WeeWheel v1.20 S60v5 [ Uzaktan - Joystick Oyun Oynama Sensörü ]

Sponsorlu Bağlantılar

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
WeeWheel v1.20 S60v5 [ Uzaktan - Joystick Oyun Oynama Sensörü ]

Video:

Gerekenler:
Telefonunuzda Python ve Python Script Shell Yüklü olmalı
Bilgisayara kurulan PPjoy programı
Bilgisayara kurulan WeeWheel programı.
Bilgisayarınızda bluetooth olmalı.

Buraya dikkat!
Cihazınız s60v3 fp1 ise (N95 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 3rd olarak seçiniz. Cihazınınz s60v3 fp2 ise (N79, N96 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 5th olarak seçiniz.
Cihazınınz s60v5 ise (5530, 5800 gibi) WeeWheel ayar ekranında 3rd/5th ayarını 5th olarak seçiniz.

Download
Buradan weewheel programını indirebilirsiniz.

Free Download - PPJoy - System Utilities::Miscellaneous Utilities - Simtel.net
Buradan da PPjoy programını indirin.

Bu program konu olarak birkaç kere koyulmuş, fakat bunlar google çeviri ya da saçma sapan kopyala yapıştır şeklinde olduğu için kimsenin hiçbir işine yaramamış. Ben bizzat programla oyun oynadım, araç kullandım. Yardımcı olurum. Ama benden tam olarak nasıl kurulduğunu istemeyin. Çünkü bunun için hazır bir anlatım var ve son derece basit anlatmış, ben de oradan kurdum zaten. Azıcık ingilizceniz varsa halledersiniz. Hiç ingilizceniz olmasa bile resimlerden yaparsınız.

İşte anlatım dosyası:

Kurulumda takıldığınız yerlerde sorun, yardımcı olmaya çalışacağım."
bu açıklamalar için http://www.maxicep.com/uyeler/uye-305287/halil_gs_94/ arkadaşımıza teşekkür ederiz.

(Alıntı)

Burda bir emek vardır.Beğendiyseniz teşekkür butonuna basın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersin5559, muratvemine, Perfect! ve 65 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

tolgabc

Üye
Yapabilen var mı? Şahsen çok merak ettim, şu gerekli port ayarlarını nereden bulabilirim?

-Programı bilgisayarıma yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum.. Nedeni nedir sizce? Hata şu şekilde: An error occurred trying to download 'http://www.weewheel.com/WeeWheel.application'.

See the setup log file located at 'C:\Users\ACER\AppData\Local\Temp\VSD6AF6.tmp\install.log' for more information.

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
Yapabilen var mı? Şahsen çok merak ettim, şu gerekli port ayarlarını nereden bulabilirim?

-Programı bilgisayarıma yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum.. Nedeni nedir sizce? Hata şu şekilde: An error occurred trying to download 'http://www.weewheel.com/WeeWheel.application'.

See the setup log file located at 'C:\Users\ACER\AppData\Local\Temp\VSD6AF6.tmp\install.log' for more information.

maalesef suan bulundugum yrde bilgisayar olmadigi icin deneyemeden ekledim.Bilen birileri arkadasa yardimci olursa sevinirim.

fbforever

fbforever

Üye
Denemeye değer.. :oke:

mumi_abi

mumi_abi

Üye
saol kanka gzl paylaşım

buraking_26

Üye
Ya bi yardımcı olun yapamadım telefona bi program yüklemiyormuyuz bunda

muratvemine

muratvemine

Üye
olmuyorr hata yalan dolan dosya koymayın şuraya See the setup log file located at 'C:\Users\murat\AppData\Local\Temp\VSD4C2C.tmp\install.log' for more information.

buraking_26

Üye
Yapmak Mümkün değil yaw çok uğraştım ama telefonun sensörünü bir türlü yapamadım

mekanik

Üye
tıklayın:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler

everest11

everest11

Üye
her seyı yaptım oldu baglandı com 3 vs ama race drıver grıd calıstırmadı herhalde joystıck destegı olan oyunlarda calısıyor

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
everest11 dostum ben com port olayında takılıorum... bt programında com 17 gözüküyo ama weewheelde com 5ten başka yok... bi yardımcı olursan sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

dün gece com portu ayarladım ancak şimdi weewheeldeki x y z koordinat sistemini ayarlayamıorum

idris_35

idris_35

Üye
Paylaşım için cok teşekkürler arkadaşım. Emeğine sağlık ama bunu bi türlü çalıştıramadık.

elagozlu6718

Üye
yaw arkadaslar payton ne yaw kurdum 5800 ama uygulama bulamıyorum

Üst Alt