşıdan Ödemeli =)

farizabi

Üye
Yok Mu Yardimci Olacak Biri =(

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Yirmi TL!

rozdogan

Üye
F8 ALACAK ARKADAŞ VARSA ELİNE ALIP BAKMAYI BİLE DÜŞÜNMESİN DEĞMEZ.
kullanmayan yazmasın dedi arkadaşımız.ben kullanıyorum ve hiç birşeyinden memnun değilim.bu haftada tamamen ekrarnı gitti.
servis desteğimi? rezalet ya.fikayı arıyorsun telefona bakan yok.filkaya gidiyorsun 15 gün sonra teli gel al diyorlar.
verilen paraya yazık arkadaşlar.

serkanakcin

Üye
Sonuçta çin tel i.beklentinin fazla olmaması lazım,her şeyden biraz biraz var o şekilde düşünün.ben memnunum.dediğim gibi beklenti meselesi.Ama fiyat fazla 480.00tl demişler.ben daha ucuza almıştım.fotoğraf kalitesi iyi değil.kendi çektiği video da.ama uygun formatta yüklediğiniz mp4 3gp videoları oynatıyor.bende birkaç film ve müzik klipleri yüklü h.kartınıza göre yüklersiniz.gps dışarda sorunsuz.evde çekmeyebilir.yerine göre değişiyor.genel olarak fena değil ama dedğim gibi 480 tl buna verene kadar başka bir tel. alınabilir

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Emredersin ben birşey diyeyim mi?, oraya gidersin yeri versiyon yüklersin olay bu kadar.

mustafasasi

Üye
yolla msni ben sana yollayım

--------------- Ekleme ---------------

yolla msn ni yollayım

sinka251

Üye
kesinlikle tavsiye etmiyorum 2 kere servise gitti kalibrasyon ayarı bozuldu kendi içindeki ayardan ayarlanmıyor birde ikide bir ısığı yanıyor cepten cıkarırken şarzı cabuk bitiyor alıpta pişman olmayın

red

Üye
Türkçeleştirmesini kim yaptıysa çok kötü. Genel olarak ortalama bir telefon.

Premax

Premax

Üye
480 tl fazla f8 icin. etse etse 250-3oo eder

olcay27

Üye
480 tl fazla f8 icin.. 350 tl

----------Eklendi @ 12:42:16 ---------- Yazıldı @ 12:36:09 ----------

Flowers her tür remix mixini istiyorum

tutkuozlenen

Üye
Nokiadan şaşmayin derim