Wentto F8 Yorumlarınız ve Önerileriniz Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

TheRkuT

TheRkuT

Üye
    Konu Sahibi
Wentto F8 Yorumlarınız ve Önerileriniz Nedir?
Arkadaşlar Şu an N95 8Gb ve 6300 beraber kullanmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden çift hatlı bir telefona geçiş yapmam gerekiyor. Gerekiyor ama kaliteli bir ürün bulamadım bir türlü. Dün Wentto F8 diye bi telefon gördüm, bir telefoncuya gidip kurcaladım biraz. Özellik olarak bakıldığında harika bir telefona benziyor. GPS Navigasyon en dikkat çekici özelliği lakin birkaç forumda gezdikten sonra GPS'inin çok kötü olduğu şeklinde yorumlar okudum. Fiyat olarak 480Lira çekti. Şimdi bu kadar para vereceğiz, kullanacağım telefonda parasının hakkını vermeli. Bu telefon verecek gibi ama kullanan arkadaşlardan Genel olarak telefon için bi yorum almak istiyorum. Ayrıca GPS'e radar uyarısınında eklenebildiğini söyledi (diğer bazı modellere yüklenebildiğini biliyorum fakat bu telefona yüklenebiliyor mu tereddütteyim) aslı astarı var mıdır bilmiyorum... Umarım kullanan arkadaşlarımız vardır aramızda...

Kullanmasanız bile okuyan arkadaşlardan başka önerilerde rica ediyorum...

Şimdiden bilgi(ler) için çok teşekkür ederim...

Telefonun Özellikleri;

Ürün Özellikleri : Renk Siyah Çift Hatlı Var ( Tek İşlemcili ) Genel Özellikleri Boyutlar 114.7*61.8*13.6 mm Ağırlık 95 gr. Şebeke 850/900/1800/1900 Ajanda Var Alarm Var Titreşim Var Hesap Makinesi Var Java Desteği Var HandsFree (Eller Serbest) Var Resimli Telefon Defteri Var Ses Kayıt Var Sesli Arama Yok Ortam Sesleri Kayıt Var Kronometre Var Bas Konuş Yok İşletim Sistemi Standart Zil Tipi Polifonik , MP3 Telefon Tipi Bar Tipi Güç Özellikleri Bekleme Süresi Maksimum 240 saat Pil Türü Li-Ion Pil Gücü 950 mAh Konuşma Süresi Maksimum 5 saat Bağlantı Özellikleri Bluetooth Var Wi-Fi. 802.11 b/g Bağlantı Özellikleri Dahili Modem Yok GPRS Class 10 GPS Var Assisted GPS Yok EDGE Yok 3G Yok Bağlantı Özellikleri Push E-mail Yok E-mail Desteği Var WAP Versiyon 2.0 Infra Red (Kızıl Ötesi) Yok PC Senkronizasyonu Var Kamera Özellikleri Görüntülü Konuşma Yok Entegre Kamera Var Kamera Çözünürlüğü 3.15 Megapixel Kamera Zoom 5x Sesli Video Kayıt Var Video Oynatma Var Entegre Flaş Var Eğlence MP3 Çalma Var TV Özelliği Var ( Analog ) Radyo Var MMS Var Oyun Var Hafıza Özellikleri Telefon Hafızası Var Telefon Rehberi Hafızası 500+250 sim1+250 sim2 Arttırılabilir Hafıza Var Hafıza Kartı Tipi Micro SD Ekran Özellikleri Ekran Tipi TFT Dokunmatik Ekran Var Ekran Çözünürlüğü 240 x 320 Piksel Ekran Renk Çözünürlüğü 256K Renk Diğer Paket İçeriği 2 Batarya ,Şarz Cihazı ,Kulaklık ,USB ,Araç Şarjı,Kullanım Klavuzu,2GB Hafıza Kartı Açıklama Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilmemektedir.
Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.

mKcReat!Ve

mKcReat!Ve

Üye
kardeş telefon güzel görünüyor . çin malı dimi bu? özellikleri vs iyi ama . nokia ile bir deil. nokianın kamera olarak 2 mp si çin mallarının nerdeyse 5 mp line denk geliyor . bi kaç arkadaş almışlar çin malı ama 5-10 gün dayanmadı vs gibi şeyler söylüyorlar. ama yine de sen bilirsin benim görüşüm bu :oke:

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
çin malına okadar para verme.......

doganoz

Üye
arkadaslar ben 5 gun once aldım gayet memnunum,tavsiye ederim.gps ide gayet guzel hıcbır sıkıntı yok,
ayrıca cok hafıf

burak kenan

Üye
Arkadasım ben hiç tavsiye etmıyorum . Navigasyonu orda gösterdıgı gıbı degıl bı kere hiç uyumlu oyun yok zaten kendı ıcınde oyunda yok . Navigasyondan veya fotograf cekmeeden fln alıyosan alma ama gerısı sana kalmıs ayrı bı özellık yok bunun yerıne illa wentto alıcaksan wentto f003 al ben 1 ay önce f8 aldım ve şuan memnun degılım

samit

Üye
Ben alalı 2 gün oldu, bu zamana kadar Nokia kullanan birisi olarak bu fiyata mükemmel diyebilirim. Navigasyon şahane, tv çok güzel çekiyor, çift sim kart iyi çalışıyor, çok hafif, kasası şık, ekran gayet büyük ve navi tuşu çok kullanışlı. Hafıza kartı çok küçük (2 GB) haritalarla yüklü geldiği için 400 MB kadar boşluk var, bir de kamerası 3.2 MP değil, 1.3... Ama LED flash olduğu için o da işinizi görür diyebilirim, çünkü fotoğrafta iş ışığa bakıyor.

darknesman25

Üye
merhaba bence çok güzek bir telefon.gps kullanımı kolay 2 gündür kullanıyorum.hiç bir sorun görmedim

suikasit

Üye
arkadaşlar 10 gün önce aldım telefon gayet güzel micden ses az gidiyordu onuda com1 ayarlarından ayarladım hiçbir sorun yok gps durumu gayet iyi kameradan fazla bir şey beklemeyin wifi harika

SarpDerun

Üye
arkadaşlar bu telefonun üzerindeki işletim sistemi nedir. sadece gps olması yetmiyor.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
guzel telefona benziyor ben askerdeyken almistim bi cin mali valla gayet guzel saglamdi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
nokiadan vazgeçme arkadaşım :oke:

cenk kural

Üye
arkadaşlar bende f8 aldım internetin olmadığı yerlerde maillerimi alıp göndermem lazım gprs ayarlarını yapmak istedim ancak TURKCELL-GPRS TELEFONDA YOPK NASIL YAPACAĞIM BİLEN VARMI

chevrolet1

Üye
Kullanmayanlar lütfen yorum yazmasın bu telefon için .Gerçek bir kullanıcı olarak Ankarada navigasyon kullanan gerçek bir kişi olarak bu cihaz süperrrrrrrr. Navigasyon nedir bilmeyen adamların yorumlarını kesinlikle aldırış etmeyin.Adamlar yanlı yazılar yazıyor.Kullanıcı olarak söylüyorum, mutlaka bir nokia kalitesinde değil ama özellik olarak bu cihazdaki wifi+gps navigasyon nokiada olsa en az 3kat fazla para isterlerdi.Kalitesi ise yetili servisi, aradığında muhatap bulabileceğin birileri var ve açıkçası hizmette harika.Özellikle servis sorumlusu ayten hanıma çok teşekkür ediyorum...

suikasit

Üye
servis o kadar iyi değil ama telefon harika o fiyata aynı özellikte telefonlar 1300tl

mertsalih

Üye
ben 3 aydır kullanı yorum wento f8 ama ekranı 3 gün önce catladı cebimdeyken kendiliginden navigasyon harika ayrıca sesli navigasyon sanırım iphonelerdeki sesli deyil veya digerleri kamera pek iyi degil bence pek okadar güzel bir telefon degil tavsiye etmem ben ekranını yaptırmadım evde bir köşeye attım yaptırmayıda düşünmüyorum

chevrolet1

Üye
hala navigasyonu sesli olmadığı söyleyen kör cahiller yorum yapıyor,dokunmatiğinin çok kötü olduğunu yazan gerçek kullanıcı olmayan arkadaşlar var.Lütfen telefonu eline alan ve kullanan kişiler yorum yazsınlar.Çamur at izi kalır mantığıyla ne yapmaya çalışıyorsunuz.399 tl ye alınabilecek navigasyonlu çift hatlı tv li bir başka telefon yok.Bu markanın savunuculuğunu da yapmıyorum ama sezarın hakkını sezara verin.F8 ve diğerleri diye net konuşuyorum.Sakın olaki bu telefona basit çin telefonu yakıştırması yapmayın.Gönül rahatlığıyla alın ve kullanın, paranızın en az 3 katı hizmet ve kalite bulacaksınız bu cihazda...

nezahatyuksel

Üye
ya samit kardeşim bu telefonun navigasyonu nasıl türkçe oluyor veya nasıl ayarlıyoruz.Sen kullanıyorsun neye dikkat edelim .selamlar

tsdmr

Üye
bende 2 haftadır wnetto f8 kulllanıorum çok gsll bir telefon kullanışlı ama birşeyler sormak istiyorum bu telefona uyumlu program ve oyun vardır muhakkak ama nasıl bulabılırız yardımcı olursanız sevinirim

otelci

Üye
ben daha 3gündür wentto f8 kullanıyorum.genel olarak çok güzel bir telefon.benim bir sıkıntım var .3gündür kullandığım navigasyon bugün çalışmamaya başladı.fabrika ayarlarını geri yükledim ama yine çalışmıyor.bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar lütfen.şimdiden teşekkürler

uk26

Üye
arkadaşlar bende almayı düşünüyorum.tek istegim buradakı gps yazılımının ne oldugu ve sürüm bilgisi.....

Üst Alt