WeeWheel v1.20 S60v5 [ Uzaktan - Joystick Oyun Oynama Sensörü ]

Sponsorlu Bağlantılar

everest11

everest11

Üye
everest11 dostum ben com port olayında takılıorum... bt programında com 17 gözüküyo ama weewheelde com 5ten başka yok... bi yardımcı olursan sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

dün gece com portu ayarladım ancak şimdi weewheeldeki x y z koordinat sistemini ayarlayamıorum
Sınırlı Sayıda Oyunda Calısmaktadır Ayrıca Bluethoot Varsa Com Ekle Yapın Sonrada Python Dan View Blutooth Acın Baglanın Pc Bu kadar

sistem6565

sistem6565

Üye
tşk ler..

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi

wagh

Üye
faydalı bir konu.Allah razı olsun.

ookkaayy

ookkaayy

Üye
arkadaşlar bende sony ericson satio var çalışırmı onda bide vıfı ile pc baglan yazmışınız nası yani wifi ile oyun oynamak içinmi pc baglanıyoz yoksa böle dosyalara flan girebiliyozmu

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
"WeeWheel programı oyunları telefondaki sensörle kontrol etmenizi sağlar.
Maxicep.com - WeeWheel ile Telefonu Direksiyona dönüştürmek [Kopyala yapıştır konu değil, denendi!]
Gerekenler:
Telefonunuzda Python ve Python Script Shell Yüklü olmalı
Bilgisayara kurulan PPjoy programı
Bilgisayara kurulan WeeWheel programı.
Bilgisayarınızda bluetooth olmalı.

Buraya dikkat!
Cihazınız s60v3 fp1 ise (N95 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 3rd olarak seçiniz. Cihazınınz s60v3 fp2 ise (N79, N96 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 5th olarak seçiniz.
Cihazınınz s60v5 ise (5530, 5800 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 5th olarak seçiniz.

Download
Buradan weewheel programını indirebilirsiniz. Windowsu 32 bit olanlar x86'yı, 64 bit olanlar x64'ü seçsin.

Free Download - PPJoy - System Utilities::Miscellaneous Utilities - Simtel.net
Buradan da PPjoy programını indirin.

Bu program konu olarak birkaç kere koyulmuş, fakat bunlar google çeviri ya da saçma sapan kopyala yapıştır şeklinde olduğu için kimsenin hiçbir işine yaramamış. Ben bizzat programla oyun oynadım, araç kullandım. Yardımcı olurum. Ama benden tam olarak nasıl kurulduğunu istemeyin. Çünkü bunun için hazır bir anlatım var ve son derece basit anlatmış, ben de oradan kurdum zaten. Azıcık ingilizceniz varsa halledersiniz. Hiç ingilizceniz olmasa bile resimlerden yaparsınız.

İşte anlatım dosyası:

Kurulumda takıldığınız yerlerde sorun, yardımcı olmaya çalışacağım."

bu açıklamalar için http://www.maxicep.com/uyeler/uye-305287/halil_gs_94/ arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Soneday

Soneday

Üye
Ben yaptım arkadaşlar 5800'da kusursuz olarak çalışıyor.

punqermojo

Üye
teşekkürlerr...N95te sensör oldugunu bilmiyordum :)

fastfoot

Üye
install gerçekleşmiyor...

mahmutka

Üye

arkadaşlar alın size gerçek çalışan link denedim çalşıyor

leonardo08

leonardo08

Üye
herşeyi yükledimde ayarlıyamadım bağladım ayar bölümüne geçtim kaldım :vur :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Herşeyi Ayarladım COM Açıyorum Sonra Telefondan Pythonu Açıp Bağlanıyorum Sonra Birden WeeWheel Çalışmayı Durdurdu Diyor Ne Yapabilirim Bilen Varsa Yardımcı Olabilir Mi ???

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Herşeyi Ayarladım COM Açıyorum Sonra Telefondan Pythonu Açıp Bağlanıyorum Sonra Birden WeeWheel Çalışmayı Durdurdu Diyor Ne Yapabilirim Bilen Varsa Yardımcı Olabilir Mi ???

Eğer uygulamanın versiyonu, telefonunuz ile uyumsuz ise doğal olarak Sistem çalışmayı durdurdu diyecektir. Fakat uyumlu olduğu halde bu hatayı alıyorsanız, o zaman bu tür programların çalışması ve telefon da Joystick olarak işlev görebilmesi için .Net Framework 2.0 veya 4.0 yazılımını temin edip Sisteminize kurmalısınız. Ayrıca orijinal sitesinden aldığım bilgilere göre WeeWheel açık olduğu sırada Bluetooth'da açık olmalıdır. Çünkü sinyaller bu şekilde gönderilir.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eğer uygulamanın versiyonu, telefonunuz ile uyumsuz ise doğal olarak Sistem çalışmayı durdurdu diyecektir. Fakat uyumlu olduğu halde bu hatayı alıyorsanız, o zaman bu tür programların çalışması ve telefon da Joystick olarak işlev görebilmesi için .Net Framework 2.0 veya 4.0 yazılımını temin edip Sisteminize kurmalısınız. Ayrıca orijinal sitesinden aldığım bilgilere göre WeeWheel açık olduğu sırada Bluetooth'da açık olmalıdır. Çünkü sinyaller bu şekilde gönderilir.

Cevabın İcin Teşekkürler. Herşey Hali Hazırda Bluetooth Falanda Açık Bağlanıyor Sonradan Uygulama Hata Veriyor İşte. Telefon Uyumsuz Değildir De Bilgisayarla İlgili Bi Şey Şimdi Windows 7 Kurulu Bi Ara XP Kuruyum Deneyim İnş O Zaman Olur

kaptannova

Üye

Cevabın İcin Teşekkürler. Herşey Hali Hazırda Bluetooth Falanda Açık Bağlanıyor Sonradan Uygulama Hata Veriyor İşte. Telefon Uyumsuz Değildir De Bilgisayarla İlgili Bi Şey Şimdi Windows 7 Kurulu Bi Ara XP Kuruyum Deneyim İnş O Zaman Olur

win7 varsa yönetici olarak çalıştır. uyumluluk olarakta winxp sp3 yap

KINGDOOM

Üye
Arkadaşlar emeğinize sağlık ama bir sorum olacak.Ben weewheel i bilgisayarıma yükledim portu falan ayarladım ama waiting for phython connection diyor anladığım kadarıyla bunun telefon için olan programının da olması gerekiyor.Bu programı signed olarak paylaşabilirseniz çok sevinirim.

caglet

caglet

Üye
çok süper birşey bu...

aakmann

aakmann

Üye
indiremedim yaa telefona yüklenecek bi sis uygulaması varmı :S

babi99999o

Üye
hacı ben herşeyi halletim bi tek bağlandıktan 2-3 saniye sonra cannot write to port gbi bir hata 50-100 kere açılıyor her bir açıldığında aşağdaki acellerometer gostergeleri degisiyor telefonun harektleriyle orantılı olarak ama hatalardan birine tamam tıkladığım anda duruyor x64 win7 ultimate kullanıyorum ppjoy x64u yukledim test moduna geçirdim win7 yi virtual joystick te ekledim herşeyi yaptım olmuyor

Üst Alt