WebGate SMS Spam Manager v1.10.138 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
WebGate SMS Spam Manager v1.10.138 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned
Sms Engelleme Programının Crac-klenmiş fu-ll sürümü ..

Sadece belirlediğiniz kişilerden sms alabilir , ya da belirlediğiniz noların smslerini engelleyebilirsiniz..

Sms geldiğinde kesinlikle uyarı vermez ( Ses - Ekran ışığı ) Sadece programın içerisinde görebilirsiniz smsyi , ister açar okursunuz ister direk silersiniz size kalmış :oke:

Sitemizde mevcut olan diğer sürümü çalışmıyor o yüzden bunu ekledim .. Sertifikalamanız gerekecek !

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: s_uzun, a_yusuf54, smorken ve 12 diğerleri

mmanyak

mmanyak

Üye
pro guzel kardeş valla eline sağlık :D

macman

macman

Üye
emeğine sağlk

haltie

haltie

Üye
eline emeğine sağlık

Meggat

Üye
çalışmıyor ki dostum.

eposta55

Üye
teşekkürler program için tam aradığım bir programdı..operatörlerden gelen mesajları böylece engelleyebililrim...fakat bu programın engellediğim kişilerden gelen mesejları otomatik olarak silen bir program var mı?çünkü çok biriktiği zaman aç hepsini sil filan....

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
güle güle kullanın Arkadaşlar ..

Flashtecker

Flashtecker

Üye
Eline sağlık güven abi

hakan karakaya

Üye
Hiçbirşey engellediği yok.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hiçbirşey engellediği yok.

Diyerek kestirip atmasak , arkadaşlarımızı da yanıltmasak daha hoş olmaz mı Hakan Kardeş .

Uygulama, sınıfında dünyanın 1 numarasıdır. Webgate orjinal sitesini araştırırsanız bunu görürsünüz.

SORUNSUZCA ÇALIŞMAKTADIR ! Siz becerememişsiniz !

hakan karakaya

Üye
Yok kardeş çalışmıyor. Sorun şu; on yapınca bütün gelen aramaları kesiyo. off yapıp karalisteye yeşil tik koyunca da bütün gelen aramalara izin veriyor. yani her türlü kombinasyonu denedim nafile. emeğin için teşekkür ederim yinede. Epocware handy blacklist kurdum o çalışıyor.

hakan karakaya

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım.

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşım sağol...

ececeee

Üye
sertifikalayınız diyorsunuz da nasıl?????

clementius

Üye
programı indirdim fakat sertifika istiyor.nasıl sertifikalandırılır yardımcı olursanız sevinirim.bilgi ve paylaşım için şimdiden teşekkürler

Üst Alt