Web Browser ile Tüm Dosya Türlerini İndirme (exe, rar, rapid vs.) [OS 9.xx]

Sponsorlu Bağlantılar

major3

Üye
emeğine sağlık..

akin yakici

akin yakici

Üye
paralı sitelerden de bedava indirir mi ??:hmmm :hmmm :hmmm

berk4800

Üye
rar dosyasını açan program rar olduu için bnm tel açmyo rar. .s

jaguvar

Üye
şifre doğru değil lütfen şifreyi verirmisiniz

cobanoglu-24

cobanoglu-24

Üye
eyw.kardeş

(by atmaca)

ferdiera

Üye
sağol

sinanpp

sinanpp

Üye
dosyasını telefon hafızasına kurun. Bu program

devinaski

Üye
Bilindiği gibi standart s60 Nokia tarayıcısı telefonun açabildiği mp3, jar, sis gibi türler haricinde dosya indirmeye izin vermiyor. Bu hile sayesinde Nokia browser'ı ile tüm dosya türlerini (rar, zip, exe, avi, wmv, wma, wav, mov, mpg, vs.. ) download edebileceksiniz. Ayrıca rapidshare gibi paylaşım sitelerinden de sorunsuz dosya çekebilirsiniz. Özellikle MaxiCep'ten rarlı program kurarken epey işe yarayabilir. RAR dosyalarını telefonda açan program forumda bulunuyor o yüzden burada vermeyeceğim. Bu arada kurulumdan önce sertifika olayını bir şekilde halletmenizi tavsiye ediyorum. E51, N95 8GB ve N81 8GB'da test edilmiştir.

KURULUM:
1-Ekteki dosyayı çekin. CoreCodec Player'ı kurun. (Gerekli)
2-"coreplayer.ext" dosyasını x-plore tarzı bir program ile C:\Data klasörüne kopyalayın.
3-"unsigned_S60_firefox_PATCH.sis" dosyasını telefon hafızasına kurun. Bu program sayesinde cep telefonlarına izin vermeyen bazı siteler sizi firefoxtan giriyormuş gibi algılar.

KULLANIM:
-Tarayıcıdan herhangi bir download linkine tıklayın. (Rapidshare da denendi)
-İndirmeye başlamak için Tamam'a basın. İndirme başladığı an Gizle'ye basın. (Sağ seçim tuşu)
-İndirme bittiğinde açmak ister misiniz tarzı bir soru soracak. Sonra'ya basın (sağ seçim)
-Seçenek'e basın (sol seçim). İndirilebilir öğeler'e tıklayın. Seçenek > Kaydet yapıp dosyayı istediğiniz yere kaydedin.

Rar şifresi : >NobLe<

Sana helal olsun kardeşim.Allah bol bol ilim versin.1numarasın.çok teşekkürler.

Silinen Üye 1908567

Silinen Üye 1908567

Kapalı Hesap
aga indiriyom ..tel acilack uygulama bulunamadi diyor.ne yapmak lazim?

erytn1

Üye
teşekkürler

gerrard000

Üye
arkadaslar yönetime şikayet edelim hal olsun neymiş rar şifresi şifreyi giriyorum yine açmıyor resmen burdaki insanlarla dalga geçiliyor

Tuba

Tuba

Üye
arkadaslar yönetime şikayet edelim hal olsun neymiş rar şifresi şifreyi giriyorum yine açmıyor resmen burdaki insanlarla dalga geçiliyor
rarı şifresiz olarak konuya eklenti yaptım şifreli ama arkadaş şifreyi vermiş ve açılıyor sorun yok..
mecburen rarlanmak zorunda çünkü dosya uzantısı .ext olan bir dosya var içerisinde ve eklenti olarak konuya eklenmez...
iyi forumlar...

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

rarı şifresiz olarak konuya eklenti yaptım şifreli ama arkadaş şifreyi vermiş ve açılıyor sorun yok..
mecburen rarlanmak zorunda çünkü dosya uzantısı .ext olan bir dosya var içerisinde ve eklenti olarak konuya eklenmez...
iyi forumlar...

şifreyi denemek için ben de kopyala yapıştır yaptım ama hata verdi :s

şifresizi için teşekkürler

Üst Alt